Zostaliśmy zrobieni w wacka - ULIGAN-GSM

Nowa250

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzisiaj dostałam potwierdzenie o wpłynięciu dokumentów do Allegro.Dostałam potwierdzenie,że do siedmiu dni pieniądze zostaną przekazane na moje konto.
Pozdrawiam
 

lgbx

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dziś odebrałem osobiście pismo o wszczęciu dochodzenia. Wypełniłem formularz na stronie Allegro i czekam. Ciekawe jak długo? :)
Pozdrawiam wszystkich.
 

lgbx

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim po raz kolejny.
Tak jak ktoś już na forum(nie w tym topiku) zaznaczył, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, Centrum Bezpieczeństwa odpisało do mnie z listą wymaganych dokumentów, które należy im przesłać listem poleconym. Wszystko było by ok, tylko jedna pozycja jest zastanawiająca, a konkretnie dowód wpłaty ma być dostarczony w postaci oryginału lub jako kopia z poświadczeniem notarialnym. Odpisałem do Centrum z zapytaniem (bo nigdzie w sieci nie znalazłem konkretnej wypowiedzi, tylko same spekulacje), czy wydruk z systemu bankowości elektronicznej stanowi oryginał i jeśli nie to czemu jako osoba poszkodowana muszę dodatkowo ponosić koszta przeprowadzanej sprawy. Poza tym na zaznaczyłem, że na Policji dostarczyłem właśnie takowy wydruk dowodu wpłaty w postaci potwierdzenia wygenerowanego elektronicznie i nie było, co do takiej postaci dokumentu dowodowego żadnych zastrzeżeń. Zobaczymy czy dobrze im to wyperswadowałem.

Pozdrawiam DK

Czy coś Ci odpowiedzieli na pytanie o potwierdzenie wpłaty bankowej? Wystarczy im wydruk czy trzeba pobrać z banku potwierdzony?
 

humek x

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Czy coś Ci odpowiedzieli na pytanie o potwierdzenie wpłaty bankowej? Wystarczy im wydruk czy trzeba pobrać z banku potwierdzony?
Witam
Ja wydrukowałem własnie potwierdzenie elektroniczne i nie było żadnego problemu .
Dzisiaj własnie otrzymałem zwrot kasy , czego i wam życzę jak najszybciej .
Pozdrawiam
 

Nowa250

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Dzisiaj otrzymałam zwrot kasy.Życzę wszystkim szybkiego odzyskania kasy.
Pozdrawiam
 

tomekkasa

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziś dostałem wezwanie do sądu wezwanie Na sprawę 02.04.2012 odnośnie naszych kolegów piętka i tego drugiego
czy ktoś jeszcze wyrusza na tę sprawę?? Proszę o kontakt: tomekkasa1990@interia.pl.

Pozdrawiam,
Tomasz Kasicki
 

twixxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. czekałem aż ktoś dzisaj na ten temat napisze. Dzisiaj tez dostałem wezwanie na 4 kwietnia obecność obowiazkowa. Do Wołomina mam 170 km w jedną strone. Planuje wysłać wniosek o przesłuchanie w najbliższym swoim sądzie rejonowym. Dzwoniłem w tej sprawie do sądu Wołomina i odebrała bardzo nie uprzejma pani stwierdzając że inni z dalszych regionów polski przyjeżdzają i nie narzekają . Powiedziała tez z wielkim niezadowoleniem że mam do tego prawo i tak też zrobie bo nie mam ochoty tam jechać i marnować swój czas bo kase na przejazd oddają niby ale mało nie to cieszy. Jak macie jakieś pomysły to piszcie. Pozdrawiam.
 

tomekkasa

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam ponownie

Ja z łodzi mam ze 140km. Własnie nie wiem co zrobić w tej sprawie. Ale chyba pojade. W pracy bede miał dzień usprawiedliwiony nie płatny ale chodziaż nie strace urlopu.
A na dodatek jak wasz zakład pracy wystawi wam taki dokument ile stracicie przez to że nie bedzie was w pracy czyli w przeliczeniu np. na dniówke ( bo nie zdążycie tego samego dnia wrócić do pracy) to sad powinien zwrócić tę kwotę. Czyli mascie urlop i kase za dzień który tak naprawde nie byliście w pracy.
ak jest ktoś z łodzi bądź z okolic to można cos pomyslec żeby wspólnie pojechać. Bo również słyszałem że mało oddają za koszty podrózy

