Ostatnie wpisy na profilach

A oto moja topola/osika bonsai. :) (ale w przyszłości 😅 😁 )

IMG_20210505_152122.thumb.jpg.e354da12b85a9bb1b26bd8d739e3789e.jpg
"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź" oto jest moje ulubione powiedzenie. ;)
glowonog
glowonog
Nie przekładałbym tego 1:1, choć pewnie sama więź w pewnym sensie wpływa tutaj na ból, albo myśli, bo ból to już naprawdę mocne słowo zarezerwowane faktycznie dla osób, z którymi łączyła nas silna więź. Weźmy za przykład dawnego znajomego, z którym żadna więź nas już nie łączy, albo aktora. Nie łączą nas z nimi więzi, a jednak mimowolnie poświęcimy kilka chwil na zadumę.
zjadłbym coś
wiki9969
wiki9969
Mam:
  • ciasto "krówka"
  • cukierki z galaretką
  • cukierki trufle
  • mandarynki
  • batonika milkyway (czy jak to tam się pisze)
  • lizaki (różne gatunki)
  • chipsy Lay's

Wybieraj co tam chcesz 😀
  • Lubię to!
Reactions: pan k
Zabawnie czyta się książki o kosmosie, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, ze na końcu czarna dziura połknie atomy, z których się składasz i wypluje je w postaci promieniowania gamma, niwelując sny o nieśmiertelności i życiu po życiu ;)
Zarejestrowałem się jakiś czas temu i ciągle zastanawiam się czy rozpoczynać tę forumową przygodę. Ha! Zerknąłem i ten "jakiś czas temu", to...11 lat ;D Nieźle;P
Mam 16 lat po wakacjach będę szedł do drugiej klasy zawodówki którą wybrałem pod presją czasu i przez brak świadomości jak skrajnie różni się ona od innych szkół ponadgimnazjalnych, żałóję tego wyboru - poziom nauczania w mojej obecnej szkole jest tragicznie niski. Po skończeniu drugiej klasy zawodówki (prywatnej) chciałbym pójść do LO. Na tym polega moje pytanie właśnie: Czy muszę zaczynać od pierwszej klasy?
glowonog
glowonog
Oczywiście, że tak. Choć odpuściłbym sobie LO, a poszedł do technikum, dużo więcej w życiu osiągniesz z tytułem technika i maturą, niż z samą maturą.
  • Lubię to!
Reactions: pan k
Nawiązując do wpisu dotyczącego życia... Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale my też na starcie nikogo o to nie pytaliśmy. 🤪

Swoją drogą śmierć też nie jest prostą czynnością. Bo później pozostają sprawy, które muszą załatwić bliscy nieboszczyka. 🤣
Życie jest trudne, a potem się umiera.
glowonog
glowonog
Raz Ci to już pisałem, napiszę kolejny - zanim się wypowiesz, to zgłębiaj wiedzę w danym temacie. Poczytaj o tym, dlaczego Wenezuela jest piekłem.
?
______
Nie muszę nic czytać. Polacy za PRLu potrafili boso wiać przez zieloną ganicę i z kanapką w łapie docierać nawet do Kanady a Wenezuelczyki mają problem z okoliczną Brazylią czy nawet Argentyną? ehhh! Naprawdę nie da się uciułać przez kilka lat siłą na bilet wycieczkowy do choćby Rosji, Chin i dać nogę prosząc o azyl?
?
______
Glowonog, w gównie siedzi się na własne życzenie.
Do góry