zwiazek muzulmaka - niemuzulmanin...

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Muzułmanie ją zabiją ,tak to się kończy .Chyba ,że ty przejdziesz na Islam ,to może jej wybacza ten mezalians
mruga.gif
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Masz jakiś problem ze soba ze nie mozesz znaleźć białej kobiety, tylko szukasz wśród ciapatych?
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
eee nie on czytał naprawdę wartościowe książki na temat islamu i to go przekonało ... szkoda że nie pamięta co go przekonało ... nie mniej jednak porządny z niego chłop szanuje rodziców przyszłej panny młodej :] i jej uczucia szkoda tylko że jej współplemieńcy nie maja takich skrupułów ...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
poproszę o trzymanie się tego tematu
i pohamowanie uwag (w tym zakładającego temat)
takie pytanie
a co ci się podoba w islamie, a co nie?
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Wg mnie nie powinno się przechodzić na jakąś wiarę tylko ze względu na kogoś. Wiara wypływa z serca i w naszym wnętrzu musimy ją poczuć, aby mieć za swoją.

Niemniej Miłość jest ponad podziałami i dla niej można zrobić wiele, czasem prawie wszystko… więc nie ma co tak człowieka atakować…

W każdym razie szczęścia i trwałości w miłości życzę
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
eee adrian poparł a nawet uzasadnił swój wybór bibliografią ... której jednak nie potrafi przytoczyć ... tu jest problem !! nie jestem romantyczny jednakowoż wierzę w miłość jednak z tą ponad podziałami jestem ostrożnym !! zatem staram się poznać wszelkie aspekty coby wydać rzetelny osąd .... i to ja byłem atakowany de facto !! czekam na odpowiedzi jak wielu tu nie ze złośliwości ale ku poznaniu ... tudzież wydaniu osądu nie sądu !!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Problemem jest, że jak ktoś kogoś kocha, to nie zwraca uwagi na wiarę, poglądy polityczne, nawyki i przyzwyczajenia. Jeżeli nie chce Cię zaakceptować takiego jakim jesteś, to gdzie tu można mówić o miłości?
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
Koledzy tak z zawiści, że będzie mógł mieć kilka żon? :)

A tak serio: nie znam drugiego takiego przypadku, ale podejrzewam, że szanse na powodzenie związku są takie same jak w przypadku krwistych, polskich, narodowo-katolickich małżeństw.

Życzę szczęścia.
 

adrian110288

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
[quote name=]
Masz jakiś problem ze soba ze nie mozesz znaleźć białej kobiety, tylko szukasz wśród ciapatych?[/quote]

I CH__UJ CI DO TEGO. MAM W DU___PIE TWOJE EGO! WYPI_ERD_ALAJ
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Czytałem ostatnio o muzułmance która wyszła za mąż za chrześcijanina .Ukrywała się dwa lata przed rodziną .Bliscy na mówili ją do powrotu ido domu rodzinnego i jak wróciła zabili ją .
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
widzisz katolicka rodzina by ją co najwyżej trochę ostracyzmowała (tolerancja), ktoś może przestałby się do niej odzywać, jak byłby mniej tolerancyjny
a muzułmanie po prostu zabili..
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Religia muzumanska przechodzi teraz taki cudowny mroczny rozkwit jak kiedys chrzescijanstwo. Najlepsze to iz w takim tepie rozplodu ich wyznawcow za 20 lat beda religia dominujaca.

Tak sie zastanwiam czy ludzie wczesniej sie wykoncza z powodow religijnych czy jak beda sie mordowac o surowce naturalne.

W kazdym razie gratulacja dla pana ktory bedzie czynem i wiara wspomagal kochanych braci w wierze islamskiej :)

Nie Brave, w rodzinie chrzesijanskiej by po prostu zyli na kocia lape. Od stopnia fanatyzmu rodziny zalezaloby czy by sie do czarnej owieczki przyznawali i utrzymywali z nia kontakt.

Bracia islamscy sa bardziej konkretni, utrzymuja czystosc religijna i tepia niewiernych. Dlatego zwycieza.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
w takich przypadkach, Biblia nie nakazuje mordować, a Koran tak
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie nakazuje zabić osobę opuszczającą Islam, lub wiąrzącą się z niemuzułmaninem, o ile ten nie przechodzi na islam
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Bravo poglądaj film który wrzuciłem siostry magdalenki tam zobaczysz dobroć
mruga.gif
 
Do góry