Zdrada

Status
Zamknięty.
B

bako

Guest
Zdrada, bardzo bolesne ;( ..... Tutaj mozecie zamieszczać swoje... opowiesci, powinno wam to ulrzyć ;) wiec bawimy się ;)
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
racja zdrada jest bardzo bolesna...ale... czasem tak bywa... zastanawiam mnie co TY BAKO rozumiesh przez pojecie zdrada...bo np. dla ludzi doroslych ZDRADA to jest np.przespanie sie z druga osoba..a dla mnie ...dla mlodej dziewczyny zdrada bylby jush pocalunek mojego boy'a<taki max namietny> z inna laska...

jesli chodzi o taka zdrade "młodych ludzi" to ... ja zostalam raz zdradzona ale...powiedzialam trudno... mam to gdzieś... nie zaslugiwales chlopie na mnie....

Ja niedawno zdradzilam chlopaka... miedzy mna a mojim chlopakiem<nazwe go X> było wsyztsko ok. ale pewnego dnia poznalam kogos innego...zaczłam sie z nim spotykac<z osoba Y> no i wolalam czas spedzac z osoba Y niz z mojim obecnym X :) tak to sie krecilo..ale... pewnego dnia poszlam z mojimX do pubu, na moje szczescie i nieszczescie byl tam tesh moj nowy kolega Y:) ja chamsko zorbilam bo non stopa mówiłam sie z koega Y na ucho....cały czas wychodzilismy na dwór... moj chlopak wogole nie reagowal...na drugi dzien umuwilam sie z chlopakiem Y na cole<lol> poshlismy do pubu...i pech chcial ze tam byl tesh moj<jeszcze moj> chlopak X.widzial nas... a mysmy... sie tulili calowali itd itp... moj chlopak mi napisal czy ja go jeszcze kocham ... ja mu powiedzialam ze nie...


osz kurde ale sie rozpisalam :lol: :D
od tego dnia widzielismy sie pare razy z chlopakiem X... wiem ze to dla niego bylo cieshkie ... to co mu zorbilam..ale na pocieshenie powiedzialam mu ze z chlłopakiem Y sie jush nie spotykam... to był taki chwilowy romans<jak to tak mozna nazwac>

Ja niczego nie zaluje... przezylam to co chcialam...:)<lol> :mrgreen:
 
A

aniolek00

Guest
Dla mnie zdrada równoważy się z końcem związku. Jesli ktoś stracił moje zaufanie, to nie sądze, żeby w jakikolwiek sposób mógłby je odbudować :? Ja na szczęście nigdy nie byłam zdradzona, więc nie mam pojęcia jak naprawde czuje się człowiek zdradzony, ale domyślam się, że jest to straszne uczucie i nikomu tego nie życze :|
 
A

aniolek00

Guest
blondi 2007 ja również nie życze Tobie, aby Cie ktoś zdradził po raz kolejny, bo jak juz pisałaś raz zostałaś zdradzona. Ale wiesz....Ty też tam zbytno nie szalej z chłopakami
 
A

Anonymous

Guest
ej ej dziewczyny pamietajcie, ze co nas nie zabije to wzmocni...!!!!!!!!!! wiem co to znaczy, ale nigdy nie zostałabym przy kolesiu, który choc raz mnie zdradził, skoro zrobił to raz to czemu ma nie robic drugi, a potem trzeci... i dziesiaty...
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
aniolek)) wiem ze zle zorbilam...i jush wiecej powiedzialam to sobie ze jush nigdy nie zorbie swinstwa facetowi...

aliash mash racje co nas nie zabije to nas wzmocni..ale ja jush bym 2gi raz nie umiala zaufac komus kto raz mnie zostawil..mash racje... ze bedzie...tzn ze zrobi to drugi raz:(
 
R

roleczka

Guest
Zdrada jest chamska...powoduje brak zaufania...ja kiedys zdradzilam...i dziwnie sie z tym czuje...bleh
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
i ja miałem ten sam problem, zdradziłem moją dziewczynę czygo bardzo żałuję, o tyle dobrze się stało że mi wybaczyła. Ale strasznie niedobrze się z tym czuję :(
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Nigdy nie zdradzilam ale bylam zdradzona- i nigdy nie wybaczam takich rzeczy-brzydze sie tym :evil:
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
to jest najgorsza rzecz. NIGDY NIE ZDRADZAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
Współczuje wam chociaż sam tego nie doznałem. Ja nawet nie jestem skłonny zdradzic mojej ukochanej osoby
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
marcvs, ty chyba nawet nie wiesz co alkohol może przypadkiem z człowiekiem zrobić:(
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
mateks17 dobrze wiem co może zrobić, ale ja pije tylko okazjonalnie bo odemnie się tego wymaga 8)
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
no ja też nie :D ale też alkohol jest na tyle bezczelny ze może również doprowadzić do zdrady :wink:
 
A

Anonymous

Guest
kurde ludziska zdradziliscie- naprawcie to!!! i uczcie sie na błedach, bo to najlepszy sposób nauki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry