1szy raz

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Na opakowaniu jest instrukcja ;) Ja już nie pamiętam kiedy prezerwatyw używaliśmy... heh
http://www.zdrowy-seks.pl/dzialy/antykoncepcja/2010/05/zakladanie-prezerwatywy.aspx

Po pierwszym razie... no nie wiem, nie było brudno :) Akurat w moim wypadku... nic nie bolało chociaż zestresowana byłam, krwi nie było ale fajerwerków tez nie... takie średnio przyjemne :)

Nie było tez krępacji... wszystko co miało to zostało w gumce ;)
Brudzi to się dopiero bez gumki :p
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
To spytaj czy wie.. albo zasugeruj aby poszukal, na necie napewno znajdzie - lacznie z filmikami instrukarzowymi ;)

Co do przescieradla, okazlo sie doperi po... coz, poszlo do prania i tyle. Wiec lepiej przygouj jakies stare to je wywalisz po prostu :)

Raczej sie nie lezy obok po.. idzie sie umyc.. a pozniej sie lezy ewentualnie ;d

Pozatym z tym roznie bywa, u jednej kobiety sie nabrudzi bardzo u innej nie :)

Brudzi to się dopiero bez gumki :p

Nie chodzilo o owoc pracy mezczyzny ;P a o krew ktora moze sie pojawic po zranieniu kobiety ;)

Meczyzna po tez musi sciagnac to z siebie i sie umyc, jezeli higiena lezy Wam na sercu :}
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Oj tam oj tam czepiasz się ^^. Wiadomo, że chodziło autorce o zabrudzenie z krwi czytać ze zrozumieniem jeszcze potrafię! :p ale niech się tym akurat dziewczyna, aż tak nie martwi... bo chyba nie krew po stosunku tutaj jest najważniejsza...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
hehe moze i gumki są pietnowane ale przynajmniej PO wszystko zostaje w jedynm szczelnym miejscu ^^

To pozwole sobie zadac kilka pytań (byc moze glupich moze ktos odpowie mi jeszce) :)

A poruszajac ten temat upewnij sie ze twoj pan wie dokladnie jak sie zaklada - a co jeśli nie wie? :p (nie zakladam, ze nie wie, no ale ..)

jak nie wie (albo dla pewności nawet jeśli mówi że wie jak) to niech to sprawdzi sobie wczesniej, bo jak zle założy to może dla Was sie to skonczyc niepotrzebnym stresem jak prezerwatywa pęknie, albo się zsunie.
 

czerwona róza

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
dziekuje dziekuje dziekuje kochani : P
Hmmm , tez tak troche dziwinie wstac i wyparowac od razu do lazienki..
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ty jak ty, będziesz mogła sobie odsapnąć... Ale chłopak raczej z gumką nie będzie leżał, więc będzie musiał się ogarnąć.
Ale jak wróci to możecie sobie poleżeć pogadać, albo pomilczeć...rozmowę zostawcie na potem :p

Nie ma co rozmyślać, wyjdzie samo... ja tam zaraz po idę do łazienki, a do tego zazwyczaj mam jakiś papier czy chusteczki pod ręka. Potem wracam i mogę się relaksować ;)
 

czerwona róza

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
A mam jeszce jedno pytanie do Was :p


Panie, które depilują miejsca intymne, wiadomo ze w tym miejscu wloski szybka rosna, na drugi dzien juz sa widoczne no i takie kłójące.
Czy przez to jest możliwe uszkodzenie zabezpieczenia?

Panowie, zabezpieczając się robicie to przy Partnerce czy macie na to jakis inny patent?
z góry dziękuję
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam wszystkich.

Jestem tu żeby prosic Was o poradę, jako że widzę tu osoby więcej jak i mniej doświadczone.
Z góry dziekuję.

Jestem z chłopakiem od roku mam 18 lat, zawsze dobrze sie rozwijałam, szybciej dojrzewałam a rodzice wychowywali mnie robiąc wszystko bym nie została nastoletnią matką.
Mam faceta jest 3 lata starszy.
Tak jak On tak i ja nie mamy za sobą pierwszego razu. Na początku było to dla mnie trochę nie do pomyslenia ale od jakiegoś czasu czuję dużą ochotę na zbliżenie i że jestem na to gotowa. Jednak przeraża mnie fakt , że ani on a ni ja wcześniej tego nie robiliśmy. Zawsze sobie wyobrażałam, ze zrobie to z facetem, ktory mial to juz za soba i jakos pokieruje wszystkim... a w tej sytuacji raczej nie mam co na to liczyc. Postanowiłam , że nie chcę juz czekać z tym. Jednak mam obawy , Może wyda się to głuipie ale boję się ciąży lub tego, że coś pójdzie nie tak (jak to zazwyczaj bywa za 1szym razem). Może sa osoby które zechciałyby sie podzielić swoimi przeżyciami, jak to było u Was. ?

W sumie to całkiem normalne, że majac przed sobą pierwszy raz obawiasz się niechcianej ciąży. Grunt to zadbać o odpowiednie zabezpieczenie ;)

Pierwszy raz też się stresowałam, ale w sumie nie było aż tak źle :p
 

czerwona róza

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
heh no wlasnie co do zabezpieczenia to juz chyba zdecydowałam :)

Fakt, nie chciałabym sie wpakować w ciąże przez najbliższe kilka lat
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja miejsc intymnych nie depiluje, gole chyba bym umarła z bólu ;P odrastające włoski nie uszkodzą zabezpieczenia, w sumie nigdy nawet o tym nie myślałam... ale nic takiego się nie przytrafiło :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ja miejsc intymnych nie depiluje, gole chyba bym umarła z bólu ;P odrastające włoski nie uszkodzą zabezpieczenia, w sumie nigdy nawet o tym nie myślałam... ale nic takiego się nie przytrafiło :)

Też się nad tym zastanawiam - co ma wspólnego depilacja miejsc intymnych i antykoncepcja ? :eek:h: Chyba nic ? Możesz bez obaw się depilować ;)
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
A mam jeszce jedno pytanie do Was :p


Panie, które depilują miejsca intymne, wiadomo ze w tym miejscu wloski szybka rosna, na drugi dzien juz sa widoczne no i takie kłójące.
Czy przez to jest możliwe uszkodzenie zabezpieczenia?

Panowie, zabezpieczając się robicie to przy Partnerce czy macie na to jakis inny patent?
z góry dziękuję

Przy partnerce, bo najlepiej jak Ona pomaga :) O ile pytalas o gumke oczywiscie :}

Tam gdzie sie wsadza nie ma raczej wloskow wiec sie nie uszkodzi ;p
 
Do góry