Zwiedzanie Zakopanego

dawidek211003

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zakopane
hmmm.. szczerze to w Zakopanem nie ma nic ciekawego:( moze dlatego tak uwazam bo sam sie tam urodzilem ale niestety tak mi sie wydaje:)
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
jak to nie ma , można wjechać na Kasprowy, na Gubałówkę, potem można wybrać się do ciepłych źródeł, pozwiedzać miejsca związane z Witkacym, także na pewno jest co robic i gdzie się zrelaksować
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
odwiedzam Zakopane kilka razy w roku...lubię pochodzić sobie nawet bez konkretnego celu i popatrzeć (i pofotografować) na góralską architekturę
 

tomeek1410

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio będąc w Zakopanym łaziłem po miejscach, których nie ma na mapie - różne ścieżki, pagórki i ogólnie miejsca, gdzie praktycznie nikogo nie ma i można sobie spokojnie pospacerować na łonie natury. Oczywiście wyszło to nieco przypadkiem, bo zgubiliśmy się zbaczając z jednej ze ścieżek i wylądowaliśmy w zupełnie inny miejscu niż trzeba, zgubiliśmy w międzyczasie butelkę z wodą (a było gorąco), ale takie rzeczy najlepiej się pamięta :D
 

muriela

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
1
Zakopane nistety powoli traci swoją duszę. Jeszcze pamiętam, jak wyglądały Krupówki w latach osiemdziesiątych, a teraz jakieś galerie handlowe porobione. Koszmar. Wiele pięknych willi w stylu zakopiańskim niszczeje albo już zostało zrównanych z ziemią. Przykre, co się dzieje z tym miastem, które kiedyś miało taki specyficzny klimat.
 
Do góry