Zniszczone dlonie

Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Znam ból zniszczonych, przesuszonych dłoni :( Ponad rok pracowałam na zmywaku, gdzie używaliśmy super silnych detergentów. Od koleżanki w tym czasie dostałam w prezencie regenerujący krem firmy SYLVECO i po użyciu stwierdziłam, że efekty są rewelacyjne :) Na zmywaku już nie pracuję, ale krem wciąż stosuję od czasu do czasu pielęgnacyjnie. Zazwyczaj kupuję w sieci: naturobranie.pl/pl/p/Regenerujaca-kuracja-do-rak-75ml-rekawiczki/1170 - sklep ma fajne ceny i są rękawiczki w zestawie ;)
 
S

szyszana

Guest
Chodziłam na zabiegi do Beauty Center w Józefowie, oczywiście nie specjalnie na dłonie, bo również na inne zabiegi, ale rzeczywiście skórę mam inną. Swoje zrobiły również kosmetyki naturalne i generalnie jednak przemiana była tutaj diametralna - o coś takiego chodziło i oby już na stałe.
 
J

Jula92

Guest
Jak dla mnie kremiki Neutrogeny, Garniera albo Johnson's są ok, zauważyłam że bardzo ważne jest żeby regularnie smarować dłonie, wtedy są najlepsze efekty
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja co miesiąc chodzę do kosmetyczki na zabieg z parafiny, nie jest to takie drogie, a rąk nie mam już suchych...
 
S

szyszana

Guest
Co miesiąc nie chodzę ;-) Po zabiegach w spa używam już po prostu kosmetyków HB, dłonie są w dobrym stanie. Jeśli ta systematyczność jest zachowana, to nie ma opcji, aby je doprowadzić do jakiegoś potwornego stanu ;-)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Bardzo dobre jest Organique masło Shea na dłonie i ogólnie na suchą skórę. W tej drogerii jest kilka zapachów. 100gram kosztuje jakieś 30zł ale warto. Polecone przez kosmetyczkę i sprawdzone :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Myślę, że krem ziołowy od rąk HB powinien dać zdecydowaną różnicę. Pewnie, że to wszystko trwa, ale docelowo można naprawdę uzyskać coś fajnego. W moim przypadku doprowadzenie cery do normalności trwało, ale teraz jedno użycie tego kremu diametralnie odmienia sytuację i mam przez kolejną dobę święty spokój. Nic nie dzieje się od razu, tym bardziej w przypadku wymagającej cery.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
tez miewam problemy z sucha skora na dloniach, zwlaszcza gdy zaczyna sie jesien/zima, a ja nie zawsze pamietam, by zabierac ze soba rekawiczki. ogolnie to staram sie zawsze miec pod reką krem i uzywac go mozliwie jak najczesciej. teraz kupilam taki krem z pompką z eveline, w rozowym opakowaniu- revitaplex, odżywia i nawilza. Naprawde skuteczny i dosc tani, jak na taką pojemnosc.
 

wiktass

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2022
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dobra jest ta nowa seria kremów na zniszczone dłonie In Good Hands z Bielendy, polecam
 
Do góry