13 rad ... W Miłości

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.
Prawda. Kochamy ludzi za ich czyny i ich zachowanie względem nas.

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.
To nie zawsze się sprawdza :/

Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.
Piękne słowa, warto mieć przyjaciół bo bez nich świat nie ma sensu

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.
Może nie kiedy siedzi obok i nie bedzie Twoja
- Najbardziej odczujesz brak bliskiej osoby, kiedy nie zadbasz o to by była twoja i odejdzie.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.
Prawda. Miłość jest nieobliczalna.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.
Oj tak, moim całym światem jest mąż i trójeczka dzieci :)

Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą.
Nie zawsze się sprawdza. Mój mąż nie spędza ze mną duzo czasu, a to ze względu na to że pracuje sam na całą nasza rodzinke :)

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.
zawsze trzeba być sobą. tylko wtedy bedziemy wiedzieć czy druga osoba nas akceptuje-czy nas prawdziwie kocha....

super rady, choć w życiu nie zawsze tak bywa......
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
A ja szukam kogoś, kto sprawi, że będę mogła mu z czystym sumieniem powiedzieć : ,,Jestem prostym pytaniem, Ty jesteś na nie odpowiedzią'' . Interpretowałam te słowa Grabaża na milion sposobów i są dla mnie wyjątkowo ważne : )
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
,,Jestem prostym pytaniem, Ty jesteś na nie odpowiedzią''
ładne. ale tak jak z każdą poezją, te słowa mają milion znaczeń, znaczeń dla każdego ważnych w trochę inny sposób. to jest właśnie potęga sztuki - każdy odbija się w niej jak w zwierciadle, odbija w tych słowach swoje marzenia i oczekiwania. pytanie "co autor miał na mysli" jest jednym z głupszych pytań (tak, są głupsze :D), bo autor może nie wiedzieć co miał na mysli, a co gorsza może go to w ogóle nie obchodzić. ważne jest nie to, jakie znaczenie słowom chciał nadać autor, ważne jest to jaką one reakcję w nas wzbudziły, jak rezonowały, jak zagrały nam w duszy. wszystkie odpowiedzi są zawsze blisko nas - one są w nas po prostu ;)
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
dobre, ale nawet stosując się do nich nie będziesz szczęśliwa.
nie lepiej jest żyć spontanicznie?
rób co uważasz za słuszne, a nie stosuj się do jakiś rad.
choć one nawet mogą pomóc i pocieszyć żyj chwilą. ;)
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
na spontana to można tylko w łóżku a w stałym związku to wzajemne zainteresowania i zrozumienie
znaczy, że jak w związku to już tylko wzajemne zainteresowanie i zrozumienie i zero łóżka??
to całe boże szczęście, że ja tylko w przelotnych związkach :D :D
 
D

Dpan_zbanowany

Guest
rady są okey, ale dla szukających ha w zwiążku najważniejsze jest zaufanie i poniekąd także przyjaźń , bo bez tego nie ma nic. ;)) "
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu." to jest najlepsze! :)
 

F.K.

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A co zrobić kiedy kochasz a nie czujesz się kochaną. Co dzień budzisz się obok kogoś od kogo chciałabyś usłysześ "Jak dobrze, że cię mam skarbie'' zamiast , "Ale mnie kręcą twoje cycki zaraz cię zgwałcę"
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
a to już zależy, czy gwałcenie cię podnieca, czy niespecjalnie ;)
poza tym jak to mówią, trawa zawsze jest bardziej zielona u sąsiada :D może się po jakimś czasie okazać, że budzi cię tekst "jak dobrze, że cię mam skarbie'', ale nie możesz już patrzeć na to coś rozmemłane, które leży koło ciebie i marzy ci się ostre bzykanko :D
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
"Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą. "

W 100% SIĘ ZGADZAM!!!!!
 
B

Blancos

Guest
"Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą. " W 100% SIĘ ZGADZAM!!!!!
Ekhm... A jak ktoś udaje i kiedy jest z Tobą nie jest tym, kim jest naprawdę?


Ja rozumiem ideę tego cytatu nieco inaczej - że nie kocham Cię za to "kim" (w sensie pozycji - "być kimś") jesteś, ale za jaki jesteś dla mnie (w naszej relacji).
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Cytaty Marqueza... należy się chyba przypiska czyje to słowa?
 

Prusak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
6
....a moze ta cala milosc to jedna wielka sciema:) ?
.... zwykly zwiazek chemiczny, popychany sexualnymi rzadzami....ubierany w piekne slowa przez zniewiescialych poetow
 
W

Wolowitz

Guest
coś w tym jest. Może lepiej zaufać bardziej teorii darwinowskiej i zaakceptować fakt, że jesteśmy po prostu zwierzętami mającymi swoje potrzeby i już.
 
Do góry