Zodiak, Numerologia

0

03092010

Guest
Czart napisał:
Prawda, że są urocze? :D Jednak diabeł straszny.
Przeoczylo mi sie.

Ciebie nie znam, wiec nie wypada "skreslac" Cie z powodu moich przykrych doswiadczen z innymi skorpionami.
 
W

wiki9969

Guest
Wodnik, 4, Koń. :p


Ogólnie takim czymś się nie interesuję, bo tyczy się to ogółu a nie jednej konkretnej osoby. A przecież każdy człowiek jest inny.
Jednak muszę przyznać, że kilka rzeczy się zgodziło m.in. to że jestem typem samotnika. :D
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Jestem bykiem i zarazem wężem :) dobry mam znak i wszystkie ze wszystkimi opisami się zgadzam, choc nie wierzę w horoskopy. Ale z cehcami charakterystycznymi trafili w dziesiątkę :D
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
Ja również tak to postrzegam, tylko kiedy to wszystko złączyłem nie spodziewałem się, że ktoś może opisać mnie z taką dokładnością. Wypisz-wymaluj.
To może być autosugestia. Czasami nam się wydaje, ze tacy jesteśmy, a w rzeczywistości widzą nas inaczej.



Czart napisał:
Więc uznajmy to za zbieg okoliczności - tak będzie mi z tym lepiej.
Też tak na to patrzę. Zwłaszcza, kiedy czytam inny opis mojej osoby, który wywraca do góry nogami treści zawarte w poprzednim.
 
C

Czart

Guest
Ciebie nie znam, wiec nie wypada "skreslac" Cie z powodu moich przykrych doswiadczen z innymi skorpionami.
Słabością jest chełpienie się wadami, usprawiedliwiając je zodiakiem. Można tak czynić, można zatracać się w własnym egoizmie nie dostrzegając innych. Jest to przesadna samoakceptacja. Więc i jeśli trafiłaś na takich ludzi, którzy pasują do opisu skorpiona, szczerze współczuję Ci.

"To może być autosugestia."
Nie szukałem informacji o sobie poprzez czytanie horoskopów. Uznajmy to za zbieg okoliczności. :)

"Czasami nam się wydaje, ze tacy jesteśmy, a w rzeczywistości widzą nas inaczej."
Tylko czy w rzeczywistości widzą nas prawdziwych? Przeróżnie bywam oceniany. Zaskakujące jest to, że tylko nielicznym, osobom zupełnie mi obcym udaje się trafnie tego dokonać. I z takimi też ludźmi by rozmawiać, nie trzeba używać słów.

Na podstanie waszych postów muszę stwierdzić (albo zwyczajnie tylko mi się tak wydaje), że niektóre opisy zamieszczone w linkach pasją do Was. Więcej nic nie piszę. :)
 
0

03092010

Guest
Czart napisał:
Na podstanie waszych postów muszę stwierdzić (albo zwyczajnie tylko mi się tak wydaje), że niektóre opisy zamieszczone w linkach pasją do Was.
Chyba jednak nie o wszystkich mowisz. No ale badz co badz, to tylko zabawa.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
Na podstanie waszych postów muszę stwierdzić (albo zwyczajnie tylko mi się tak wydaje), że niektóre opisy zamieszczone w linkach pasją do Was. Więcej nic nie piszę.
Wielu potrafi być kameleonami lub kontrolować swoje emocje czy zachowania. Są i tacy, których nie da się zaszufladkować. A nasze myślenie, że.... dość często mija się z prawdą.

Czytając opis kilku znaków zodiaku i przyporządkowując im konkretne osoby dochodzę do wniosku, ze ktoś pomylił im daty urodzenia. Włączam w to również siebie ;) A może nie wzięto pod uwagę, ze człowiek to nie maszyna, której stan techniczny czy wygląd zewnętrzny tak łatwo określić.....




03092010 napisał:
Chyba jednak nie o wszystkich mowisz. No ale badz co badz, to tylko zabawa.
Pewien rodzaj manipulacji i gry. Nieźle mu to wychodzi ;) Skorpiony tego nie mają w swoim opisie :p
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
Tego nie trzeba było "głośno" pisać.
Też Cię lubię, a ponoć wg wszelkich znaków na ziemi i niebie nie powinnam :)

Wg jednego ze źródeł mój horoskop na dziś :

"To nie będzie miły ani spokojny dzień. Przysporzy Ci kłopotów, tak zawodowych, jak i osobistych. Twoje zachowanie i postawa wobec otoczenia nie są dziś godne naśladowania. Panuj nad emocjami!

Miłość: Bądź sobą.

Praca: Strzeż się nieobliczalnych posunięć.

Zdrowie: Hamuj agresję i impulsywność."

