13 rad ... W Miłości

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Mnie najbardziej przypadła ta że najbardziej brak ci jakiejś osoby gdy jestes obok niej i wiesz że nigdy nie będzie twoja :( :niepewny:
 

RoMMiE

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Miasto
B-tów
Hehe :) Dawno mnie tu nie było :) Widzę że spodobały się wam moje rady :D Dodałam je tak bo byłam strasznie załamana, a to poprawiło mi humorek ^^ Pozdrowionka!
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
RoMMiE napisał:
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

[snapback]10217[/snapback]​
te najbardziej mi sie podobaja i chyba sa najtrafniejsze w moim przypadku :eek:k:

znowu sie zakochalam i chyba jestem kochana a to jest najcudowniejsze :D

moze to nie bylo ani tak trudne ani tak latwe, napewno nie od razu stalam sie jego swiatem ale mam zamiar sie nim stac w najblizszym czasie :sexy:
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
super są te rady ;) Warto je zapamiętać...Najbardziej zapamiętałam tą rade:Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja :( i zgadzam się z nią w 100% :( Pozdrawiam:)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja!!!!!

To jest najpiękniejsza rada!!!!!!!! Wydrukowałem ja i rozwieszam po Wrocławiu!!!
Bedziesz sławny RoMMiE w całym Wrocku!! Pozdrawiam!!

P.S. ja juz tam miałem jak pisze w tej radzie :( :( :( :( :(
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Bardzo ładne. Ja je wszystkie juz znałam ;) To są pozbierane cytaty niesamowicie mądrych ludzi ;) I bardzo mocno trafiaja do serduszka i myśli.
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
zacznę od dzisiaj się do nich stosować. no do niektórych ;)

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja!!!!!
rzeczywiście to jest najbardziej sensowne. niestety...
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Nie jestem optymista no moze w 50% tak ale uwazam ze jak masz zly dzien to i tak ten usmiech bedzie ,,Fałszywy" u niektorych osub latwo to rozpoznac dlatego z ta rada sie w czesci tylko zgadzam ale reszta to spoko
naughty.gif
B)

Cofam co powiedzialem to naprawde pomaga nawe nie tylko ludziom otaczajacych cie ale i tobie
jezyk.gif

Dzieki temu chyba bede mial dziewczynae ja dobrze pujdzie.
 

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Swietne rady!!! Polowa z nich wlasnie kieruje sie w swoim zyciu! Nie po to by miec smak milosci ale po to by byc szczesliwym i dawac innym szczescie. Moze jak zaczne stosowac wszystkie to zrozumie i poznam uczucie milosci! Pozdrawiam! :)
 

Kasiuleek

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy...

Zgadzam sie w 100%. Tak wlasnie bylo w moim przypadku. nic a nic sie nie spodziewalam, a tu taka koffana niespodzianka :)
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu."
Ta zasada troche odnosi się do mnie. Jestem na ogół szczęśliwą osóbką :)
spoczko rady :) fajnie sie je czyta :p
 
Do góry