Życie po śmierci

Izabela Rataj

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kiedyś przeczytałam, że jesteśmy tu na ziemi tylko po to, by siebie doskonalić, dążyć do wyższego ja. Że sami sobie wybieramy los i od nas zależy czy temu sprostamy. Na pewno jesteśmy w stanie zmienić podejście do wielu spraw. Kiedy nie umiemy zaakceptować to co nam życie przynosi, żyjemy tylko w lęku. Lęk doprowadza nas, że nastawieni jesteśmy do wszystkiego negatywnie. A przecież tyle z tego życia mamy co potrafimy stworzyć wokół siebie. Więc warto pokochać siebie (ale nie narcyzować się), warto pokochać innych (ale warto wiedzieć co to jest asertywność). Pomagać bezinteresownie , ale tylko tym którzy tej pomocy potrzebują. Bo jeżeli trafiamy na wyłudzaczy to jesteśmy wykorzystywani. Więc bądźmy mądrzy nie zawzięci, Cieszmy się nie zazdrośćmy. Bo wszystkie uczucia jakie hołdujemy jeżeli są złe to nękają nas, jeżeli są dobre sprawiają radość.
 

duzyy69

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Początek życia, życie, jak i sam koniec czyli śmierć to wielkie tajemnice. Czy ktoś z Was zastanawiał się jakie było życie przed życiem? Dowiedz się jaka jest Twoja data śmierci
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Wyluzować... te poznajdate to jest idiotyzm dla idiotów ,a wróżki to sobie możesz... skrajność w rachunku prawdopodobieństwa.Było jakieś 0,0001% że tak się stanie no i jedna dziesięciotysięczna procenta szansy dała ,o sobie znać.
 

Kerosine

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
75
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Och, ależ to zwykły szkodnik forumowy jest... kasiorę mu płaci portal "Poznaj datę" za bezczelne reklamowanie jego usług gdzie popadnie :p :p Gościu ma z milion klonów na chyba wszystkich największych polskich forach... żaaal :/
 

Bubalu

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja również korzystałem ze strony, gdzie można poznać swoją datę śmierci i uważam, że jeśli tylko ktoś chce wiedzieć co go czeka to ma do tego prawo. Mi osobiście taka idea się podoba.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Idiota czy kolejny spammer?Wiesz ile koleżanka będzie wg. nich żyła?160 lat ,więc sobie odpuść.No ,a np. moja matka powinna już być od 2 lat martwa.Ludzie są naprawdę naiwni myśląc ,że jakiś serwis wyliczy im ile pożyją na podstawie trybu życia.No ,a potem taki wpada pod autobus i zdziwienie.
 

dariatrzy

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Widzę ze jest tu wiele osób niewierzących, tak jak ja w te 'daty śmierci'...
 

grzes86-1986

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
życie po śmierci temat ciekawy zanim zaczniemy się zastanawiać nad odpowiedzią proponuję zerknąć http://[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport]/site/news048 pozdrawiam
 

padretomi

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zycie po śmierci na pewno istnieje i nie warto dziś nad tym rozważac ważniejsze jest chyba jakimi jesteśmy ludźmi ile dobrego czy złego zrobiliśmy na tym świecie. Dla mnie i tak najważniejsza jest wartośc jaką sobą przedstawia człowiek. I tak w tym pędzie za sukcesem omija nas wiele rzeczy, umykają wartości. Życie każdego z nas ma jakiś cel i sens. Wszystko skłania się do jednego : czy chce nam się życ, czy też nie? Dla mnie osobiście najważniejszą sprawą jest zdrowie, bym mógł spokojnie cieszyc się doczesnym życiem, a po śmierci powiedziec sobie prosto w oczy: chłopie zrobiłeś wszystko, to już koniec. Dlatego regularnie się badam, a ostatnio nawet on-line, dla ciekawskich podaję link http://[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport]/site/457news warto skorzystac, bo nigdy nie wiadomo co w nas siedzi i jak długo będziemy cieszyc się zdrowiem. A czas płynie szybko. Uwierzcie mi
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Yyy... nikt, to znaczy żaden zwykły człowiek nie jest w stanie doskonale określić czyjejś daty śmierci... Są ludzie obdarzeni darem jasnowidzenia, ale to już inna sprawa :]
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie wierzę w życie po śmierci, czyli reinkarnację, bo jestem ateistką. A skoro uważam, że po śmierci nie ma nic, to należy być wartościowym człowiekiem, przestrzegać prawa, nie wyrządzać nikomu ani sobie krzywdy i po prostu godnie żyć, o ile to jest możliwe. Ważne, by każdy umiał znaleźć w życiu chociaż namiastkę szczęścia, dzięki któremu lepiej mu będzie żyć. Uważam, że życie to najcenniejsza rzecz jaką mamy.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Nie mówię tak i nie mówię nie. Pożyjemy zobaczymy? Ale jak wyżej już napisane nie zależnie od tego trzeba jakoś żyć tu i teraz.
 
M

MacaN

Guest
joas17ce napisał:
Uważam, że życie to najcenniejsza rzecz jaką mamy.
Racja, ale przy takim rozumowaniu musimy zrobić jak najwięcej, by trwało wiecznie, inaczej nasza egzystencja jako pojedynczego robaka, nie ma sensu.
 
W

wiki9969

Guest
Życie wieczne nie ma sensu. Dojdzie do przeludnienia na Ziemi.
Natomiast jeżeli chodzi o pojedynczą jednostkę to uważam, że każde istnienie ma sens niezależnie od tego czy ktoś za kilka lat będzie o nas pamiętał czy też nie. ;)
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Życie wieczne nie ma sensu. Dojdzie do przeludnienia na Ziemi.
Dla mnie i mojej rodziny starczy miejsca na ziemi, a reszta... reszta niech sama dochodzi do nieśmiertelności.



wiki9969 napisał:
Natomiast jeżeli chodzi o pojedynczą jednostkę to uważam, że każde istnienie ma sens niezależnie od tego czy ktoś za kilka lat będzie o nas pamiętał czy też nie.
Ale jaki sens? Gdzie on jest? Ma taki sam sens, jak pojawienie się i zniknięcie cząstki elementarnej po zderzeniu wiązki atomów w wielkim zderzaczu hadronów w CERN. Jedyne co odróżnia nasze istnienie od tego, które wymieniłem, to czas, Wiki. Czas, który w skali wszechświata, jak się okazuje, wcale tak bardzo się nie różni.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Safari napisał:
Może napiszecie własną wizję nieba , innych wcieleń czy też uważacie że tego po prostu nie ma , nie istnieje , i jest wytworem ludzkiej wyobraźni .
Jedno wiem na pewno , ja po śmierci będę odpoczywał i nikt mnie nie zmusi do robienia czegokolwiek.
 
Do góry