Zlot 2013

Status
Zamknięty.

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wiki9969 napisał:
ja w każdym bądź razie nie mam zamiaru nikogo na siłę namawiać na to spotkanie.
wiki9969 napisał:
W każdym bądź razie postaram się Go jakoś namówić.


wiki9969 napisał:
Więc wychodzi na to, że Ty jesteś pierwsza.
I oby ostatnia. :)

Dziękuje wam za wszystkie minusy :*
Bez nich moje życie straciło by sens.
Trzymacie mnie , przy życiu.
Zawsze można na was liczyć , i na wasze zrozumienie.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
ForeverYoung napisał:
Dziękuje wam za wszystkie minusy :*

Bez nich moje życie straciło by sens.

Trzymacie mnie , przy życiu.

Zawsze można na was liczyć , i na wasze zrozumienie.
Do usług i polecamy się na przyszłość :*
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Przestańcie tą ironią/sarkazmem jechać, bo zachowujecie się jak dzieci. ForeverYoung jakbyś nie zauważyła na forum teraz można dostać milion minusów nawet za wiadomość typu: cześć jestem Janek. Więc nie sugeruj się tym:)
A ludzie trochę się denerwują jak ktoś co chwile mówi, że nic z tego nie będzie. Więc może zostawmy ten temat tylko do pisania że dana osoba będzie, lub nie da rady.
 
W

wiki9969

Guest
ForeverYoung napisał:
Dziękuje wam za wszystkie minusy :*
Mnie nie masz za co dziękować. ;)


ForeverYoung napisał:
ja w każdym bądź razie nie mam zamiaru nikogo na siłę namawiać na to spotkanie.
wiki9969 napisał:
W każdym bądź razie postaram się Go jakoś namówić.
Ale Macana do niczego nie trzeba namawiać. On się sam nie wypowie więc musisz uwierzyć mi na słowo. A to, że tak napisałam, to jeszcze o niczym nie świadczy. Macan będzie miał po prostu trudności z dotarciem na spotkanie.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Mayte napisał:
A ludzie trochę się denerwują jak ktoś co chwile mówi, że nic z tego nie będzie.
Aż się ambicja podbija, żeby wam pokazać, że jednak się uda :021:

Czekam na więcej szczegółów (i wracam do nauki :( ).
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Mayte napisał:
A ludzie trochę się denerwują jak ktoś co chwile mówi, że nic z tego nie będzie.
Bo nic z tego nie będzie. :D

Co tu jest denerwującego ?


Wiki nie musisz mi się tłumaczyć , naprawdę . :)
 
W

wiki9969

Guest
To jak? Są jakieś propozycje odnośnie miejsca spotkania?

ja niestety poza Kościołem Mariackim i Wawelem nie znam ciekawych miejsc w Krakowie. Więc w tej kwestii za bardzo się nie wypowiem, a wypadałoby już coś ustalić. :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Słabo u Ciebie pod względem samokontroli, aż się dziwie, że jeszcze nikt nie wpadł w szał i Ci nie powiedział kilku słów.... ;)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jak widać łatwiej usunąć posta, i udawać, że nic się nie wydarzyło :D
 
Y

Yellow Jester

Guest
Szkoda, że usunęliście tego posta ForeverYoung. Chyba nie wykraczał poza temat dyskusji?

Zainteresowanie zlotem nie wydaje się być przesadnie duże. Ja również takim spotkaniem nie jestem zainteresowany. Życzę organizatorom jak najlepiej, ale dla mnie taki zlot to bardzo dziwny pomysł. Obcych ludzi spotykam codziennie na ulicy i nie muszę z tego powodu do Krakowa jechać. :D
 
W

wiki9969

Guest
Isen1822 napisał:
Słabo u Ciebie pod względem samokontroli, aż się dziwie, że jeszcze nikt nie wpadł w szał i Ci nie powiedział kilku słów.... ;)
U mnie? Nie krępuj się. Spokojnie możesz wyrazić swoje zdanie na mój temat. ;)

Witam wszystkich serdecznie. :) Trochę mnie tu nie było więc muszę ogarnąć to i owo.
Rozumiem, że wszyscy wyżej zapisani (a przynajmniej większość) jest w dalszym ciągu zainteresowana spotkaniem? W takim razie postaram się jutro podać szczegóły odnośnie zjazdu. :)
 
W

wiki9969

Guest
No niestety. Tym razem organizacja nawaliła. Ja ze swojej strony mogę jedynie przeprosić. Tłumaczyć się nie będę, bo to chyba nie na miejscu. :(
Ja w każdym bądź razie bardzo Was wszystkich przepraszam. :(
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Spokojnie. Jak kiedyś coś zorganizujecie w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu, a będę jeszcze żywotną babcią, to zajrzę :)
Czas płynie, latka lecą, a potem to zwyczajnie się nie chce, albo nie może....

Udanych urlopów i jakby co, to zlotów ;)
 
Y

Yelonek

Guest
Witam. Potwierdzam, że zlot odbędzie się we wspomnianym terminie (27.07.2013, g. 11:00) i miejscu (Kraków, Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż przy PKP). Chęć udziału potwierdziły 23 osoby. Weźcie kiełbaski, to zrobimy ognisko wieczorem. :)
 
M

MacaN

Guest
Szkoda, że tak się pokłóciliście, zamiast się umawiać to rzucacie w siebie mięsem, to trochę smutne.

Miałem nadzieję, że administracja też coś wskóra ( Fray w końcu zapewnił, że coś się tam planowało ). No, niestety wyszło jak wyszło. Przepraszam, że nie dociągnąłem tematu do końca i nie wyciągnąłem was z domów, ale niestety tam, gdzie mieszkałem nie miałem dostępu do komputera i nie było to możliwe.
Dziękuję Ci, Wiki za przejęcie organizacji, za chęci i za nawiązanie kontaktu ;)

Ze swojej strony chciałbym tylko zapewnić, że przyleciałbym na to spotkanie, wziąłbym urlop i przyleciał, a potem został tydzień dłużej by nadrobić za bilet, ale wiem, że na pewno bym przybył, bo naprawdę chciałem się z wami spotkać. Niestety wyszło jak wyszło, w pewnym momencie emocje wzięły górę, swoją drogą zobaczcie, jakie to dziwne, że denerwujemy się na osobę, która mieszka z drugiej strony Polski, a na spotkaniu - mogę się założyć nikt by nie był taki wyszczekany i byłoby naprawdę fajnie ;)


Przepraszam jeszcze raz i jeszcze raz dziękuję, a temat... cóż, chyba można powoli zamykać, niestety i już po raz n-ty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry