13 latka i seks

Status
Zamknięty.

890902

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
nieznana
Zgłosić sprawę, mundurowi zajmą się kochasiem i tymczasowo po problemie...
Chyba, że siostrę masz zaradną to i tak sobie kolejnego na drugi dzień znajdzie ;]
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Posłuchaj Boga bo on wszystko wie :p

Zgłosić sprawę, mundurowi zajmą się kochasiem i tymczasowo po problemie...
Chyba, że siostrę masz zaradną to i tak sobie kolejnego na drugi dzień znajdzie ;]

Jak se znajdzie kolejnego to kolejnego do pierdla wsadzić. I tak dalej, aż całe osiedle opustoszeje. Nie tędy droga.

Gdyby sytuacja była odwrotna i to był 13 chłopak z 15 dziewczyną to też byście chcieli prokuratora dla tej dziewczyny?
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Nie jestem dziewczyną no ale dobra. Ja bym Cię lekko mówiąc znienawidził gdybym był twoją siostrą i byś wygadała rodzicom. Nie wiem jak ona. Możliwe, że już nigdy Ci nie zaufa, nie podzieli się z tobą problemami czy sekretami bo będzie się bała, że wygadasz. Czemu odrazu naskakiwać na chłopaka. Dojrzewa, ma potrzeby. Może twoja siostra go na to namówiła. Kto by odmówił swojej dziewczynie seksu jak ona by chciała tego. Rodzice zabronią jej spotykania się z jakimkolwiek chłopakiem ona zacznie się buntować i będzie uciekać z domu żeby uprawiać seks, chlać i palić tylko z powodu zakazów. Może trochę przesadziłem ;P Jak myślisz jak rodzice zareagują?? Na pewno krzykiem, biciem i policją. To na pewno jej nie pomoże. Tylko szczera spokojna rozmowa. Powiedz jej przy okazji, żeby zawsze używała prezerwatyw tak na wszelki wypadek. Bo jak zakazy nie pomogą to się może okazać, że uprawiała seks przerywany bo to niby świetna metoda antykoncepcji i zaszła w ciążę.



To trochę nie fer, chłopak w okresie dorastania, w czasie burzy hormonów który myśli pewnie tylko o seksie i nawet nie wie, że nie można tego robić z osobą poniżej 15 roku życia ma iść do poprawczaka albo domu dziecka lub jakieś inne konsekwencje prawne wyciągać. A tej dziewczynie się upiecze, nawet jeśli to ona go do tego namawiała. Może ona powinna mieć prokuratora też? Odpowiedzialność obu stron a nie tylko jednej.



Zapoznaj ją z metodami antykoncepcji. Edukowanie jest lepsze niż zakazywanie.
Iwans, ty tak na powaznie, czy sobie jaja robisz ?

Patrz, ja tez mialem 15 lat i nie posuwalem 13-LATEK !!!

A z pogawedka to w ogole pojechales. Bedzie z nia gadala, zeby nie uprawiala seksu, a na koniec jej wreczy prezerwatywe ? niektorzy chyba na glowy poupadali przed standardowa wymowka: "jak bedzie chciala to i tak to zrobi". Jasne, to poloz jej na stol prezerwatywy, maryche, heroine, amfe, wode - niech dziewczyna korzysta z zycia. Przeciez jak bedzie chciala to i tak do dostanie, PRAWDA ? Jezu, w jakim wy swiecie ludzie zyjecie ? to jeszcze dziecko wiec po prostu trzeba umiejetnie poprowadzic rozmowe, a tego typa najlepiej nastraszyc. niech se znajdzie inny sposob niz posuwanie 13-latek bo narazie to wyglada na to, ze sperma mu mozg zalala ...
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Najpierw niech ona pójdzie z nią do ginekologa, żeby się upewnić czy już to robiła czy wkręca. Może trochę przesadzam.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Patologia...
Przycisnąć, wypytać, pouczyć chłopaka. Może postraszyć policją lub jego rodzicami.
 

Meme

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Iwans, ty tak na powaznie, czy sobie jaja robisz ?

Patrz, ja tez mialem 15 lat i nie posuwalem 13-LATEK !!!

A z pogawedka to w ogole pojechales. Bedzie z nia gadala, zeby nie uprawiala seksu, a na koniec jej wreczy prezerwatywe ? niektorzy chyba na glowy poupadali przed standardowa wymowka: "jak bedzie chciala to i tak to zrobi". Jasne, to poloz jej na stol prezerwatywy, maryche, heroine, amfe, wode - niech dziewczyna korzysta z zycia. Przeciez jak bedzie chciala to i tak do dostanie, PRAWDA ? Jezu, w jakim wy swiecie ludzie zyjecie ? to jeszcze dziecko wiec po prostu trzeba umiejetnie poprowadzic rozmowe, a tego typa najlepiej nastraszyc. niech se znajdzie inny sposob niz posuwanie 13-latek bo narazie to wyglada na to, ze sperma mu mozg zalala ...


