zwątpienie

zwątpienie

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czuje sie oszukana. Straszne jak inni manipuluja Twoimi uczuciami ! jak latwo sie poddajemy temu zludzeniu dobra, czystych intencji. Dzis po raz kolejny przekonalam sie, ze milosc nie istnieje udowadniaja mi to ludzie juz bedacy w zwiazkach. Jak mozna byc z kims w zwiazku budowac w nim cos co mysli ze jest jedyne i nie powtarzalne.. A mimo to proponowac innym cos co przyswaja do siebie ludzi. i chyba nie moge juz wierzyc w to, ze mozna byc z kims w normalnym zwiazku kazdy chce Cie zaliczyc i do widzenia! Widza w tobie tylko seksualne doswiadczenia wmawiajac Ci ze trzeba nabrac doswiadczenia zyciowego na roznych jego plaszczyznach. Ej cos jest chyba nie tak ! Chyba nie o to chodzilo w tym wszystkim. nie rozumiem wychodzi na to ze jesli jest sie w zwiazku to to nie wystarcza trzeba jeszcze przezyc cos z kims innym i namacic mu w glowie i odejsc ? Brak zrozumienia w tej kwestii. Trzeba bylo sie zastanowic przed i wybrac stan wolny korzystac z zycia skoro tak go brakuje w tych kwestiach ! I jak to jest cieszysz sie ze ta dana osoba odezwala sie a tak naprawde ona sprawdza czy ten "ogien" nie ugasil sie.. przykre. W swoim zyciu zawsze probuje
miec czyste rozmowy, nikomu nie robic nadzieji.. A jednak inni tego nie pojmuja.. Ciezko mi, juz zapomnialam, a rany sa swieze, cieszylam sie ze sobie ulozyl zycie, a jednak nie jest tak idealnie jakby sie chcialo .. Inaczej by nie pisal.


przepraszam za nie użycie polskich znaków.

Proszę napiszcie co o tym sądzicie !
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Proszę napiszcie co o tym sądzicie !

Witaj w świecie, gdzie faceci kłamią, patrzą na kobiety, jak na obiekt seksualny, gdzie flirtują z kilkoma na raz, są chamami i co najpiękniejsze - tacy mają najłatwiej.
Gdzie kobiety nie wiedzą czego chcą, ranią, myślą jedno, robią drugie.

Najważniejsze, by w tym całym szaleństwie jednak przedrzeć się do tej właściwej osoby, zaufać sobie i się otworzyć.

Oczywiście wiem, że jest pewien odsetek ludzi normalnych i oni jednak wiedzą, że prędzej, czy później będą szczęśliwi. Tak jest mam nadzieje z Tobą.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wątpienie jest rzeczą ludzką, ale żeby aż Z-wątpić?
Nie wierzysz w istnienie miłości?
Czy to znaczy, że Ty nikogo nie kochałaś, nie kochasz i nie będziesz kochać?
Uwierz starszym - jutro (symbolicznie - chodzi o przyszłość) będzie lepiej. Byleś tylko aniołów na Ziemi nie szukała,
 

zwątpienie

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
ciężko mi odpowiedzieć czy kochałam, jest to raczej jedna z myśli, która nie pojawia się od tak trzeba dążyć do tej decyzji.Odczuwam straszne wykorzystanie ze strony płci przeciwnej - jak można tak manipulować kimś by tylko doznać kolejnych seksualnych przeżyć. nie myśląc co ja czuje, w sumie bawiąc się mną
 

zwątpienie

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
tak trzeba, niestety przychodzi mi mieć tylko doczynienia z przeciwieństwem.

mezczyzni powiedzcie po co bawicie się w takie gierki ?

ktoś się udzieli?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ktoś się podlizuje żonie?
Zwątpienie! Co się stało, to się nie odstanie. Pomyśl - czego unikać w przyszłości.
Wielu ludzi Twoje nieszczęścia spotkały i jedni z tego wyszli raz-dwa, inni długo i powoli, w każdym ślad pozostał, ale WSZYSCY dali radę.
To i Ty dasz
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
mezczyzni powiedzcie po co bawicie się w takie gierki ?
bo tak nas natura ulepiła - wy macie siedzieć w gnieździe i wysiadywać jajka, a my biegamy po pożywienie i zapładniamy co tam nie ucieka na drzewa. nie pojmuję, skąd to niezrozumienie - podejrzewam, że to wina nieodpowiednich lektur :przewraca:
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zwątpienie! Mężczyxni, przeważnuie, też szukają swojej połówki (połowicy)
To nie są przeciwnicy Twoi i innych lpbiet - obie strony mają się uzupełniać.
Nos do góry i rozglądaj się dobrze - spojrzenie wbite w ziemię mało dostrzega.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Zwatpienie - piękny chaos w Twym pierwszym poście.
Rozumiem, że możesz czuć się oszukana i mam nadzieję, że ta sytuacja pomoże Ci podchodzić z dystansem do nowo poznanych mężczyzn w przyszłości.
Na pewno jakieś przesłanki manipulacji były widoczne, tylko Ty nam oślepłaś odurzona chemią.
Znam wielu facetów i wiem, że spora część gdyby tylko mogła robiłaby tak jak opisałaś, jeszcze inna się tak zabawia i są też inni, ale ich trzeba poszukać.
Akurat w tym wypadku, aby poznać kogoś wyjątkowego, trzeba sobie i tej osobie dać dużo czasu i być cierpliwym.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Właśnie, DUŻO czasu i rozwagi.
Jeżeli jednak poczujesz, że to TEN - warto zaryzykować. Jedna omyłka więcej znaczy wtedy mniej niż żal, że się nie zrobiło tego, co mogło doprowadzić do dozgonnego szczęścia we dwoje.

Najpierw ślub, a potem siup - warte stosowania najczęstszego.
Albo wianek,
albo Janek ? Jest ryzyko ... Ale ... Czasem pomaga, jeżeli to ten grzechu wart.

I bądź tu mądry i pusz wiersze.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
aby poznać kogoś wyjątkowego, trzeba
no jest też szkoła lubelska, która mówi, że nic nie trzeba, samo się zrobi :D
nie da się ukryć, że trzeba jednak miec w kim przebierać - trzeba więc wyjść do ludzi, poznawać ich i w końcu na jakąś ofiarę sieci zarzucić :D
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Nie każdy i nie każdego chce zaliczyć. Kajzer słusznie zauważył, że przebieranie polega na porównywaniu wielu elementów. Stąd podryw nie zawsze bywa ofertą na zawsze - można odrzucić próbę generalną.

Oj, NIE!
Kobiety są bystrymi obserwatorkami i trzeźwymi wnioskodawczyniami.
Mogę Ci przyznać częściową rację, kiedy kobiecie grozi utrata klejnotu. Wtedy kobieta kieruje się chciejstwem, jeśli nie zmusi się do włączenia rozumu.
 
Do góry