Zniszczone dlonie

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
Mam bardzo zniszczone, suche i aż sine dłonie. Nie wiem co mam zrobić... Stosuje rożne kremy kilka razy dziennie ale nic nie skutkuje.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
W aptece możesz znaleźć taki żel... Aloe Vera. Dobry środek jeśli chodzi o nawilżanie dłoni.
Jeśli masz szczególnie zniszczone dłonie to (kuracja na noc) nałóż na dłonie grubą warstwę lekko podgrzanego olejku z kiełków pszenicy lub migdałowego i załóż bawełniane rękawiczki. Śpij w nich przez całą noc, następnego ranka skóra będzie gładka i delikatna. Po tym zabiegu paznokcie również stają się bardziej elastyczne.
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ostatnio kupiłam bardzo dobry krem do rąk.
On jest właśnie do bardzo zniszczonych dłoni.
Nazywa się NEUTROGENA FORMUŁA NORWESKA

Krem bardzo gęsty, silnie skoncentrowany doskonale radzi sobie z suchymi, popękanymi dłońmi. Ma charakterystyczną konsystencję. Jest bezzapachowy. Najlepszy krem na popękane i spierzchnięte dłonie. Przynosi ulgę i przy regularnym stosowaniu widocznie odnawia naskórek.
Wystarcza nawet na 200 aplikacji ;)
 

marinee

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
najlepszy dla mnie od lat jest krew z avonu do rąk, o ten:
http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pictures/offers/pic1/522052.jpg
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja tylko słyszałam, że Neutrogena jest dobra, chyba muszę na sobie przetestować =]
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
ja tez mam zniszczone a mam dopiero 17 lat, tylko ze ja mam z ciezkiej fizycznej pracy, ale w sumie mi to bardzo nie przeszkadza choc jakie kremy mozecie polecic?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ja mam wrażliwe dłonie, on wszelkich chemikaliów (płynów, nawet szamponów do włosów, etc), tak sie przesuszają, że pękaja i pryskają krwią w każdym zgięciu. Długo się męczyłam, robiłam nawet kilkakrotnie zabiegi u kosmetyczki, ale nie ma nic lepszego, niż ta Neutrogena. Smaruję grubo na noc i śpię w silikonowych rękawiczkach. Rano dłonie jak nowe.
 
H

halek77

Guest
Ja mam wrażliwe dłonie, on wszelkich chemikaliów (płynów, nawet szamponów do włosów, etc), tak sie przesuszają, że pękaja i pryskają krwią w każdym zgięciu. Długo się męczyłam, robiłam nawet kilkakrotnie zabiegi u kosmetyczki, ale nie ma nic lepszego, niż ta Neutrogena. Smaruję grubo na noc i śpię w silikonowych rękawiczkach. Rano dłonie jak nowe.



W moim przypadku zabiegi kosmetyczne były koniecznością. Żadne kremy ani balsamy nie pomagały. Dopiero po wizycie w salonie Chanta'l, trafiłam do pani Ewy, manicurzystki, który potrafiła doprowadzić moje dłonie do porządku. Przede wszystkim oferuje masaż dłoni, by poprawić krążenie oraz by kolejne warstwy środków odżywczych dobrze się wchłaniały. Po takich zabiegach moje dłonie są gładkie i nawilżone.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
A próbowałyście kremu do rąk Diamond Cosmetics? Jest on z cytryną, awokado i mango, także skład jest dosyć oryginalny, ale dzięki temu działa on o wiele lepiej od innych kremów. Nie jestem pewna czy w tradycyjnych drogeriach będzie można go dostać w internacie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Moja mama dosyc długo pracowala w restauracji,ale na tzw.zmywaku.I po 6 latach spedzonych dzień w dzień moczac ręce w wodzie po tym czasie wygladaja jej dłonie jak przynajmniej 75 letniej staruszki.Ja ostatnio czytalam na temat tego,ze bardzo dobre efekty daje odmłodzenie obszaru dłoni kwasem hialuronowym.Czy moze któras z Was słyszała o takich zabiegach ? Zbliza sie dzień mamy i pomyslałam sobie ,ze to byłby dla niej najrozsadniejszy prezent...
 