No popatrz... ja też miałam te 13 lat i... nie można mnie było traktować jak dziecka które nie myśli, bo już wtedy miałam własny rozum. I wcale nie było mi łatwo czegokolwiek zabronić, bo zawsze znajdowałam sposób na obejście tych zakazów. Myślę, że skoro ona się zdecydowała, to wie co robi (zaraz się posypią komentarze z zapytaniem jak 13-latka może wiedzieć co robi :p ... a ja wierzę, że może wiedzieć). I że zna metody antykoncepcji choćby z takich szmatławców jak bravo girl albo inne tego typu.

Myślę, że Iwans ma rację (TAK! MA!!!) i że nie można jej traktować jak zupełnej g. ówniary bo to nikomu nie pomoże. A jeżeli ona straci zaufanie i do Ciebie, starszej siostry, to zostanie już całkiem sama z tym swoim chłopakiem z którym rozstaną się pewnie za kilka chwil.
Ale pójdźmy dalej wyobraźnią... Powiedzmy, że Ty jej tych gumek nie kupisz a ona zajdzie w ciążę. I co? Myślisz, że wróci do domu z pocyloną glową i powie "jestem w ciąży"? A ja myślę, że nie. Ze zechce się zabić bo nie będzie wiedziała co z tym zrobić. Albo że pójdzie usunąć to dziecko. Ale że może nie mieć kasy na zabieg, to zacznie się puszczać za kasę. I byle frajer będzie ją posuwał. Możliwe, że zarazi się HIV i nie pożyje długo.

Ale to nie moja sprawa. Jak chcesz być dobrą sis, postrasz ją prokuratorem, powiedz, że może go uwięzić. Chociaż wystarczy wejść na byle czat, podszyć się pod 13-nastkę i zaraz znajdzie się jakiś frajer który zechce Cię wyr. uchać ale wpierw poinformuje, żebyś się nie chwaliła bo to karalne...
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ehh.. co się z tymi dziećmi porobiło... :mruga: Teraz to już jest za późno, jeżeli to robili. Chyba, że siostra wkręcała, chociaż to mało prawdopodobne. Tak czy siak ktoś musi tej 13-stce poukładać w głowie bo z takim rozmachem to za rok dwa będzie pchać wózek.
 

Raszyda

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
223
Punkty reakcji
0
Efekty bezstresowego wychowania i nikłej edukacji seksualnej wychodza na jaw...
Ja bym w takiej sytuacji od razu powiedziała rodzicom, siostra jeszcze Ci kiedyś za to podziękuje, zobaczysz
 

progamer626

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
31
iwans najpierw piszesz żeby nie podejmowac pochopnych decyzji i nie zgłaszac tego na policje żeby nie wkopywac chłopaka. Potem żeby się upewnic u ginekologa czy naprawde uprawia już seks ale chyba nie wiesz o tym że jeśli lekarz stwierdzi iż tak jest to ma obowiązek zgłosic to do prokuratury...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Kolejna Meme przygrzało słońce w czachę ?? słabnę.... jak widzę co Ty piszesz....
Powiem tak... :cenzura:isz bez zastanowienia

"Myślę, że skoro ona się zdecydowała, to wie co robi" buahahahah tak wie, daje dupy chłopakowi mając 13 lat... ojjj jaka ona dojrzała. Dajmy jej samochód na bank sobie też poradzi, przecież wie co robi;]

Wiesz wolał bym żeby siostra 13 letnia straciła do mnie zaufanie niż żeby latała z dzieckiem w tym wieku lub HIV itp bo taka 13 latka za dwa lata czy wcześniej zrozumie ze robiła źle.

"Ze zechce się zabić bo nie będzie wiedziała co z tym zrobić" tak i napisze bloga o tym lub tu na forumowisku ze sie idzie zabić;/

Wiesz że wie co to antykoncepcja nie znaczy że wie co robi... ciekawe czy wie że:

gumka może pęknąć, ze sie może ześlizgnąć, sperma może się dostać do pochwy nawet jak się nie kochają tylko pieszczą, zarazić się HIV lub innymi chorobami, można by wymieniać godzinami, ciekawe czy to wszystko wie??? ale na bank przecież już ma taki bagaż doświadczeń, w końcu ma 13 lat!! a Bravo girl?? jak mogłem o tym zapomnieć!! Droga autorko olej to, siostra jest dojrzała przecież ma Bravo Girl.....


