Zółte Zęby ... ;/

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
nikolaj napisał:
najgorsza opcja :/ wydasz hajs, masz białe ząbki przez jakiś czas, a potem zmienisz nawyki żywieniowe i ząbki znowu będą żółte.
Dokładnie wiem z własnego doświadczenia :-/
 

MateuszMj

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja trzy razy dziennie myję pastą węglową i jest zdecydowanieee lepiej + codziennie rano nić
 

Allaniss

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja mam problem od lat. Wreszcie się zdecydowałam w tym roku i poszłam do dentysty, żeby mi zrobił odlew szczęki i doradził kupno płynu wybielającego. Sam zamówił płyn wybielający w strzykawkach. Jutro jadę odebrać i będę wybielała. Ciekawy jaki będzie efekt. :D
 

Alka12

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2021
Posty
34
Punkty reakcji
4
tak pisze ale... jak trzymasz minimalna ilość czasu:) ja trzymałem ponad godzinę dziennie jak grałem na PC:) i zaznaczam ze niema przeciwwskazań żeby trzymać dłużej po prostu to działa max chyba 4 godziny tak pisze na opakowaniu, a oni podali tylko przykład ile trzymać;] zreszta pisze na opakowaniu wiec nie ma co opowiadać;]
Na wybielanie można pójść
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
176
Punkty reakcji
19
Jeśli mogę odnowić temat, bo aktualnie jest to też dla mnie ważna kwestia...
Można kupić jakieś paski albo pasty wybielające, do samodzielnego użytku!
Na tej stronie https://paski-wybielajace.pl/ można znaleźć taką ofertę, oczywiście nikt nie zagwarantuje natychmiastowego efektu białych zębów ;)
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
Niektórzy mają żółtawy odcień kości, taka ich natura, no ale można powalczyć z nalotem na zębach i nieco je rozjaśnić. Mnie pomogła pasta z aktywnym węglem i szczoteczka philips sonicare. Jakoś po miesiącu stosowania 2 razy dziennie widać było różnicę.
 

Gabba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2023
Posty
5
Punkty reakcji
2
Polecam pastę dla kawoszy - SPLAT Coffe Out - u mnie się sprawdza w 100%
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
176
Punkty reakcji
19
Można też kupić pastę lub paski wybielające...
W aptece, drogerii albo w Internecie można poszukać!
Od siebie mogę polecić ten sklep j/w
 
Do góry