[SIZE=14.44444465637207px]A teraz fakty : Dzień upływa miło i spokojnie. Nie przewiduję kłopotów na żadnej płaszczyźnie. W pracy i w domu zrobione, więc wszyscy zadowoleni. Może to nie jest godne naśladowania :sleep:[/SIZE][SIZE=14.44444465637207px] W tle muzyczka płynie, ja sobie nucę. Hmmm nad czym tu panować ? Nad głosem ? :037:[/SIZE]

a) jestem sobą cały czas
b) nie mam zamiaru niczego posuwać i to nieobliczalnie
c) zaraz, zaraz, gdzie ta agresja i impulsywność ? Pod sofą ? No qrcze nie ma :D

A o wygranej w totka nic nie piszą. To znaczy, ze ta wersja powinna się sprawdzić :p
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
Więc jesteś pierwszą osobą. Ale to minie.
Ty mnie jeszcze nie znasz, Ty mnie nie doceniasz. Przeczytaj tego Barana tak co drugi, trzeci wers. Czasami się zgadza, albo jest ciepło. to drugie prędzej :)



Czart napisał:
Wiesz co "wygrałem"?
Mogę się tylko domyślać i zaryzykuję stwierdzenie, ze nie jest to pojedyncza wygrana. Widzę w swojej kuli wielowątkowość :p

Rzekła wróżka Blusia i zniknęła w czymś tam heheh
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
Czemu wciaz powtarzasz, ze jestes "zly".
Ma napisane w horoskopie, że lubi się droczyć ?

Podobnie, jak charakterystyki znaków zodiaku podają często sprzeczne informacje, tak może i On w ten sposób opisuje samego siebie. Nie sądzę, by tego typu jednostka miała słabą i raczej pesymistyczną osobowość. Może być jeszcze kilak innych powodów. Poszukajmy w opisie ;)
 
C

Czart

Guest
"Przeczytaj tego Barana tak co drugi, trzeci wers."

Matka, szwagier i znajomy- wszyscy są uparci. :D

Czemu wciaz powtarzasz, ze jestes "zly".

"Narazić się Skorpionowi jest bardzo łatwo, a zaprzyjaźnić z nim niezwykle trudno."

"Swoim sposobem bycia zrażają do siebie otoczenie, mimo że z natury są i bardzo chcą być towarzyscy."

To są fakty, nie żadna autosugestia. A cudzysłów jest niepotrzebny. :)


"Nie sądzę, by tego typu jednostka miała słabą i raczej pesymistyczną osobowość."
"Nie wierzy w dobre intencje ani w szczerość komplementów."
:glare:
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czart napisał:
Matka, szwagier i znajomy- wszyscy są uparci.
Jest upór i upór, czyli pozytyw i negatyw. ;)



Czart napisał:
"Nie wierzy w dobre intencje ani w szczerość komplementów."
Moje słowa nie są ani jednym, ani drugim. Czysta obserwacja i fakt stwierdzony znajomością wielu skorpionów.




03092010 napisał:
Dlatego nie podaje swojego znaku zodiaku bo byscie wiedzieli o mnie wszystko
Mnie tam zodiak nie potrzebny. Sama widzę i czuję, co to za człowiek.
 
C

Czart

Guest
"Czysta obserwacja i fakt stwierdzony znajomością wielu skorpionów."
A więc muszę być bardziej uważny, wiedząc iż na forum jest specjalista od karcynologii. :p

Dziękuję Ci, wiesz za co. :)

"Odnosisz to do moich 'pytan' o Twojej zlej naturze?"
Odnoszę to do "zly"

Ale pytałaś o coś innego.

Dlaczego? Być może chcę sobie to uświadomić (albo po prostu wmówić), by w taki sposób wytłumaczyć stosunek innych do mojej osoby. A tych którzy nie znają mnie uprzedzić, iż mogą się rozczarować. Nawet tu na forum piszę bardzo "dużo", a jest to odbierane - nie jest to wcale odbierane. Taki obcy język znany wyłącznie mi - można poczuć się troszkę dziwnie. Wiem, to jest głupie.

Nie lubię kłamać, i tego też nie uczyniłem. Zmuszasz mnie do szczerości, do bardzo prawdziwej, bardzo mojej szczerości. Gdybym nie darzył Cię dużym szacunkiem, nie odpowiedziałbym.
 
0

03092010

Guest
Czart napisał:
Dlaczego? Być może chcę sobie to uświadomić (albo po prostu wmówić), by w taki sposób wytłumaczyć stosunek innych do mojej osoby. A tych którzy nie znają mnie uprzedzić, iż mogą się rozczarować.
Ogolnikowo ujete, co moge zrozumiec. Ale nasuwaja sie kolejne pytania. O ktore chyba pytac nie wypada.
 
Do góry