Piercing

AnaDark

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
Mianowicie....

Bardzo chciałabym mieć sztange.. Niewarzne w jakim miejscu.. Na pewno nie jest to ucho...
No i własnie na drodze do przekłucia stoją mi rodzice...
Co oni do tego mają!
To moje ciało, mój problem, moje życie...
Nie mam jeszcze 18 lat fakt. jestem bardzo blisko 18nastki... X_x
Nie pozwalają mi i są strasznie uparci... Duzo im truje du*e o to i nic...
Gdy skoncze 18nastke bede mogła to zrobic [mają nadzieje ze w ciągu 2 lat zmądrzeje i odwidzi mi sie piercing]

Zastanawiam się czy po prostu zrobic to bez ich pozwolenia...
Czy bardzo naduzyje ich zaufania?
Powkurzaja sie pare dni ale potem im przejdzie i i tak beda mnie kochać;]...

Poradzcie mi coś..
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
głupota i bezmyslnośc - oto czym jest piercing. Przefarbuj się jeszcze na jasny blond i noś różowe koszulki. Będziesz bardzo fajnom dzieffczynkom.....
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Mianowicie....

Bardzo chciałabym mieć sztange.. Niewarzne w jakim miejscu.. Na pewno nie jest to ucho...
No i własnie na drodze do przekłucia stoją mi rodzice...
Co oni do tego mają!
To moje ciało, mój problem, moje życie...
Nie mam jeszcze 18 lat fakt. jestem bardzo blisko 18nastki... X_x
Nie pozwalają mi i są strasznie uparci... Duzo im truje du*e o to i nic...
Gdy skoncze 18nastke bede mogła to zrobic [mają nadzieje ze w ciągu 2 lat zmądrzeje i odwidzi mi sie piercing]

Zastanawiam się czy po prostu zrobic to bez ich pozwolenia...
Czy bardzo naduzyje ich zaufania?
Powkurzaja sie pare dni ale potem im przejdzie i i tak beda mnie kochać;]...

Poradzcie mi coś..
Ja Ci poradzę.
Dorosłość nie zaczyna się wówczas, gdy skończy się 18 lat a wtedy gdy sama umiesz na siebie zapracować, utrzymać i podejmować decyzję za które nie bedą musieli płacić Twoi rodzice.
Także jeżeli uważasz, że jak skończysz 18 lat będziesz mogła robić co chcesz i będzie niezależna to wyprowadz się z domu - prosze bardzo. Póki co mieszkasz z rodzicami, którzy dlatego tak Ci mówią, bo mają rację. Dla nich jesteś gówniarą, która jest od nich zależna - zrozum to, jak będziesz sama matką to też to zrozumiesz.
Twoje ciało..a jak Twoje dziecko w wieku 18 lat będzie się kłuć igłą..podcinać sobie żyły tez powiesz, że to Jego ciało - Jego sprawa?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - natomiast człowiek myslący potrafi spojrzeć na pewne sprawy z innej strony.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ja Ci poradzę.
Dorosłość nie zaczyna się wówczas, gdy skończy się 18 lat a wtedy gdy sama umiesz na siebie zapracować, utrzymać i podejmować decyzję za które nie bedą musieli płacić Twoi rodzice.
Także jeżeli uważasz, że jak skończysz 18 lat będziesz mogła robić co chcesz i będzie niezależna to wyprowadz się z domu - prosze bardzo. Póki co mieszkasz z rodzicami, którzy dlatego tak Ci mówią, bo mają rację. Dla nich jesteś gówniarą, która jest od nich zależna - zrozum to, jak będziesz sama matką to też to zrozumiesz.
Twoje ciało..a jak Twoje dziecko w wieku 18 lat będzie się kłuć igłą..podcinać sobie żyły tez powiesz, że to Jego ciało - Jego sprawa?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - natomiast człowiek myslący potrafi spojrzeć na pewne sprawy z innej strony.

Bardzo mądre słowa, zgadzam się.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
gdzie ten kolczyk ma byc powiedz mi?

mieszkasz z rodzicami, utrzymują Cie wiec w sumie rozumiem ze Ci nie pozwalają bo maja do tego prawo.
 

Coco123

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtont.
No właśnie...Gdzie ten kolczyk?? Może troche inna sytuacja ale u nas w szkoel jest dziewczyna która ma 12 lat i przekuty pępek :X Wszyscy się z niej śmieją.... A i moim zdaniem to beznadziejny pomysł...
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
No właśnie...Gdzie ten kolczyk?? Może troche inna sytuacja ale u nas w szkoel jest dziewczyna która ma 12 lat i przekuty pępek :X Wszyscy się z niej śmieją.... A i moim zdaniem to beznadziejny pomysł...

