Zostać żużlowcem...

pyra

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Żużel to moja największa życiowa pasja. Jestem z nim związany... od kiedy pamiętam i jeszcze wcześniej. Chciałbym zostać żużlowcem i to nie jest jakiś dziecinny kaprys tylko przemyślana decyzja. Mam kilka pytań do tych bardziej zorientowanych:
1.W moim mieście jest klub, lecz nie prowadzi on szkółki żużlowej. Czy jest możliwość abym został wyszkolony w swoim klubie i dopiera na egzamin na licencje "Ż" pojechać np. do Zielonej Góry?
2.Czy jeśli będę adeptem szkółki innego klubu to egzamin będę mógł zdawać w barwach swojego klubu?
3.Czy idąc do szkółki konieczne jest posiadanie własnego sprzętu?
4.Co dalej?..., czyli co kiedy otrzymam licencję(wiem to pytanie brzmi banalnie, ale naprawdę nie wiem)

Więcej grzechów nie pamiętam :D...jeśli mi się coś przypomni to napisze.
Z góry dzieki za wszelkie SENSOWNE odpowiedzi.
a, i jeszcze jedno jeżeli chcesz napisać coś w stylu"ta,ja chciałem zostać strażakiem,a jestem księgowym" albo "odpuść sobie chłopcze, przestań bujać w obłokach" to sobie odpuść
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
jestem ciekawa czy podjete zostaly jakies kroki wzgledem twojego marzenia... od twojego posta minelo poltora roku a tu nic nie slychać. zastanawiam sie czy cos z tym zrobiłeś. jakbym wczesniej zaczęła pisać to poradziłabym Ci iść od razu do klubu mimo że nie ma szkółki i dopytać sie czy taka możliwość istnieje.
 
Do góry