Zółte Zęby ... ;/

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
tak pisze ale... jak trzymasz minimalna ilość czasu:) ja trzymałem ponad godzinę dziennie jak grałem na PC:) i zaznaczam ze niema przeciwwskazań żeby trzymać dłużej po prostu to działa max chyba 4 godziny tak pisze na opakowaniu, a oni podali tylko przykład ile trzymać;] zreszta pisze na opakowaniu wiec nie ma co opowiadać;]


Ale mysle ze to nie jest jakis krotko trwaly efekt ? ;>
Mam nadzieje ze to na zawsze :p
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Ale mysle ze to nie jest jakis krotko trwaly efekt ? ;>
Mam nadzieje ze to na zawsze :p
na zawsze.... haha:D a w bajki wierzysz???;] palenie, picie koli, herbaty, kawy, i dużo by jeszcze wymieniał powoduje przebarwienia:) jak bedziesz dbał i mył zęby regularnie nie raz dziennie;] to utrzymasz efekt:) do tego używaj pasty wybielającej :) co podtrzyma efekt:) nie ma nic co Ci wybieli na zawsze:) jak nie będziesz dbał to bedzie to samo, no tyle że po białej perle nie łapie tak już przebarwienie, przynajmniej u mnie:) ale dbaj o zęby bo powtarzam nic Ci nie wybieli na zawsze:) dbaj a będzie efekt dłuuugo:) widzisz ja rok miałem fajne białe ale ostatnio leń mnie wzioł i w kulka miechów zrobiło się troszki gorzej:) ale to moja wina powtarzam:)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Kolor zębów zależy od koloru kości, który jest zapisany w genach i nic go nie zmieni.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
owszem, wybielanie wybielaniem, ale zwróćcie uwagę na to, że powoduje ono w efekcie większą nadwrażliwość zębów. :)
No to oczywiste. Nie da się wybielić zębów bez jakichś skutków ubocznych (typu właśnie nadwrażliwość ;)).
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
pha:D dobre:D ja mam genetycznie żółte a teraz mam białe po wybielaniu:) więc teoria wyżej się raczej nie zawsze spełnia:p chyba że chodziło o zapisy w genach no fakt ich nie zmienisz:) ale kolor i owszem:) a jak ktoś ma nadwrażliwe to jest i do tego pasta bardzo skuteczna bo ja mam nadwrażliwe:) tzn miałem ale używam sensodyne white i płyn do płukania i jest git:) już nie mam z tym problemu:)
 

Andre77

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
A ja mam pytanie... ta paste do wybielania o ktorej mowa, mozna stosowac nawet jesli mialo sie w przeszlosci "nadlanego" zeba ??
 

Ryju

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
a ten co robić po tym, jak się nałoży tą pastę na zęby?? wiem, żeby nie pić, nie jeść itd... ale nałożyłem tą pastę(żel) na zęby, nie dotykałem zębów przez 30 sekund i teraz nie wiem co zrobić.... można paszczę zamknąć i ślinę połykać??
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Ryju - piszesz teraz do nas z otwarta ,,paszcza'' ? <hahaha>
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Tylko nie probujcie sposobu z soda, tylko wam wyzre dziasla i szkliwo :) ja za 2 tyg kupie sobie biala perle ;) i napisze jakie efekty :) poki co czekam na sciagniecie aparatu orto :)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
A ja mam pytanie... ta paste do wybielania o ktorej mowa, mozna stosowac nawet jesli mialo sie w przeszlosci "nadlanego" zeba ??
nie wiem nie mam pojęcia, nie jestem dntystą tyle wiem że sztucznych zębów nie wybieli. Ryju Ty piszesz o białej perle?? jak tak to nie wiem co Ty kupiłeś skoro dajesz sam żel na zęby:D chyba ze ni o tym mowa;]
 

Ryju

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wczoraj kupiłem Białą perłę simple(white expert). Jest to coś w stylu pędzelka czy flamastra. Kręcę na dole i na pędzelek wyskakuje żel. 26 złotych zapłaciłem......
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Wczoraj kupiłem Białą perłę simple(white expert). Jest to coś w stylu pędzelka czy flamastra. Kręcę na dole i na pędzelek wyskakuje żel. 26 złotych zapłaciłem......
super nic Ci na ten temat nie pomogę bo nie używałem takiej:) wolałem tą bo mam pewność dobrego nałożenia;] i równomiernego:)
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Hehe... juz jestem po 2-gim zabiegu bialej perly ^^
Narazie efektu nie widze , chyba xD
Mam pytanie :
Czy po wyciagnieci aplikatora z buzi mozna zeby woda przeplukac ? i po jakim czasie mozna juz jesc ?
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Hehe... juz jestem po 2-gim zabiegu bialej perly ^^
Narazie efektu nie widze , chyba xD
Mam pytanie :
Czy po wyciagnieci aplikatora z buzi mozna zeby woda przeplukac ? i po jakim czasie mozna juz jesc ?
a ile trzymasz te aplikatory??? można wodą możesz nawet zeby umyć;] po jakim chcesz możesz jeść;] byle byś nie miał tego już w buzi;) aha a jak masz ciężkie zęby do wybielania to powoli:) z czasem a będzie ok:)
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Trzymam 45 min.
O 19-45 skonczylem wiec o 20 chyba moge juz jesc ?
W skali od 1 do 10 to mam ok 4-5.
Wiec dugo do wybielenia nie trzeba.
pozdro
 
Do góry