D

Dorka123

Guest
u mnie sprawdza się każdy krem z gliceryną, ostatnio miałam jeszcze jakiś z witaminami, nawet lepszy był
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Z kremami to rzeczywiscie trzeba trafic w ten dobry,ale zaden z nich jednak nie działa w taki sposób ze powoduje ze nie widac zmarszczek i tych wszystkich plamek.Najgorzej własnie jak jak kobieta ma ładnie zrobiona buzie a jej dłonie zradzaja jednak to ile naprawde ma lat.
 

AnnaMaryja

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja na suche i zniszczone dłonie polecam preparaty z aloesem. Aloes nie tylko nawilża, ale również przyśpiesza regenerację i odbudowę skóry a także koi podrażnienia spowodowane np. działaniem detergentów. Ja na suchą skórę dłoni i skórki wokół paznokci stosuję nawilżający żel aloesowy i jestem z niego bardzo zadowolona!!!
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja się w zeszlej zimie nabawił wysuszonych ,popękanych rąk i uratował je krem do rąk NEUTROGENA FORMUŁA NORWESKA!! Jestem mu bardzo wdzieczna i z ręka na sercu mogę go polecić!
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ten neutrogena to ten w białym opakowaniu? Ja wam jeszcze dodam, że jeśli nadarzy wam się okazja by kupić olejek z krzewu herbacianego to polecam nabyć. Z tego względu, że działa leczniczo i regenerująco na skórę. Czasem na alle można kupić krem do rąk z dodatkiem olejku lub miodu z tego krzewu. Poza tym, jeśli macie możliwość to zróbcie sobie w domu lub u kosmetyczki zabieg parafinowy. Można też kupić zwykłą płynną glicerynę, wysmarować nią dłonie a potem potrzymać w cieple, owinięte w rękawiczki.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Polecam Wam naprawde rewelacyjny krem do rąk Nantes Nano Aqua + Perfect Body. Według mnie nie ma nic lepszego jeśli chodzi o wzmocnienie, odzywienie i wygładzenie skóry dłoni.
 

Iza234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Polecam Wam naprawde rewelacyjny krem do rąk Nantes Nano Aqua + Perfect Body. Według mnie nie ma nic lepszego jeśli chodzi o wzmocnienie, odzywienie i wygładzenie skóry dłoni.
Do bardzo zniszczonych, wysuszonych i szorstkich dłoni, bardzo dobry jest krem maska Dermiki z serii Ceramidia. Błyskawicznie porawi ich stan . W przypadku kremów do rąk na efekty trzeba jednak poczekać troche dłużej. Ta maska idealnie zmiękcza, nawilża, likwiduje szorstkość. Ma w swoim składzie mocznik i składnik, który zwieksza zdolność do zatrzymywania wody.
 

Attachments

  • dermika-ceramidia-krem-maska-do-rak-75-ml-b-iext10676016.jpg
    dermika-ceramidia-krem-maska-do-rak-75-ml-b-iext10676016.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 0
J

jessi_ca

Guest
ja mam krem do rak na co dzien happy end bielendy. sprawdza sie swietnie. dlonie mam miekkie gladkie ale jednoczesnie nie kleja sie
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja odkryłam teraz takie kosmetyki jak Paulas Choice,wsród nich jest właśnie krem do rąk. Bardzo fajny kosmetyk, odpowiedni na lato , ponieważ zawiera w swoim składzie filtr przeciwsłoneczny.
 
J

Jula92

Guest
A ja na suche ręce polecam olejki, sama uzywam arganowego, a słyszałam że rycynowy też bardzo dobrze poprawia nawilżenie... Podobno olejki są lepsze od kremów bo łatwiej się wchłaniają w skorę, w moim przypadku to pomaga :)
 
Do góry