U mnie w sp było mnóstwo takich..pępek, język..
Albo się chwaliły że już w wieku 4/ 6 lat miały kolczyki :p co za bezsens
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
AnaDark, powtórze, piercing to głupota. Wygląda to żałośnie i głupio. Wybacz. Może zrzędze, ale jak ma to inaczej powiedzieć ? Życze ci jak najlepiej i uważam, że napewno ładniej byś wyglądała bez takich "ozdób".

Co do rodziców... wyrzucić cię nie wyrzucą, ale po co masz sie z nimi kłócić ? przysparzać im zgryzot ? dostarczać im bólu? Nie lepiej zaczekać az będziesz dorosła skoro już musisz to zrobić ??? Nie lepiej mieć z nimi dobre stosunki ?
 

AnaDark

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
Doroti

Nie obchodzi mnie co myslisz o piercingu i nie musisz mi wpajać ze to głupota ; /
żałosnie i głupie?
mi sie to podoba
i nie obchodzi mnie co o tym myslisz;]


Chciałabym i tyle....
Chce to zrobic dla siebie i trudno niech sie ze mną o to kloca..
wkoncu im przejdzie i bedzie dobrze
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Doroti

Nie obchodzi mnie co myslisz o piercingu i nie musisz mi wpajać ze to głupota ; /
żałosnie i głupie?
mi sie to podoba
i nie obchodzi mnie co o tym myslisz;]


Chciałabym i tyle....
Chce to zrobic dla siebie i trudno niech sie ze mną o to kloca..
wkoncu im przejdzie i bedzie dobrze

Jak chcesz... według mnie szkoda niszczyć relacji z rodzicami przez jeden głupi kolczyk. nie lepiej poczekać skoro juz musisz ?
 

Coco123

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtont.
A jeśli ci się znudzą to nie będzie po nich śladu w przyszłości?? bo ja zabardzo sie na tym nie znam
 

AnaDark

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
własnie jednym z argumentów ze nie powinnam mieć piercingu jest to, że jak bede już stara to bede miała blizny i w ogle...
nie wiem czy pozostają slady..
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
z tych ktore pokazalas zaakceptowalabym tylko ten 1..

wydaje mi sie ze relacji z rodzicami nie zniszczysz tylko ew jakies 3 dni nie bedziecie normalnie rozmawiac.. przyzwyczają sie pewnie.. alee zastanow sie jeszcze czy potrzebne Ci to napewno :p

dlaczego Ci sie to podoba :)?
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja osobiście kolczyka mam, ale trułam o to mamie i w końcu się zgodziła :p pewnie dla świętego spokoju :p nie no żartuję. Kiedy go robiłam miałam skończone 18 lat, ale nie w tym rzecz.Jeśli moim bliskim by to przeszkadzało i nie podobało się (chodzi mi tu o mamę i chłopaka) to pewnie bym go nie zrobiła, chociaż bardzo chciałam. Bardziej zależało mi na relacjach z nimi :) ale udało się :) mam dobre relacje i kolczyka :)
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Jeżeli tak strasznie Ci na tym zależy to okej ale ja bym jedak poczekała :/ w tym wieku chce się robić wszystkim na złość i jak nie pozwalają
to chce się jeszcze mocnej. Wytrzymasz te dwa lata mówie Ci. Ja tam właśnie będę miała ściągany stały aparat i te 1.5 roku zleciały jak miesiąc.
 

AnaDark

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
hm.. no przekonujecie mnie ze nie nalezy tego zrobic...
juz nie dlatego ze beda a mnie zli .. datego ze jednak oni narazie mają nademną władze x_x
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
własnie jednym z argumentów ze nie powinnam mieć piercingu jest to, że jak bede już stara to bede miała blizny i w ogle...
nie wiem czy pozostają slady..

Raczej pozostają. To tak jak z dziurkami w uchu. Naprawde jeżeli już koniecznie musisz to poczekaj do 18-nastki.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Z tych 3 linków które nam dostarczyłaś, ewentualnie zdecydowałabym się na 1 jeśli miałabym wybierać ;)

Ja chcę sobie zrobić takie maleńki w nosie, ale jakoś nadal się zastanawiam :p bo do konca zdecydowana nie jestem ;) i z tego co wiem to dziurka w nosie zarasta niezależnie od tego kiedy została zrobiona... więc może z innnymi cześciami też tak jest (oczywiscie nie licząc uszu) :p
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Ja nie lubię piercingu. Nie podoba mi sie to i tyle.
A na Twoim miejscu raczej nie narażałabym sie rodzicom. Utrzymują Cie, przecież przekłujesz sobie ciało za ich pieniądze, uszanuj ich ciężka pracę. Radze przemyśleć to jeszcze raz.
 
Do góry