13 rad ... W Miłości

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Nic nie warte te rady, z takim podejście każdy da rade bawić się Twoimi uczuciami :)
 

ryba007

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
heaven
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

tak trudno kozystac z takiej rady ale jest prawdziwa! ludzie trzymajcie sie tego a bedzie wam latwiej ^^ a gdy sie cos skonczy to przeciez tez cos ma swoj poczatek ..
 

cortes

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja. <-- prawda :(
 

darek1987m

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ogłoszenie;)

Czy czujesz się w stu procentach traktowana tak, jak byś tego pragnęła? Jako kobieta i kochanka? Czy może jakaś część Ciebie nie dostaje tego czego pragnie?

Dlaczego tylko niektóre kobiety mają odwagę przyznać się przed sobą do swoich najskrytszych pragnień seksualnych?

Jeśli chcesz przeżyć sekretny romans z mężczyzną, który sprawi, że poczujesz się wyjątkową i specjalną kobietą…. Jeśli skrycie pragniesz, aby ktoś nie tylko ponownie obudził w Tobie podniecające uczucia, pamiętane z przeszłości…. Jeśli chcesz w całkowitym sekrecie i bezpieczeństwie sprawdzić, jak to jest gdy Twoje skryte fantazje stają się rzeczywistością…to czytaj dalej.

Moja dziewczyna nie chce przekraczać w seksie pewnych granic a mnie coraz bardziej pociąga odkrywanie nowych doznań i możliwości.
Słyszałem że istnieją kobiety, których partnerzy odmawiają im spełnienia ich skrytych pragnień. Pomyślałem sobie że chętnie poznam taką kobietę, żeby porozmawiać lub nawet zrealizować te fantazje, bez ryzyka że ucierpi na tym oficjalny związek.

Mieszkam w Krakowie, mam 22 lata. Odpowiedz na mojego e-maila: darek1987m@interia.pl
Pozdrawiam Darek.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Tylko ciekawe kto je wszystkie zapamięta? Nie obraźcie się, ale nikt według tych wszystkich zasad nie będzie postępował, gdyż życie przynosi różne niespodzianki.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehe no wiesz to wiadomo, że nikt nie zapamięta no ale ktoś może się czasem nimi pokierować :)
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
powtórzę się ale mnie tez najbardziej podoba sie
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja " ;<
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
zgodzę się z Tobą też mi się to bardzo podoba..
 
R

rabunia89

Guest
'Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.'

to zdanie pomaga zrozumieć sens życia tym którzy spotykają na drodze jedynie tych złych ludzi... dają nadzieję, że w końcu los się odwróci i wtedy spotka się dobrych ludzi :)
 
P

pati.truth

Guest
"Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie. " Najprawdziwsza jest moim zdaniem ta ;) Mój chłopak nie umie okazywac uczuć tak jak ja bym tego chciała.. na początku watpiłam w to czy w ogóle cos do mnie czuje ;/ ale teraz wiem że świata poza mną nie widzi <zakochana> ;)
 

sirpasztet

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Terespol
"Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie. "
JW Też uważam, że jest trafna.
"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu."- A ta bardzo mi się spodobała.
 

marchewcia1985

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z tymi którzy napisali że G. G. Marquez jest genialny w swoich tekstach. No ale jak przystało na twórcę realizmu magicznego, w jego (cytowanych tutaj) "radach" jest coś i magicznego i realnego. A tak naprawdę, G. G. Marquez potrafił ubrać w doskonałe i przepiękne słowa, to co każdy z nas (???) wie od dawna, ale nie dostrzega tego.

Odbiegając od twórczości Marqueza pozwolę sobie wrzucić tutaj kilka moich ulubionych cytatów - "rad" na życie. Są to nieautoryzowane "myśli" moje i moich znajomych, oraz kilka wyrwanych z kontekstu cytatów, które nabierają sensu - jeśli potrafisz na nie odpowiednio spojrzeć.

A. "W miarę jak spotykamy ludzi, zauważamy, że wszyscy jesteśmy podobni.
W miarę jak poznajemy nowe osoby, odkrywamy, że każdy jest na swój sposób jedyny.
Pielęgnuj w sobie to, czym możesz zaskoczyć drugiego człowieka, to,
co może stać się niespodziewanym dopełnieniem jego życia. "

B. "Uczucie podobnie jak fala, nie utrzymuje długo swego pierwotnego kształtu."

C. "Noc jest po to, by po niej wstał nowy dzień.
Łza - by po niej nastąpił uśmiech...
Po każdym niepowodzeniu, nadchodzi wreszcie ten dobry czas.
Ty też będziesz go miała - on jest już Ci pisany.
Musisz tylko dzielnie na niego poczekać."

D. "Samotność... Najgorszy rodzaj umierania. Bez fizycznego bólu, długotrwały, perfekcyjnie wyniszczający. "

E. "Gdy dajesz po raz pierwszy, nazywają cię dobroczyńcą;
gdy dajesz po raz drugi, sądzą, że spełniasz swój obowiązek;
gdy dajesz po raz trzeci, zastanawiają się, czy nie ma w tym wyrachowania,
a gdy nie dasz za czwartym razem, spojrzą na ciebie jak na kogoś, kto zawiódł zaufanie."

F. "Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..."

G. "Nie zwyciężają najsilniejsi, nawet nie najlepsi, tylko ci, którzy nie dadzą się pokonać i wytrwają w dążeniach i marzeniach"

H. "Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania. To tak, jakby aktor grał przedstawienie bez żadnej próby. Cóż może być warte życie, jeśli pierwsza próba już jest życiem ostatecznym? Dlatego życie zawsze przypomina szkic. Ale nawet szkic nie jest właściwym określeniem, bo szkic to zawsze zarys czegoś, przygotowanie do obrazu, gdy tymczasem szkic, jakim jest nasze życie, to szkic bez obrazu, szkic do czegoś, czego nie będzie".


Istnieje milion piosenek/cytatów/aforyzmów, które mogą wzruszać, które można porównać do swojej sytuacji życiowej. I właśnie po to są stworzone, żeby nam w życiu towarzyszyć, pocieszać, żebyśmy znajdowali w nich ukojenie lub siłę napędową.
Kwestia tylko tego - ile z tych "rad" dopasujemy do siebie i (jeszcze trudniejsze) ile z nich uda nam się wcielić w życie.

Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu "mądrości życiowych" i kierowaniu się nimi.
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Dobre rady, ale niektóre są w sumie całkiem wiadome. Na pewno kiedyś się przydadzą ;)
 

skorpion83

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
świetne ;) a najbardziej podoba mi sie to... :hyhy: :D

A ja sie z tym nie zgodze...po co udawac ze sie jest szczesliwym skoro tak na prawde się nim nie jest?To sie nazywa wtedy noszeniem masek...A jezeli chodzi o usmiech to zgodze sie, mozna sie w nim zakochac :)
Może lepiej czasem założyć maskę niż obarczać świat własnymi smutkami... pozatym szczęśliwi ludzie są postrzegani jako bardziej atrakcyjni, odnoszący sukcesy no i bardziej skorzy do nawiązywania nowych kontaktów... wtedy łatwiej o podryw no i znalezienie swojej połowy ;)
 
Do góry