16 lat i pierwszy raz...

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Skoro tak to daruj sobie.
Wcale nie jestś gotowa. Masz za dużo wątpliwości.

Happiness wiesz czym się różni sex od klocków lego?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
<P>Cześć!<BR>JUz po temacie tego postu,można wywnioskowac o co chodzi..taak o 1 raz w wieku 16 lat.. Mam chłopaka ponad 6 miesięcy jest nam ze sobą wspaniale,ufam mu niezmiernie i chciałabym to zrobić...ale mam pewne obawy..powinnam się narazie wstrzymac,czy jeżeli uważam,że jestem na to gotowa to zrobić to?? Prosze napiszcie co wy sądzicie,wyraźcie swoje zdanie na ten temat.<BR>Serdecznie Pozdrawiam:)</P>
Ten chłopak odejdzie od Ciebie szybciej niż Tobie się wydaje...albo Ty od niego. Nigdy taki związek nie przetrwa, ponieważ właśnie dlatego, że masz 16 lat. Teraz jesteś inna...za 3-4 lata zupełnie się zmienisz i już nie dogadasz się ze swoich "ukochanym".
Z prostej statystyki wynika, że pierwsze miłości..czy takie właśnie w wieku 15-17 lat nie kończą się małżeństwem. Ponad 95% przypadków nie kończy się małżeństwem..i to nie jest przypadek dlaczego tak się dzieje.
Skończysz kiedyś studia...zobaczysz z perspektywy czasu pewne rzeczy i może wówczas tak naprawdę będziesz wiedziałą czego chcesz w życiu i czego od partnera oczekujesz.

dlatego moja rada brzmi: nie rób tego. Jeśli będziesz miała pecha i zajdziesz w ciąże to krzyżyk na drogę.
Dziewictwo to wspaniała rzecz i pamiętaj o tym.
Nie sugeruj się koleżankami, które mają "to" już za sobą..wiele z nich przesadza, chwali się a wiele doświadcza przykrych konsekwencji.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Pytanie było zwrócone do autorki tematu.
I może tym faktycznie się różni aczkolwiek nie o to w tym chodzi.
 

Justine:P

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie rób tego z nim. Jeśli cię naprawde kocha to poczeka
16 lat to stanowczo za mało
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
bo to klocki lego są dla dzieci :)

moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie. ja wiem, że w wieku 16 lat ta pierwsza miłość wydaje się już tą na całe życie ale rzadko tak bywa. jak już ktoś napisał za kilka lat będziesz na to wszystko patrzeć inaczej. a skoro masz jakieś wątpliwości to warto poczekać. Wiem co mówię.
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Hmm czym różnia sie klocki lego od sexu..nie mam pojęcia..pewnie tym że kloci sa dla dzieci,a sex nie..
Większosć z was jednak sądzi,że mam poczekać..jednak ta decyzja należy do mnie...nie chce niczego później żałować..Mam nadzieje,że ta miłość nie skończy się tak szybko jak napisał tutaj jeden z forumowiczów.ale pewnie też nie jest ona na całe życie..
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja bym poczekala na odpowiedni moment...moim zdaniem nie jestes jeszcze gotowa wkroczyc w swiat dorosłych ale zrobisz jak uwazasz
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
nie chce niczego później żałować..Mam nadzieje,że ta miłość nie skończy się tak szybko jak napisał tutaj jeden z forumowiczów.ale pewnie też nie jest ona na całe życie..

wstrzymaj sie nic cię to nie kosztuje
jak będziesz miała pewność ze to ten na całe życie to nie będziesz musiała nas pytać czy możesz ;)
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Ten chłopak odejdzie od Ciebie szybciej niż Tobie się wydaje...albo Ty od niego. Nigdy taki związek nie przetrwa, ponieważ właśnie dlatego, że masz 16 lat. Teraz jesteś inna...za 3-4 lata zupełnie się zmienisz i już nie dogadasz się ze swoich "ukochanym".


Nie zgadzam się. Faktycznie jest to rzadkie zjawisko ale jednak istnieje, mimo mlodego wieku.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Hmm czym różnia sie klocki lego od sexu..nie mam pojęcia..pewnie tym że kloci sa dla dzieci,a sex nie..
Większosć z was jednak sądzi,że mam poczekać..jednak ta decyzja należy do mnie...nie chce niczego później żałować..Mam nadzieje,że ta miłość nie skończy się tak szybko jak napisał tutaj jeden z forumowiczów.ale pewnie też nie jest ona na całe życie..
Skoro nie masz pojęcia to baw się dalej klockami lego.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Powiedz swojemu chłopakowi, że oddasz mu się jak będziesz pełnoletnia.
Daje sobie rękę uciąć, że w tym momencie jego "miłość" do ciebie wyparuje tak szybko jak szybko się pojawiła...
 

donia91

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
moim zdaniem wiek nie ma większego znaczenia... ważne jest to czy jest sie na to gotowym i jest sie pewnym ze chce się to zrobić właśnie z tą osobą... nie należy ulegać namową koleżanek że one już to robiły i że było fajnie więc ty nie chcesz być gorsza...nie!!! na pierwszy raz trzeba być na prawdę przygotowanym przede wszystkim psychicznie:D
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
HAHAHA zabawne jest to jak nastolatki traktuja seks - jako cos smiertelnie powaznego i niemalze magicznego.

po co masz czekac skoro chcesz?

seks jest tak zwykla i naturalna czynnoscia jak jedzenie czy picie, nie traktujcie tego tak powaznie :lol:

ps: rzadko kiedy 1 raz jest udany, i szybko sie o nim zapomina najlepszy seks i tak przyjdzie pozniej
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
HAHAHA zabawne jest to jak nastolatki traktuja seks - jako cos smiertelnie powaznego i niemalze magicznego.

po co masz czekac skoro chcesz?

seks jest tak zwykla i naturalna czynnoscia jak jedzenie czy picie, nie traktujcie tego tak powaznie :lol:

ps: rzadko kiedy 1 raz jest udany, i szybko sie o nim zapomina najlepszy seks i tak przyjdzie pozniej
puknij się w łeb frajerze :)
 

Padruga

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
16 lat to za mało na zabawy. Musisz być gotowa nie tyle co fizycznie, co bardziej psychicznie, a skoro masz wątpliwości, myślę że jednak nie jesteś ..
dajcie sobie czas na przemyślenia, rozmowy na ten temat. Bo tutaj ważna jest miłość, a seks to powinien być uwzniośleniem waszych uczuć, a nie potwierdzeniem, że się kocha :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
nuworld.. nie zgadzam się. przemyślany pierwszy raz jest udany. ja pamiętam go dokładnie i to chyba właśnie był najbardziej udany seks jak do tej pory :)

już wypowiadałam się na ten temat ale jeszcze dodam, że na Twoim miejscu bym czekała. chłopak jest starszy więc możliwe, że po prostu bardzo mu się chce.. ja widziałam to po swoim chłopaku. chęci miał wielkie ale jak przychodziło do rozmów na ten temat to okazywało się, że nie jest odpowiednio dojrzały by ponieść konsekwencje współżycia. zresztą on tylko chciał, ale nie myślał zbytnio jak się porządnie zabezpieczyć i co może z tego wyniknąć. więc porozmawiaj ze swoim chłopakiem. i sama się zastanów.
 
Do góry