Żyletki Elementem Subkultury?

Status
Zamknięty.

LadyNena

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Marklowice
Moim zdaniem, to czy ktos się tnie, czy nie jest jego prywatną sprawą. Bez względy do jakiej subkultury należy. Niektórzy robią to po prostu dla "szpanu" :026:
 

piekna15

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie nikt nie chodzi xD
"rodzice mnie juz nie kochają(...) " - jest to kawalek komentarza pod tym arykułem i sory ale jak rodzice mogąnie kochać własnych dzieci? normalnie lol .
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Uwierz, że są tacy co mogą lol. Co nie zmienia faktu, że większość "niekochanych" przesadza i to ostro, ale mnie to tam zwisa i powiewa. Lol.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Samookaleczanie sie nie koniecznie ma swoje korzenie w subkulturze lub w muzyce jakiej slucha.
Co do zyletek, to jest jakis element subkultury, tak samo jak lancuch lub kosa. Zawsze mam przy sobie te rzeczy, ale sie nimi raczej nie tne, ani nie okladam. :) za to sie przydaja w innych sytuacjach. W sobote zyletka i kosa naprawilem pasek mojej znajomej, a lancuchem dalem do zrozumienia dresowi, ze kobiete warto jednak sznowac, bo zyjemy w takich czasach, w ktorych na naszej mordzie rozne rzeczy sie zatrzymuja. Tytulem sprostowania, tylko go postraszylismy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A co do żyletki jako elementu subkultury to pierwsi punkowcy nosili żyletki na łańcuchach na szyi i nabijali nimi skórzane pasy ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
no niestety takie były czasy że np. nie można było dostać nigdzie pieszczochy, więc trzeba było zrobić sobie takową samemu :)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Z drugiej strony to bylo piekne , teraz to sa "punkowe" croppy , H&M i inne. A jak sie zobaczy taka stara punkowa kurtke wlasnorecznie ozdobiona to, az sie oko cieszy i nie ma porownania z tymi markowymi ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dokładnie. Tak samo sprawa wygląda z innymi elementami ubioru ;)
 
M

Malina..xD

Guest
"rodzice mnie juz nie kochają(...) " - jest to kawalek komentarza pod tym arykułem i sory ale jak rodzice mogąnie kochać własnych dzieci? normalnie lol .
to że ty akurat masz szczęście że rodzice Cię kochają wcale nie znaczy że całej reszcie też się tak udało ;/
więc to Twoje " normalnie lol " jest chyba nie na miejscu nie uważasz ?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Dlaczego niekochający rodzice mają być taką wielką tragedią? Co to jest niezbędny element szczęśliwego życia??

"Nie moge zyc na tym swiecie bo wydaje mi sie ze mamusia mnie nie kocha"? A niby dlaczego?
 
M

Malina..xD

Guest
yhh ... no cóż dla niektórych to jest pewien problem .

ale ja w sumie nie mam w te dziedzinie większej wiedzy poza teoretyczną :D
więc Ci nie pomogę :p
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
Nie którzy robią to dla szpanu inni są po prostu chorzy, a to już większy problem i nie ma co się śmiać...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja mimo wszystko się śmieję, bo dla mnie to dziecinada i żenada jakich mało. Jeśli chciałbym się zabić to wybrałbym bardziej skuteczny sposób, a jeśli bym nie chciał to bym się w to nie bawił.

"Jeśli jesteś za słaby, żeby umrzeć, nie jesteś godzien, by żyć- Zabij się!" Proste jak barszcz ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
temat moim zdaniem został już całkowicie wyczerpany, co 2- 4 tygodnie przychodzi ktoś nowy i odświeża go pisząc to samo co ktoś napisał na wcześniejszej stronie... Raport...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ostatnio temat przydawał się jedynie do OT, które swoją drogą były nie raz dobre na nowy temat. ale racja, pora zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry