19 letni chłopak (romantyk? ;) pozna ciekawą dziewczynę.

ScorpionX

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej :)

Trochę dziwnie zakładać taki temat, ale pomyślałem "czemu nie, może poznam kogoś ciekawego" :) Kogo chciałbym poznać?? Interesującą dziewczyna z fajnym charakterem, poza tym nie mam jakichś konkretnych wymagań. Może tylko jedno :)
Tak jak ja musisz być z Wrocławia :) Chyba, że chcesz tylko popisać na gg, to miasto nie ma znaczenia :)

Chcesz miło spędzić wieczór pisząc na gg?? - Napisz do mnie 6198962
Szukasz kogoś z kim można się spotkać i pogadać o wszystkim?? - Napisz do mnie, może umówimy się na jakiś spacer :)
Szukasz przyjaciela?? - Napisz do mnie, kto wie co z tego wyjdzie ^^
Chcesz trafić na miłość swojego życia?? - Napisz do mnie, być może to właśnie ja nią jestem :*

To teraz może coś o mnie, najważniejsze fragmenty wyglądu w paru punktach:
  • wzrost - około 1,95 cm
  • wiek - 18 lat i 10 miesięcy
  • sylwetka - szczupły, ale nie chudy (85kg)
  • włosy - czarne, krótko strzyżone
  • oczy - zielone

Poza tym jestem czuły w stostunku do dziewczyn, zawsze znajdziesz we mnie oparcie. Potrafię kochać całym sercem i mówić o swoich uczuciach jeśli coś do Ciebie czuję. Ale potrafię być też dobrym przyjacielem, nie wymagam miłości :)

Kto wie, może warto mnie poznać, poznać mój charakter i to co we mnie siedzi. A siedzi we mnie wszystko co najlepsze, nie powież, że ideał, ale... Tego musisz przekonać się sama ^^ Kto wie, może wyniknie z tego coś większego :D

Nie przekonasz się jeśli nie napiszesz, a jeśli chcesz napisać to powtórzę mój numer gg: 6198962 :)

Czekam na ciekawe wiadomości :*
 

Demoon

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
wszedzie ten wrocław :)
a okolice wrocławia nie mogą być? ;>
 

Jagoda92

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Szukam przyjaciela, może to dziwne, że przez internet (nie narzekam na brak znajomych), ale czasami taka odmiana dobrze robi człowiekowi :) Nie jestem z Wrocławia, ale pisałeś, że Ci to nie przeszkadza... Z pewnością miło byłoby Cię poznać.


gg: 2417772
 

porcelanowa.

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
[sup]nie za idealny ten opis?
chyba masz zbyt wysoką samoocenę, skoro twierdzisz, że potrafisz być przyjacielem, kolegą, chłopakiem itp.[/sup]

"a siedzi we mnie wszystko co najlepsze..'

 
Do góry