Zwroty, słówka, język niemiecki.

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Witam! Szukam stron, które mogłyby mi pomóc w samodzielnej nauce języka niemieckiego, ponieważ w (kończę 1 klasę) poziom nie jest zadowalający. Byłabym wdzięczna, gdybyście mi podali sprawdzone(dobre) strony, z przydatnymi zwrotami, słówkami :) jeśli oczywiście takie znacie :) Z dziękuje i pozdrawiam!!!
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Gdybym się uczyła niemca to bym Ci z chęcią pomogła :)

, ale poproś o pomoc na niemiecki.ang.pl tu też są listy osób z numerami gadu-gadu i oni Ci z chęcią pomogą na pewno:))
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
Na naukę języków obcych jest cała masa sposobów. Ja przetestowałem już chyba wszystkie, bo dwa lata się bawię w samodzielną naukę.
Żeby konkretnie Tobie doradzić, to mam za mało wiadomości o Tobie. Najlepiej daj znać na pw.
 

deutschkurs.pl

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja ze swojej strony polecam deutschkurs.pl masz tam wszytko co trzeba aby ćwiczyć sobie najważniejsze rzeczy z niemieckiego: rekacja czasowników, nieregularne formy czasowników, pełno ćwiczeń, ćwiczenia na słówka, forum, można się umowić także na lekcję online jest tam taki zeszyt internetowy - specjalna część serwisu dla osób pobierających korepetycje lub inną formę nauki bezpośrednio z lektorem. Umożliwia on prowadzenie zajęć online z pełną funkcjonalnością, w których lektor na bieżąco zleca wykonanie ćwiczeń, a uczeń może je wykonać.
 

kingulas

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja polecam serwis, o którym wspominają na końcu tego artykułu tutaj Nauka języka niemieckiego online - Blog. Uczą oni 1000 najczęściej używanych słówek w niemieckim, co według mnie jest absolutną podstawą na początku każdej nauki języka. Jak je opanujesz to możesz brać się za jakieś pełne zwroty itd. Sama korzystam z tej metody.
 
Do góry