Zodiak, Numerologia

C

Czart

Guest
Zaskakujesz. Kompletnie tego się nie spodziewałem.

Pasuję na psychopatę? Nie mógłbym się publicznie przyznać do zbrodni (dla własnego bezpieczeństwa), więc i to co poniżej napisane może być kłamstwem. :)

Moja moralność pochodzi z własnych przemyśleń, z własnych doświadczeń, lecz mimo to znacząco nie odbiega ona od norm ogólne przyjętych. Nie gwałcę, nie zabijam, nie lubię krzywdzić, gardzę złem i przemocą. Ostatnio robiłem sobie wyrzuty sumienia, ponieważ przez własną nieostrożność uśmierciłem jakiegoś robaka. Można zarzucić mi okrucieństwo i bezwzględność, lecz do takiego zachowania jestem bardzo rzadko zmuszany, i zapewniam, że nie jest to dla mnie przyjemne.

"Zło". Termin ten pojawił się dopiero w tym temacie, nigdy wcześniej go nie używałem. Walnięty, szurnięty, rąbnięty i pokręcony. Tak, to wszystko było, lecz chyba zostało źle zinterpretowane.

"Jeśli zna się go i rozumie jego indywidualizm, nie dziwi jego szyderczość, która może również sprawić, że będziecie wyć ze śmiechu. "

Osoby które nie znają mnie, nie wiedzą kiedy żartuję. I przez to też mimo moich dobrych chęci, bardzo często jestem źle odbierany. Potrzeba czasu, by mnie poznać. Szurnięty? na pewno inny, nie lepszy, nie gorszy. Trudniejszy - jest to dobre określenie.

"Jak zazwyczaj."
W moich odpowiedziach jest więcej szczerości, niż się tego spodziewasz. Nie czytaj tylko liter.

Jak pisałem powyżej - wszystko to może być zwykłym kłamstwem. W którą prawdę chcesz uwierzyć? :p
 
0

03092010

Guest
Czart napisał:
Jak pisałem powyżej - wszystko to może być zwykłym kłamstwem. W którą prawdę chcesz uwierzyć?
No wiec jesli sa dwie mozliwosci: prawda i klamstwo, to jest 50% szans na to, ze na darmo wklepie w klawiature swoje mysli, komentujac powyzsze.

:)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
A więc muszę być bardziej uważny, wiedząc iż na forum jest specjalista od karcynologii.

Dziękuję Ci, wiesz za co.
Skończyłam biologię...też ;)
A tak poważnie, to każdy z nas ma swoją skorupę czy muszlę. Czasami wystarczy tylko delikatnie zapukać ;)

btw
Kto tutaj komu powinien dziękować ? :)



Czart napisał:
na pewno inny, nie lepszy, nie gorszy.
Coś pomiędzy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=5CjkpfMh_u4

"Inny nie będę,
Ładny nie będę,
Tylko taki jak jestem,
Jasnoniebieski.

Inny nie będę,
Lepszy nie będę,
Może gorszy? "

"Inny nie będę
Ładny nie będę,
Tylko taki jak jestem,
Jasnoniebieski.

Inny nie będę,
Ładny nie będę,
Zawsze wolny, niesforny,
Czasem przystojny."

To coś jak horoskop, który powinno traktować się z przymrużeniem oka :)

 
C

Czart

Guest
ze na darmo wklepie w klawiature swoje mysli, komentujac powyzsze.
Nie komentuj. Ale chociaż rzuć monetą. :)

"Inny nie będę,
Ładny nie będę,
Tylko taki jak jestem,
Jasnoniebieski. "
Do tego stopnia, że przenieśli mnie do Strefa 11 (zagadki, dziwy, iluzje). :D

Temat miał być o zodiaku, a sprowadziłem go do swojej osoby.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
Tylko to ;)

I raczej stawiam na tę frazę :)



Bluesia napisał:
Inny nie będę,
Zawsze wolny, niesforny,
Czasem przystojny."
I to tak nie do końca. Trzeba by było zajrzeć do tego horoskopu heheh.

Poczytałam sobie z ciekawości horoskop mojego szefa. No nic, a nic się nie zgadza :D
 
Do góry