Jak "chcielibyście" umrzeć ?

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Miasto
3city
Witam*, od paru dni, a właściwie to nocy, trapi mnie taka myśl. Prędzej czy później i tak każdy z nas umrze. I tutaj rodzi się pytanie, w jaki sposób chcielibyście umrzeć ? Nie chodzi mi tutaj oczywiście o samobójstwa. Śmierć naturalna? Położyć się do snu i już nigdy się nie obudzić ? Wypadek samochodowy ? A może ratując bliskich przed ich śmiercią, poświęcając swoje życie ? Ja chyba właśnie w ten sposób wolałbym umrzeć, przynajmniej byłbym jeszcze bardziej, mocniej, zapamiętany.

Zastanawiacie się czasem kto byłby na waszym pogrzebie ? Mam nadzieję, iż będę miał możliwość zobaczenia tego, chciałbym widzieć reakcję tych wszystkich ludzi ;)

Pzdr.


Szukałem takiego tematu i nie znalazłem, jeśli jednak gdzieś jest, to proszę o linka i usunięcie tego.
 

BUB3R

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Witam*, od paru dni, a właściwie to nocy, trapi mnie taka myśl. Prędzej czy później i tak każdy z nas umrze. I tutaj rodzi się pytanie, w jaki sposób chcielibyście umrzeć ? Nie chodzi mi tutaj oczywiście o samobójstwa. Śmierć naturalna? Położyć się do snu i już nigdy się nie obudzić ? Wypadek samochodowy ? A może ratując bliskich przed ich śmiercią, poświęcając swoje życie ? Ja chyba właśnie w ten sposób wolałbym umrzeć, przynajmniej byłbym jeszcze bardziej, mocniej, zapamiętany.

Zastanawiacie się czasem kto byłby na waszym pogrzebie ? Mam nadzieję, iż będę miał możliwość zobaczenia tego, chciałbym widzieć reakcję tych wszystkich ludzi ;)

Pzdr.


Szukałem takiego tematu i nie znalazłem, jeśli jednak gdzieś jest, to proszę o linka i usunięcie tego.

Ja właśnie też. Ewentualnie jak jakiś inny bohater. :p
 

Dawid_speed87

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
210
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Przede wszytkim, umrzec wtedy kiedy już się źle dzieje z człowiekm, kiedy trapią go już różne choroby i zwyrodnienia, kiedy zaczyanja się tak ja bym chiał. Powiedziałbym, że najchętniej w biegu, mógłby być wyapdek samochodowy, ale porządny, trafic na przadne drzewo, zeby nie mieć szans na przeżycie dlatego wypadek samochodowy nie daje pełnej gwarancji, że cie nie odratuja i bedziesz kaleka. Zastanawiałem się jakby wyglądał mój pogrzeb nie żeby mnie to trapiło, ale chciałbym, żeby był trębacz i grał motyw z Ojca Chrzestnego, no już rzucać róż na trumne nie musieliby, ale tak na serio sądzę, ze byłaby rodzina, moi znajomi i najbliższi i najlepsi kumple no i partnerka życiowa .
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zastanawiałem się jakby wyglądał mój pogrzeb nie żeby mnie to trapiło, ale chciałbym, żeby był trębacz i grał motyw z Ojca Chrzestnego
Albo ,,Always Look on the Bright Side of Life" :D. Serio rozważam taką opcję.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Tak ostatnio się zastawawiam, że fajną śmiercią jest utonięcie, jeśli to co mówią jest prawdą, że chwilę przed śmiercią czujesz szczęście...to jest to...

Albo tradycyjnie, jako stary dziadek otoczony rodziną i prawnukami...
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Zastanawiacie się czasem kto byłby na waszym pogrzebie ? Mam nadzieję, iż będę miał możliwość zobaczenia tego, chciałbym widzieć reakcję tych wszystkich ludzi ;)
no fakt ciekawe czy będą płakać czy skakać z radości :D

a co to mojego zejścia to wolała bym jednak w trakcie snu żebym nic nie czuła ani bólu ani strachu po prostu zasnąć.

