Żyletki Elementem Subkultury?

Status
Zamknięty.

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
wierz mi - przynaleznosc do subkultury nie wiaze sie z cieciem. poslugujesz sie tylko wyswiechtanym stereotypem. wiele osob spoza jakiejkolwiek subkultury tnie sie, bo nie potrafi sobie poradzic z problemami i w bolu szukaja ucieczki od nich. fakt zawsze znajdzie sie jakis swir, ktory tnie sie dla szpanu albo to lubi. oczywiscie nie powiedzialem ze osoby z subkultur nie robia sobie sznyt. kazdej subkulturze znajdzie sie taka osoba.
gdybys moze przeczytal uwaznie poprzednie posty to Twoja wypowiedz wygladalaby inaczej i byla na wyzszym poziomie merytorycznym i intelektualnym...
 
C

Cogito ergo sum

Guest
Mi sie to kojarzy z 'dziecmi' które próbują zwrócić na siebie uwagę otoczenia i nie znajdują na to innego sposobu..
Znam pare takiech 'osobników' i w sumie kazdy jest z innej subkultury wiec raczej ona nie ma wpływu na to..
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
właściwie to ci ludzie którzy się tną dzielą sie na dwie grupy[wg mnie]
pierwsza grupa to są ludzie z prawdziwą depresją, tną się właśnie z niemocy....
a ta druga 'grupa' to są tzw. emo-kids ostatnio ta muzyka jest bardzo popularna, styl emo też, a pozerzy którzy uważają się za emo twierdzą że każdy prawdziwy emo się tnie :| [chore troche, ale znam takich kilku]

"Czasami ból cielesny łagodzi ból duszy..."
 
Z

Zerek

Guest
"Czasami ból cielesny łagodzi ból duszy..."
Nie czasami... lecz niemal zawsze

Moim zdaniem cięcie się nie ma nic wspólnego z subkulturą

A co do tych emo-kids to już jakaś totalna głupota :mruga: u mnie w mieście nie spotkałem się z czymś takim...
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
jak ktos ma zryty łeb to sie tnie - proste, nikt o zdrowych zmyslach tak nie postepuje.
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
A co do tych emo-kids to już jakaś totalna głupota :mruga: u mnie w mieście nie spotkałem się z czymś takim...


naprawdę nie wiecie co to emo? :mruga:
taki styl muzyczny
ale teraz to mam wrażenie że w tym emo które jest modne mniejszą uwagę przywiązują do muzyki- liczy się wygląd
czarne włosy, grzywka zasłaniająca pół twarzy...ubrania w paski najczęściej czarno-białe

no a w załączniku macie przykładowego emo kolesia ;)
 

Attachments

  • 1269492_emo_20boy_20hot___.jpg
    1269492_emo_20boy_20hot___.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 90

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
a wiec to jest emo... z tegoco widze na zalaczonej ilustracji to w moim otoczeniu znajdzie sie kilku takowych lebkow i tylko jeden z nich jest w porzadku tzn. nie pozuje itp, mozna z nimo wszystkim pogadac, reszta to same penery z wrzodami pod pachami... "dziwne ludzia" z nich...
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Dla mnie piękni Emo są =)

A cięcie też uważam, za ok, bo co kogo obchodzi kto co robi ?
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
fuckme mi właściwie też się podobają ;P

i ci prawdziwi emo są naprawdę ciekawymi ludźmi...
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
A cięcie też uważam, za ok, bo co kogo obchodzi kto co robi ?

Właśnie... mam kumpele, która ma sznyty na wierzchu rączki i chądzi z podwiniętymi rękawkami. Wczoraj powiedziała koleżance, że ona marnuje żyletke i że jak chce, to mogą sobie porównać sznyty (!!) i że ma już tego nie robić, bo to profanacja jest, a dzisiaj na basenie mi powiedziała, że (cytuję) Mam natychmiast przestać to robić, bo grubo przesadzam. A jak jej powiedziałam, zeby sie odpie..... bo nic jej do tego to się sfochała i powiedziała, że jestem "niespełna rozumu". Hehe, umie laska chumor poprawić.
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
jaki depesz? :p chcesz więcej zdjęć emo bojów? :p
mi oni tam nie przypominają depeszów...
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
jaki depesz? :p chcesz więcej zdjęć emo bojów? :p
mi oni tam nie przypominają depeszów...

No to coś załącz. Najlepij bardziej całościowy wygląd. No i trochę więcej niż jedno żeby był jakiś materiał porównawczy.
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
proszę bardzo... powinno tyle wystarczyć...??
 

Attachments

  • msg_116023223981.jpg
    msg_116023223981.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 81
  • msg_11591314614.jpg
    msg_11591314614.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 77
  • msg_115472894216.jpg
    msg_115472894216.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 89
  • 2156244.jpg
    2156244.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 72
  • Bez_tytu_u.bmp
    217,2 KB · Wyświetleń: 61

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
ja uważam, że emo boye są bardzo ładni :) i podoba mi się ten styl, ale nie uważam, że cięcie się cechuje właśnie ich. to nie zależy od tego jakiej słuchasz muzy albo jak się ubierasz. poza tym osoby, które nigdy tego nie robiły niech nie mówią, że to głupie, czy ,,nigdy bym tego nie zrobił", ponieważ nie wiecie jak to jest. ja się zaczęłam ciąć, bo nie mogłam poradzić sobie z sytuacją w domu i w sprawach osobistych, ale nikt się nie zorienotwał, że to robię. takie pokazywanie jaką to się jest super osobą poprzez sznyty jest głupie, a nie samo cięcie. zgadzam się, że np. widok krwi, czy sam ból fizyczny przynosi ukojenie psychice. może to dziwne, ale tak jest w większości przypadkach. i to nie jest wynikiem jakichś zaburzeń tylko sposób na odreagowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry