Ostatnie wpisy na profilach

Ignite India Education is inspired by the former President of India Bharat Ratna Dr. APJ Abdul Kalam's vision of “India Beyond 2020”. Our aim is to fulfill his vision by empowering society and transforming India into a developed nation through education.
Visit here - nift entrance exam syllabus
Zapakuj.net to producent opakowań foliowych, m.in. foliopaków. Foliopaki kurierskie to opakowania z folii LDPE, które wykorzystywane są do pakowania przesyłek. Dzięki samoprzylepnym paskom można szybko spakować przesyłkę, która będzie odporna na czynniki zewnętrzne. Sprawdź ofertę foliopaków na zapakuj.net!
Chciałbym by wojna się skończyła, a większość inteligencji rosyjskiej rozeszła po świecie zostawiając na pastwę losu ten duży skrawek Azji.
Jestem pewien, że są tu fani sportu. Dokąd idziesz z tymi wszystkimi wiadomościami? Podoba mi się ta strona ggbets.pl. Jest bardzo łatwa w użyciu. Możesz zobaczyć wszystkie wiadomości, recenzje bukmacherów, odznaki, filmy i tak dalej. To najlepszy portal.
Jedno jest niebo dla wszystkich i jedno słońce nad nami. A my jak dzieci pragniemy, wielkiej miłości bez granic.
A oto moja topola/osika bonsai. :) (ale w przyszłości 😅 😁 )

IMG_20210505_152122.thumb.jpg.e354da12b85a9bb1b26bd8d739e3789e.jpg
"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź" oto jest moje ulubione powiedzenie. ;)
glowonog
glowonog
Nie przekładałbym tego 1:1, choć pewnie sama więź w pewnym sensie wpływa tutaj na ból, albo myśli, bo ból to już naprawdę mocne słowo zarezerwowane faktycznie dla osób, z którymi łączyła nas silna więź. Weźmy za przykład dawnego znajomego, z którym żadna więź nas już nie łączy, albo aktora. Nie łączą nas z nimi więzi, a jednak mimowolnie poświęcimy kilka chwil na zadumę.
zjadłbym coś
wiki9969
wiki9969
Mam:
  • ciasto "krówka"
  • cukierki z galaretką
  • cukierki trufle
  • mandarynki
  • batonika milkyway (czy jak to tam się pisze)
  • lizaki (różne gatunki)
  • chipsy Lay's

Wybieraj co tam chcesz 😀
  • Lubię to!
Reactions: pan k
Do góry