Znikają moje posty z forum...

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Znikają posty które zapodaję...
zatem...
jeśli mam i ja zniknąć bo jestem... jakoś niewygodny to proszę powiedzieć to wprost. Nie będziemy bawić się w kotka i myszkę, dobra?
Dla mnie nie problem machnąć LOGOUT na amen...

Jeszcze jeden post mi stąd zniknie bez podania przyczyny i robię WYJAZD...
bo niesądzę bym był aż tak upierdliwy czy też niekulturalny...
a stylu wypowiedzi nie zmienię bo bym musiał się raz jeszcze urodzic i wychować...
Szczerości tez hamować nie będę...

Ja doskonale pamiętam co, komu oraz kiedy odpisuję! Koszowanie moich wypowiedzi mija się z sensem istnienia tego forum.
Nikogo nie wyzywam, nie klnę, nie bluzgam a znane z ulicznej polszczyzny miłe słówka określam po swojemu. Sądzę że nikogo nie powinno to męczyć.
Jeśli komuś coś nie "pasi" to proszę o PW z wyjaśnieniami a nie jakieś dziecinne gierki w postaci cichego wypitalania postów.

Gdzie jest mój POST związany z odpowiedzią w temacie związanym z wyborem papy na dach??
Coś źle było napisane??
Za szczerze?
Za życiowo?
A może brak BAJERÓW był powodem?

Życie to życie i tego nie da się zmienić. Jest wredne, fałszywe i w 98% przypadków polega na wałkowaniu jednego przez drugiego...
Nie ja ŻYWOT układałem i nie mam zamiaru dostosowywać swojego "JA" pod ogół i pseudo normę!

Serio mówię!
Nie pasuje SZCZEROŚĆ... to robię katapultę bo świrować nie mam zamiaru!
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Jeszcze zatęsknimy za I love PiS gdy nie będzie się z kogo śmiać.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Zatęsknisz do Internetu w chwili w której znikną wszyscy tacy jak "I love Pis" czyli ostatni którzy jeszcze jako tako się udzielają. Na największym forum dyskusyjnym w Polsce masz 10 osób na krzyż z którymi możesz pogadać.
Z tych dziesięciu może połowa montuje nowe tematy na pogaduchy.
Za dużo??
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale nie było mnie w domu. Jutro wieczorem popatrzę co się stało z Twoimi postami. Jakbyś mógł podać linki do tematów w których znikły twoje posty to będzie szybciej.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Gressil, ja już nawet nie pamiętam. Mniesza z tym. Było minęło.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Prawdopodobnie jest tak że I love PiS nie widział swoich tematów w ramce "Najnowsze tematy" czy też "Top 10" i przez to robił zamieszanie. Chyba odkrył swój błąd i stąd jego pojednawczy teraz ton.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ok, jakby się znowu taka sytuacja pojawiła to pisz bezpośrednio do mnie na PW. Postaram się pomóc.
 
Do góry