1.Złe krążenie krwi 2.Duszność bolesna. Pomocy...

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie wiem w ogóle co jest ze mną nie tak. Obstawiam, że to, co zostało wspomniane w temacie.
1.Co mi się dzieje?..
Jest gorąco na polu ,a ja mam lodowate ręce ( a czasem niezmiernie mi sie pocą..) jak i stopy (robią się całe czerwone).
Nogi całokwicie mi sinieją.. początkowo są całe fioletowe, po chwili wyskakują białe plamki i tak jest w kółko. Lub też w niektórych miejscach występują czerwone plamy, jakieś kreski.. wygląda to jakby nogi były całe podrapane. Wygląda to okropnie i nawet nie mogę ubrać krótkich spodenek :( Nogi mnie również swędzą.. w dodatku gdy polewam je ciepłą wodą to masakrycznie pieką i natychmiast albo sinieją ,albo wyskakują czerwone plamy. Gdy stoję przez jakiś czas (czasem nawet chwilę) nogi stają się blade i w ogóle zaczynają się trzepać.. same z siebie...
2. Bóle w okolicy klatki piersiowej.. pod mostkiem.. czasem nawet serce jak i duszności. Jaka przyczyna? Kiedyś z tego powodu pojechałam do szpitala. Miałam robione badania i nic nie wykazano..
Nie wiem w ogóle do jakiego lekarza mam się udać -.-
Prosiłabym aby ktoś odpowiedział
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Odnośnie punktu 1 - możesz mieć problemy z krążeniem ( lodowate dłonie ) bądź też cierpisz na nadczynność tarczycy ( nadmierne pocenie się ) .
Jeżeli chodzi o pojawiające się plamy oraz kreski na nogach ... Może to jakaś reakcja alergiczna ? Byłaś z tym u lekarza ?

Punkt 2. Jeżeli badanie EKG nic nie wykazało, powodem mogą być nerwobóle. Powinnaś wzbogacić swoją dietę o magnez.
 

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
1. W sumie jest możliwe że jestem alergiczką. Ale od kilku nawet kilkunastu lat objawy alergii mam w porze zimowej. W dodatku w tym roku jest to coś zupełnie nowego. U dermatologa byłam sporo czasu temu... Jako dziecko dużo chodziłam ale to co zostało mi przepisywane nigdy mi nie pomagało tak więc straciłam już wiarę i nie chodzę.
Zresztą nie sądzę żeby to co mam w tym roku było objawem alergii. Mama stwierdziła że prawdopodobnie mam złe krążenie. W takim razie gdzie mam się udać? Nie mam zamiaru tego tak pozostawić..
2. Właściwie to nie nie wiem jakie badania miałam wykonywane bo to było tak z 4 lata temu. Ale raczej nie było to EKG. ehh.. I właśnie tacy są lekarze w Polsce -.- Wtedy ledwo co oddychałam a lekarz mnie wypisywał do domu i stwierdził że jestem zupełnie zdrowa. Jakże ja kocham Polskę..
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Zresztą nie sądzę żeby to co mam w tym roku było objawem alergii. Mama stwierdziła że prawdopodobnie mam złe krążenie. W takim razie gdzie mam się udać? Nie mam zamiaru tego tak pozostawić..

Zarówno w przypadku alergii, jak i zaburzeń krążenia należy udać się do lekarza - alergologa bądź też internisty.

Właściwie to nie nie wiem jakie badania miałam wykonywane bo to było tak z 4 lata temu. Ale raczej nie było to EKG. ehh.. I właśnie tacy są lekarze w Polsce -.- Wtedy ledwo co oddychałam a lekarz mnie wypisywał do domu i stwierdził że jestem zupełnie zdrowa. Jakże ja kocham Polskę..

To prawda ... W takim razie powinnaś umówić się na wizytę u kardiologa i szczegółowo opisać swoje dolegliwości.
 
Do góry