To żart :p rób co mówią inni, nie zostawiaj tego a młodym trzeba uświadomić, a temu chłopaczkowi zrób tak żeby odechciało mu się kochać, niech się jeszcze pomasturbuje z 2 lata;]
 

Meme

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Kolejna Meme przygrzało słońce w czachę ?? słabnę.... jak widzę co Ty piszesz....
Powiem tak... :cenzura:isz bez zastanowienia

1) "Myślę, że skoro ona się zdecydowała, to wie co robi" buahahahah tak wie, daje dupy chłopakowi mając 13 lat... ojjj jaka ona dojrzała. Dajmy jej samochód na bank sobie też poradzi, przecież wie co robi;]

2) "Ze zechce się zabić bo nie będzie wiedziała co z tym zrobić" tak i napisze bloga o tym lub tu na forumowisku ze sie idzie zabić;/

3) Wiesz że wie co to antykoncepcja nie znaczy że wie co robi... ciekawe czy wie że:

gumka może pęknąć, ze sie może ześlizgnąć, sperma może się dostać do pochwy nawet jak się nie kochają tylko pieszczą, zarazić się HIV lub innymi chorobami, można by wymieniać godzinami, ciekawe czy to wszystko wie??? ale na bank przecież już ma taki bagaż doświadczeń, w końcu ma 13 lat!! a Bravo girl?? jak mogłem o tym zapomnieć!! Droga autorko olej to, siostra jest dojrzała przecież ma Bravo Girl.....

To po kolei:
1) nie wiem co ma samochód do współżycia ale... Powiedzmy, że ona sama uznała się za 'wystarczająco dorosłą'. Nawet jeśli za wcześnie to już podjęła decyzję i nie ma odwrotu. Teraz to będzie miało wpływ na resztę jej życia ale gdyby nie powiedziała swojej siostrze to nic by to nie zmieniło w tym co już zaszło. Co najwyżej można wpływać na przyszłość więc bardzo Cię proszę, odpuść sobie gadki o odpowiedzialności po fakcie. I lepiej napisz co zrobić z tym co jest.

2) nie wiesz, że najwięcej samobójstw jest właśnie w okresie dorastania?! może dlatego, że nikt nie traktuje młodych ludzi poważnie aż do czasu kiedy się nie zabiją. A nad grobem wszyscy zdziwieni jak to się mogło stać, dlaczego nikt nie reagował... Może właśnie dlatego, że mają taki stosunek jak Ty.

3) "Najgorsze jest to, że moja siostra zawsze była wzorową uczennicą itd. i nie wiem co jej do głowy strzeliło."
Więc pewnie wie. Wychowanie do życia w rodzinie zaczyna się w 4 klasie. A jeżeli ona ma 13 lat to właśnie skończyła 6 podstawówki albo 1 gizmnazjum.

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością aż Cię krew zaleje, dorgi cyniku
;)



PS
argumentacja jest stosowniejsza od komentarzy pogodowych [pierwsza linijka]
 

Raszyda

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
223
Punkty reakcji
0
Meme, czy jeżeli przyjdzie do Ciebie kiedyś Twoja 13-letnia córka i powie: "Mamo, zaczęłam współżycie z moim 15-letnim chłopakiem, bo UWAŻAM SIEBIE ZA DOROSŁĄ". Co zrobisz? Pogłaszczesz i powiesz: "Dobrze córciu, skoro uwazasz się za dorosłą to rób co chcesz".
Podejrzewam,ze sama wczesnie zaczęłaś współżycie i stąd Twoja reakcja obronna.
Wiesz, ja mam syna, ale uwierz mi,ze gdy powie mi za kilka lat,że współżyje z 13-latką, samemu mając 15 lat, to moja reakcja nie będzie łagodna. Bo i do czego bym doprowadziła? Do rodzicielstwa (przedwczesnego) mojego syna, który pcha się do dorosłości robiąc z niej zabawę. Seks dla dzieci to niebezpieczeństwo.
I naprawdę Meme, nie gadaj bzdur.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja myślę, że dziewczynka nie uznała siebie za dorosłą, a za zakochaną w chłopaku. Pewnie to jej pierwszy partner i wiecie przecież sami jak to wygląda w takich chwilach, tylko on się dla niej liczy. A skoro jest zakochana to zakazywanie jej spotykania się z chłopakiem z pewnością pogorszy jej stosunki z rodzicami (nigdy im już nie zaufa - było o tym wspominane). Może próbować uciec z domu żeby się nim spotkać, bo w końcu to miłość. Nie da jej się przemówić żadnymi argumentami że to nie jest miłość, ani nic, ale można przemówić jej do rozsądku, może trochę się zastanowi nad tym co robi i sama dojdzie do jakichś wniosków (oczywiście trzeba ją na nie jakoś naprowadzić).
Jeśli masz 'spoko' rodziców to powinnaś im powiedzieć. Ja bym powiedziała, ale zastrzegając, że najpierw wszyscy musimy przedyskutować co zrobić (co trzy głowy to nie jedna) i podjąć najlepszą decyzję. Wtedy nie musieliby mówić wprost dziewczynce, że dowiedzieli się od Ciebie, ale powiedzieć, że np znaleźli prezerwatywy w jej pokoju i chcieli wiedzieć co one tam robią i czy ona nie współżyje ze swoim chłopakiem, bo ich zdaniem to trochę za wcześnie itd. W zależności od tego jaki ma kontakt z rodzicami i ile ma koleżanek to w końcu by się złamała i powiedziała (w końcu to są ogromne emocje, a nie można tego w sobie długo dusić).
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
13 lat OMG
Szczerze, sprawa jest na tyle dziwna i poważna, że siedze z dobre 5 minut i nie wiem co na to poradzic... Każde rozwiazanie w jakiś sposób jest złe.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
stwierdzi iż tak jest to ma obowiązek zgłosic to do prokuratury...

