Zółte Zęby ... ;/

B

bajderman

Guest
A u mnie cały czas ajona - nie jest to specjalna pasta wybielająca, tylko normalna pasta bez fluoru, i faktycznie w moim przypadki działa. Zęby mają naturalną barwę.
 

plomyczek34

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
najlepiej pójść do stomatologa i usunąć wcześniej kamień z zębów, efekty wybielania będą bardziej widoczne. ja używałam białej perły, tylko że nowej 5-dniowej formuły i efekty są. oczywiście przy większym zastrzyku gotówki wybielanie w gabinecie najlepsze
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dex188 napisał:
u dziewczyn jest wiele takich tematów sam uczestniczyłem ;] ale i tak CI odp
smile.gif
ja z żółtych co każdy mówił ze takie już mam i nic nie zrobię bo to genetycznie mam... teraz zrobiłem białe;] a jak?? kwestia 50zł;] kupujesz w aptece BIAŁĄ PERŁĘ
smile.gif
i tam juz masz instrukcję lub zapytaj babkę w aptece:) ja polecam w 100% u mnie zadziałało a miałem żułte naprawde i mycie żadnymi pastami nic nie dawało
smile.gif
3 dni i mam fajne białe:) używałem już raz tego środka z jakieś 12 miechów temu ale musiałem znów bo przestałem dbać ;/ ale naprawdę jak dla mnie robi robotę 100% i nie niszczy szkliwa itp a to chyba najważniejsze:) niby 3-4 dni a nie jak u dentysty godzina ale lepsze 50zł i sprawdzony sposób z atestem niż 5 baniek u stomatologa;] więc ja z całą pewnością polecam BIAŁĄ PERŁĘ;]
Jest to sprawdzony i w pełni bezpieczny sposób?
Jestem astmatykiem, biorę ciągle leki, które niestety psują moje zęby i potrzebuję jakiejś pomocy ;)
 

firmer

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
polecam kupić szczoteczke elektryczną i zwykła paste colgate, nić oral b i płyn listerine do wybielania
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
tronic napisał:
Wybielanie u dentysty nie jest dobre.
Musisz co 6 miechow to robic i niszczy szkliwo.
Taa, to w takim razie ta biała perła na bank niszczy szkliwo.
 

Jacktyl

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Co zrobić, gdy zęby genetycznie mają żółtawy odcień? Jak temu zaradzić, macie jakieś sprawdzone sposoby?
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Najlepiej to iść do apteki np. Ziko dermo, Panie doradza co jest najlepsze z past i jak można zaradzić żółknięciu zębów:-/
 

WikiW

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moje zeby po profesjonalnym czyszczeniu u dentysty są wyraźnie bielsze. Co do wybielania zębów, to zdałabym się na specjalistę. lepiej nie eksperymentowac z jakimiś żelami itp. Wypróbowałam też białą perłę, ale nie przyniosła w moim wypadku efektów.
 
S

szyszana

Guest
Dieta, używki, pielęgnacja - od tego zacznijcie. Przecież wiadomo, że bez racjonalnego podejścia do tych kwestii żaden zabieg wam docelowo nie pomoże!
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
szyszana napisał:
Dieta, używki, pielęgnacja - od tego zacznijcie. Przecież wiadomo, że bez racjonalnego podejścia do tych kwestii żaden zabieg wam docelowo nie pomoże!
Doczekaliśmy takich czasów że ludzie szukają likwidacji skutków zamiast poszukać przyczyny. Jak ktoś jest gruby to szuka preparatu który go odchudzi, zamiast zacząć uprawiać sport i mniej jeść. Jak ktoś chce nabrać masy mięśniowej to szuka odżywek i sterydów, zamiast iść na siłownię ... a jak ktoś ma żółte zęby to szuka pasków wybielających zamiast ograniczyć picie kawy, palenie papierosów i wprowadzić mycie zębów po każdym posiłku.
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Dokładnie mniej używek, więcej higieny do tego piaskowanie i usuwanie kamienia. Czasem to wybielanie u dentysty przynosi odwrotny rezultat.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa:) okolice
Adiyoshi napisał:
u dziewczyn jest wiele takich tematów sam uczestniczyłem ;] ale i tak CI odp
smile.gif
ja z żółtych co każdy mówił ze takie już mam i nic nie zrobię bo to genetycznie mam... teraz zrobiłem białe;] a jak?? kwestia 50zł;] kupujesz w aptece BIAŁĄ PERŁĘ
smile.gif
i tam juz masz instrukcję lub zapytaj babkę w aptece:) ja polecam w 100% u mnie zadziałało a miałem żułte naprawde i mycie żadnymi pastami nic nie dawało
smile.gif
3 dni i mam fajne białe:) używałem już raz tego środka z jakieś 12 miechów temu ale musiałem znów bo przestałem dbać ;/ ale naprawdę jak dla mnie robi robotę 100% i nie niszczy szkliwa itp a to chyba najważniejsze:) niby 3-4 dni a nie jak u dentysty godzina ale lepsze 50zł i sprawdzony sposób z atestem niż 5 baniek u stomatologa;] więc ja z całą pewnością polecam BIAŁĄ PERŁĘ;]
Jest to sprawdzony i w pełni bezpieczny sposób?
Jestem astmatykiem, biorę ciągle leki, które niestety psują moje zęby i potrzebuję jakiejś pomocy ;)
Jak masz jakieś problemy to trzeba konsultować z lekarzem, wiadomo :) ja używałem i tak zadziałało NA MNIE a na kogoś innego to nie wiem :) najlepiej skonsultować z lekarzem lub dentystą, tak jak to napisano na ulotkach :)
 

Tymek808

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja próbowałem wybielać jakimiś domowymi sposobami i za przeproszeniem o kant dupy potłuc. W końcu zrobiłem to u dentysty i efekt jest całkiem całkiem chociaż też nie tak dobry jak się spodziewałem.
 

a_psik

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
bo u dentysty wybielanie zebow moze troche potrwac. bankowo na jednym spotkaniu sie nie skonczy
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Też ostatnio zastanawiałem się nad wybielaniem zębów i na tym zastanawianiu się skończyło. Już nawet nie chodzi o sam koszt takich zabiegów; mi dentystka oznajmiła, że tak mniej więcej 600 zł. Tylko problem tkwi w tym, że jest to zabieg trwały na około 3 miesiące, pod warunkiem zmiany diety. Także trzeba by zrezygnować zupek typu pomidorowa, barszcz czerwony, już nie wspomnę o kawie. Generalnie odradziła i wspomniała o tym, że większość ludzi występujących choćby w telewizji ma korny zębów pokryte warstwą ceramiczną, także nie jest to naturalny efekt :niepewny:.
 

nikolaj

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
najgorsza opcja :/ wydasz hajs, masz białe ząbki przez jakiś czas, a potem zmienisz nawyki żywieniowe i ząbki znowu będą żółte.
 

Synthesis

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2016
Posty
22
Punkty reakcji
3
Pamiętajcie o tym, że generalnie zabieg wybielania to duża ingerencja w naturalny wygląd uzębienia człowieka i, powiedzmy sobie szczerze, mało naturalna ingerencja. Warto pamiętać o tym, że każdy ma indywidualny kolor kości uzębienia - bardziej lub mniej zbliżony do białego lub żółtego.
 
Do góry