Żywienie psów.

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
No może i droższa ale na pewno zdrowsza. Po co truć naszych pupili. My bardzo szybko zrezygnowaliśmy z marketowych karm. Jak teraz porównuję ich skład do Bozity to aż nie chce mi się wierzyć, że kiedyś podawałam swoim psiakom te "śmieci"
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja mam też takie samo zdanie jak koleżanki wyżej. Ja dawałam mojemyu psu te karmy ze sklepowych i dopiero po czasię dowiedziałam się co w tym jest na prawdę. Teraz od keidy zmieniłam weta na przychodnie we Wrocku na Osadniczej 12 i chodzimy też tam do naszego stomatologa dla czworonogów.
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
A slyszeliscie o BARFie? Dowiedzialam sie o tej diecie od weterynarza, poczytałam w necie i wlasnie testujemy pierwsze opakowanie barf original o smaku kurczaka. Mojemu pieskowi chyba odpowiada, bo wcina jak szalony. Za wczesnie by mowic o pozytywnym wplywie na zdrowie, ale pewnie za miesiac dwa zrobie mu badania i zobacze jak to dziala.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
arizona89 tak mój labrador jest na tej diecie barfowej od pół roku, wrazenia i doświadczenia mam bardzo pozytywne. Praktycznie w całości pozbyliśmy sie uciażliwej do tej pory alergii pokarmowej. i w sumie ciezko napisac, ze te karmy primex maja smaki jakiekolwiek bo przeciez to czyste mieso bez zadnych chemicznych dodatków :)
 

kaskagrudzien

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
mysle ze warto zainwestowac w swoja wiedze szczegolnie jesli bedziesz sie tym zajmowal. ale kieruj sie tez wlasnym doswiadczeniem jesli chodzi o zywienie zwierzakow, nie daj sie zmanipulowac firmom ktore chca zebys reklamowal ich karme np. nie kazdego tez stac na zywienie swojego pupila tak czy iczaje. na rynku jest wiele dosteppnych karm ktore sa rownie dobre co te najdrozsze, jak np bozita ktora ja podaje swojemu psu i kotu. a nie place za nia miliony.
 

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
ja też polecam karmy Bozita, bardzo dobrze wpłynęły na zdrowie i samopoczucie moich psów
 
Do góry