Pozdrawiam
Tomek Kasicki
 

krolik_21

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Ja jestem z Gorzowa Wlkp. i mam 500km :( Też jutro wysyłam wniosek o przesłuchanie w miejscu zamieszkania. Jedz tu człowieku teraz pociągiem( wyjazd o 21 dzień wcześniej i 3 przesiadki), a i tak niema gwarancji że będzie na czas. Proszę o kontakt osoby, które muszą jechać na rozprawę dnia 2.04.2012. W grupie raźniej :) kontakt: k_janicki83@wp.pl
Pozdrawiam
 

twixxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Dowiedziałem sie że odpowiedz na wniosek czeka sie od 7-14dni wiec do terminu rozprawy sie powinni z decyzją wyrobić. Wczoraj wysłałem wniosek wiec pozostaje tylko czekać. Pozdro.
 

przemus177

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Ja dostałem wezwanie na 4.04 , tez mam ok. 170 km do Wołomina i zamierzam złożyć wniosek o przesłuchanie w innym miejscu. Co ma się znajdować w takim wniosku? Proszę jakąś osobę która załatwiała to w ten sposób o kontakt. e-mail: ahmedzik21@o2.pl
 

twixxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Ja zrobiłem to tak: Pismo krótkie i proste:

Imię i nazwisko. (miejscowość, dnia)
Adres
Miejscowość

Sąd ……………………
Wydział ……………..
ul. ……………….
…………………….


sygn. akt …………………

W odpowiedzi na wezwanie Sądu …………………. z dnia ………… 2010 roku, do osobistego stawiennictwa na rozprawie w dniu …………. o godz. ………. w charakterze świadka w sprawie przeciwko ………………….. o …………………………………………, wnoszę o przesłuchanie mojej osoby w ramach pomocy prawnej przez Sąd miejscowo właściwy dla miejsca mojego zamieszkania, w …………. (miejscowość zamieszkania) przy ….. (dokładny adres zamieszkania). Wniosek powyższy uzasadniam tym, iż zamieszkuję w znacznej odległości od tutejszego Sądu, wynoszącej ok. (podać odległość), a co za tym idzie, moje stawiennictwo celem przesłuchania w charakterze świadka w Sądzie …………………………… wiązałoby się dla mnie ze znacznymi niedogodnościami.

Z poważaniem, twixxx;)
 

pawel61

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam. Ja zrobiłem to tak: Pismo krótkie i proste:

Imię i nazwisko. (miejscowość, dnia)
Adres
Miejscowość

Sąd ……………………
Wydział ……………..
ul. ……………….
…………………….


sygn. akt …………………

W odpowiedzi na wezwanie Sądu …………………. z dnia ………… 2010 roku, do osobistego stawiennictwa na rozprawie w dniu …………. o godz. ………. w charakterze świadka w sprawie przeciwko ………………….. o …………………………………………, wnoszę o przesłuchanie mojej osoby w ramach pomocy prawnej przez Sąd miejscowo właściwy dla miejsca mojego zamieszkania, w …………. (miejscowość zamieszkania) przy ….. (dokładny adres zamieszkania). Wniosek powyższy uzasadniam tym, iż zamieszkuję w znacznej odległości od tutejszego Sądu, wynoszącej ok. (podać odległość), a co za tym idzie, moje stawiennictwo celem przesłuchania w charakterze świadka w Sądzie …………………………… wiązałoby się dla mnie ze znacznymi niedogodnościami.

Z poważaniem, twixxx;)

Witam. Ja też dostałem wezwanie jako świadek do Wołomina. Jestem z Książa Wlkp. i mam 350km, chyba też wyślę takie pisemko. To jest chore żeby jechać tak daleko!!!
 

twixxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Dostał ktoś z was odpowiedż z sądu na wysłane wnioski?
 

twixxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak nie dostane nic pocztą do piątku to zadzwonie do sądu i może sie czegoś dowiem.
 

twixxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzwoniłem do sądu. Powiedzieli mi że jak wysłałem wniosek to nie musze przyjeżdzać a na rozprawie ( w moim przypadku 4 kwietnia) zdecydują czy bede przesłuchany w swoim sądzie rejonowym. Podobno sporo osób dzwoniło w tej sprawie. Czy dzwonił ktoś z was i co wam powiedzieli?
 

pawel61

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzwoniłem do sądu. Powiedzieli mi że jak wysłałem wniosek to nie musze przyjeżdzać a na rozprawie ( w moim przypadku 4 kwietnia) zdecydują czy bede przesłuchany w swoim sądzie rejonowym. Podobno sporo osób dzwoniło w tej sprawie. Czy dzwonił ktoś z was i co wam powiedzieli?

Potwierdzam. Ja też dzwoniłem i to samo powiedzieli. nie jadę! :hahaha:
 
Do góry