O tym nie wiedziałem. Ale zawsze można wymyślić, że używała wibratora albo czegoś i przyjść pod pretekstem sprawdzenia czy ma błonę dziewiczą.

Strasznie się wszyscy zaczynają kłócić. Nie będę się już tutaj wypowiadał, żeby nie podrzucać do ognia.
 

Meme

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Meme, czy jeżeli przyjdzie do Ciebie kiedyś Twoja 13-letnia córka i powie: "Mamo, zaczęłam współżycie z moim 15-letnim chłopakiem, bo UWAŻAM SIEBIE ZA DOROSŁĄ". Co zrobisz? Pogłaszczesz i powiesz: "Dobrze córciu, skoro uwazasz się za dorosłą to rób co chcesz".
Podejrzewam,ze sama wczesnie zaczęłaś współżycie i stąd Twoja reakcja obronna.
Wiesz, ja mam syna, ale uwierz mi,ze gdy powie mi za kilka lat,że współżyje z 13-latką, samemu mając 15 lat, to moja reakcja nie będzie łagodna. Bo i do czego bym doprowadziła? Do rodzicielstwa (przedwczesnego) mojego syna, który pcha się do dorosłości robiąc z niej zabawę. Seks dla dzieci to niebezpieczeństwo.
I naprawdę Meme, nie gadaj bzdur.

Wiesz co Ci odpiszę?
Ludzie pośród których się obracam są zróżnicowani. Bardzo.

Mam przyjaciółkę która była wykorzystywana seksualnie od wczesnego dzieciństwa (przedszkole) a jej rodzice nie chcieli zauważyć, że jest sprawa. I że trzeba pomóc. Dziś jest już dorosła, studiuje i... to wciąż ma wpływ na nią. Leczy się u psychologa a przez kilka ładnych lat wykańczała się. Próbowała się zabić ale odratowali ją w szpitalu. Już wiele lat później. Poza tamtym mężczyzną nie była już z nikim. Boi się. To że zaczynasz wcześnie ma wpływ na późniejsze życie.

Przykład przeciwstawny, koleżanka. Zaczynała mając 14 lat. Dobrowolnie. Też jest dziś dorosła ale to była jej decyzja. Jej rodzice należą do tych 'tolerancyjnych'. Raz w życiu usunęła ciążę. Miała pięciu partnerów. I udane pożycie. Kiedyś nam zeszło czy nie za wcześnie zaczynała- jej zdaniem nie. Więc skoro po latach stwierdza, że nie żałuje, nie wiem dlaczego wynajdujecie problem zamiast zająć się tymi które są naprawdę i niszczą ludzi.

Następny przykład- znajomy ;) Przyszła do niego kiedyś sąsiadka i chciała się z nim kochać. Każde wówczas po 5 lat ;) Kolega odmówił :D (historia sprzed ponad 20 lat już ale zawsze)
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Szczerze to ja nie wiem co się dzieje...
Moja 17 letnia znajoma niedawno powiedziała mi, że spotyka się z 29 letnim facetem, ktory ma nieślubne dziecko. Co więcej niedawno oznajmiła z zachwytem że uprawiali już seks (na pierwszej randce). Oczy wyszły mi z orbit i zapytałąm dlaczego tak postąpiła. Powiedziała, "bo mi się podobał" i wtedy przez chwilę zaniemówiłam.
Dodam, ze jej pierwsze raz był w wieku 15 lat i obecnie nie mogę jej poznac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry