Zółte Zęby ... ;/

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Ostatnio natknąłem się na produkt o nazwie iWhite. Słyszał ktoś o nim? Chciałbym wypróbować, ale nie wiem, czy warto wydać te około 50zł. :p Jeżeli ktoś używał, proszę o opinie :)
 

smk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz / Toruń
Ja polecam pastę Signal White NOW. Wiem, że wygląda to jak chwyt marketingowy, ale ja postanowiłem spróbować i naprawdę warto. Nie jest to może oszałamiający efekt, i różnicę zauważycie zapewne dopiero, kiedy użyjecie zwykłej pasty. Zęby może nie są białe, ale bielsze - mniej żółte, efekt jest naturalny. Utrzymuje się zwykle kilka godzin. 75ml kosztuje w Rossmannie niecałe 10 zł.
 

jacek999

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja również urzywałem Biał¹ Perłę...
normalnie czyni cuda. mimo, że miałem naprawdę jasne, niemalże białe zęby, chciałem mieć jeszcze ładniejsze więc zastosowałem i już po kilku dniach widziałem efekty.
najlepsze jest to, że efekt utrzymuje się przez naprawdę długi czas.
 

Tomek88

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Centrum Polski
Ja używałem środka o nazwie OPALESCENCE. Są to takie nakładki na zęby w które wstrzykuje się żel zawierający nadtlenek karbamidu (15%, 20%, 35%). Efekty są SUPER ! Nie ma co porównywać z tymi wszystkimi paskami, pastami które dają tylko chwilowy i słaby efekt wybielenia.
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Ja używałem środka o nazwie OPALESCENCE. Są to takie nakładki na zęby w które wstrzykuje się żel zawierający nadtlenek karbamidu (15%, 20%, 35%). Efekty są SUPER ! Nie ma co z tymi wszystkimi paskami, pastami które dają tylko chwilowy i słaby efekt wybielenia.

racja to jedne z lepszych sposobów, tylko nie należą do tanich i niszczą szkliwa
 

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czestochowa
Ja uzywam regularnie pasty DENIVIT i jestem zadowolona wiadomo nie wybiela tak jak inne srodki w aptekach czy u dentysty ale widac roznice Polecam
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem wybielacz nic nie pomoże. Trzeba iśc do specjalisty po dobrą rade i się do niej stosować.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Witam , nie wiem czy dobry dzial ale napisalem.

Otoz co zrobic jezeli ktos ma zółtawe zęby ;/
No ja np. mam ;/.
Ani sie usmiechnac ani nic , teraz dziewczyny patrza na zeby.
Wogule jak gdzies czytalem , to biale zęby dodaja pewnosci siebie.

Tylko nie piszcie o myciu zebow (bo chyba kazy myje xD) lub np. te ultrafiolety Z ALLEGRO (szkodliwe to!)

dziekuje i pozdrawiam
mmmmmhhhh ... <_<

Słyszałem kiedyś, że częste stosowanie antybiotyków powoduje żółknięcie zębów. A może po prostu Twoja tkanka kostna ma już taki odcień. Trudno jednoznacznie określić ...
Napisz coś więcej ... czy jest to nalot czy naturalny odcień Twoich zębów ??? Czy palisz papierosy ??? Przyjmujesz jakieś leki ???

... wszystko to wpływa na odcień zębów. <_<


pozdrówka :papa:
 

mar1712

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam pytanie co do tej Bialej Perły,
Zębów nie mam jakichs szczególnie zółtych ale super biale też nie s¹. Ale problem dotyczy czegos innego, mam martwego zęba na przodzie. jest ciemniejszy od pozostalych, byłem w gabinecie dentystycznym, wybielali go, udalo sie ale na krotko. Znowu zrobił sie ciemny. Nie orientujecie sie czy ta Perla pomoze?
 

onawch

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
najlepiej skontaktować się ze stomatologiem chociaż teraz też są różniste płyny do płukania np colgate white. Niemniej jednak kontakt ze stomatologiem to najwłaściwsza decyzja a jeszcze lepiej jak pójdzie się do prywatnego ( nie ukrywajmy w Państwowych placówkach nie ma szans chociażby na ultrafiolet ) . Poczytaj sobie informacje np na www.candeo.pl jak działają specjaliści i jaką mają ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 

miko39

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
a ile razy dziennie nakładać tą Białą Perłę?i czy po takim "cyklu" trzeba używać pasty wybielającej?
 
B

bajderman

Guest
Ludzie, systematyczne mycie, wprowadzenie ajony, optymalnie - koniec z kawą i fajkami. Kilka tygodni i barwa będzie inna. Kilka miesięcy i barwa będzie w zasadzie wzorowa. Wszystko da się zrobić, o ile będziecie o siebie dbali. Bez należytej dbałości zęby zawsze będą żółte. Oczywiście nie mówimy o przypadkach, gdzie żółć jest naturalnym kolorem...
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Z tym wybielaniem to też trzeba uważać, żeby więcej na tym nie stracić niż zyskać. Sama chciałam sobie kiedyś takie wybielanie zafundować u specjalisty, ale znajoma dentystka uświadomiła mi, że owszem - osad i przebarwienia usunę, zęby wybielę, ale przy okazji zniszczę naturalną powierzchnię ochronną zębów, przez co będą one bardziej podatne na próchnicę (auć!)
 
B

bajderman

Guest
Żadne zabiegi, a podstawowa pielęgnacja. Pasta ajona, miękka szczoteczka. Zmiany w diecie, ograniczanie używek - to są techniki, które dają radę, bo opieranie się na cudownych metodach wybielania to jednak wielka bzdura.
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wybielanie to wcale nie taki fajny bajer. Raz, że niszczy nam szkliwo, a dwa, że potem zęby żółkną jeszcze szybciej i regularnie trzeba opróżniać portfel przed dentystą. ;)

A ktoś słyszał o metodzie z bananową skórką? Podobno skuteczna. :D
 
B

bajderman

Guest
Pasta ajona, systematyczność, miękka szczoteczka to takie podstawy. Do tego odpowiednia dieta, unikanie odżywek i wszystko powinno wrócić do absolutnego zdrowia. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie, ale zobaczycie, że po czasie przyjdą istotne zmiany.
 
Do góry