Ja bym chciala umrzec w wypadku samochodowym,ale tak natychmiast
by nie bolalo...
no nie wiem czy by nie bolało...
poza tym ciało zmasakrowana.. Nie.. nie chciała bym żeby przy ostatnim pożegnaniu oglądali mnie w takim stanie ;)
PS. mam nadzieje że mnie ładnie umalują :D heh...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
w sumei nie wiem jak mialaby wygladac moja smierc. byle jak najpozniej. a zamiast pogrzebu kremacja. zeby mnie robaki nie jadly :D
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Wolę myśleć o tym, jak żyć, niż o tym, jak umrzeć.
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Na pewno nie chciałbym ponieść śmierci kwalifikującej się do Nagrody Darwina :D Najlepiej jakoś przez sen, bez zbędnego bólu i cierpienia.
A piosenka na pogrzeb,to ,tak jak napisał Caleb - Always Look on the Bright Side of Life (pamiętaj FL8 :p ) Pozytywnie tak :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
We śnie.

Albo ,,Always Look on the Bright Side of Life"
Hmm :)
Wcześniej tak sobie myślałem o "A gdy będę umierać" Kultu. Ta melodia jest dla mnie niesamowicie optymistyczna i dająca mi kopa energii. Słowa również niezwykle mi się podobają.

W sumie - co za różnica? Jeśli w jakiś sposób będę świadomy co mi grają (fajnie by było) - to co za różnica co to będzie. Jak nie będę świadom co mi grają - tym bardziej nie ma to znaczenia.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Kulka w łeb najlepiej :D Albo skaczę ze spadochronem z samolotu i się okazuje, że zapomniałem spadochronu :D
Albo połknąć C4.
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
bez bólu najlepiej we śnie i jak najpóźniej żeby móc się cieszyć życiem:D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Witam*, od paru dni, a właściwie to nocy, trapi mnie taka myśl. Prędzej czy później i tak każdy z nas umrze. I tutaj rodzi się pytanie, w jaki sposób chcielibyście umrzeć ?
Może być we śnie, przynajmniej dałoby radę ze mnie jakieś narządy do przeszczepów pobrać :p
A jak nie- byleby nie była to 'głupia' i 'beznadziejna' śmierć. Jakkolwiek tak, byle krótko. I nieprędko, mam TU jeszcze plany.

Kulka w łeb najlepiej biggrin.gif Albo skaczę ze spadochronem z samolotu i się okazuje, że zapomniałem spadochronu biggrin.gif
Albo połknąć C4.
Ujdzie :p

[quote post='1821895' date='14.03.2009, 11:02']A może ratując bliskich przed ich śmiercią, poświęcając swoje życie ? Ja chyba właśnie w ten sposób wolałbym umrzeć, przynajmniej byłbym jeszcze bardziej, mocniej, zapamiętany.[/quote]
Jak moja śmierć miałaby się czemuś dobremu przysłużyć, to dobrze.

Zastanawiacie się czasem kto byłby na waszym pogrzebie ? Mam nadzieję, iż będę miał możliwość zobaczenia tego, chciałbym widzieć reakcję tych wszystkich ludzi ;)
Też jestem ciekawy, ile osób ze 'znajomych' by przyszło.

Szukałem takiego tematu i nie znalazłem, jeśli jednak gdzieś jest, to proszę o linka i usunięcie tego.
Jest gdzieś, pamiętam.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Nie myślę teraz o tym...
Ale na pewno jak każdy bezboleśnie, nie czując, ze się umiera, natychmiastowo, od razu...
W szczegóły nie będę wnikał...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
no nie wiem czy by nie bolało...
poza tym ciało zmasakrowana.. Nie.. nie chciała bym żeby przy ostatnim pożegnaniu oglądali mnie w takim stanie mruga.gif
PS. mam nadzieje że mnie ładnie umalują biggrin.gif heh...
to maluja do smierci ?
heh..
to jesli nie w wypadku to ...
chcialabym umrzec pod okupem,by mi dali kulke w leb i buu xD
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
sama sobie daj kulkę w łeb po co ma ktos Cie miec na sumieniu?

a ja chciałbym umrzec naturalnie, jeszcze nigdy nie miałem mysli samobojczych
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
A ja też chciałbym kulkę w łeb ale najlepiej na jakiejś misji w wojsku . Albo w jakiejś katastrofie lotniczej .
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Dużo leków przeciwbólowych plus alkohol, zginąć na motorze, wyjątkowo bolesna, ale szybka śmierć.

Pogrzeb mnie już nie interesuje.
 

Dziejo

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
najlepiej bezbolesnie i zebym nie wiedzial kiedy to nastapi;]
 
Do góry