Zlot 2013

Status
Zamknięty.

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
ForeverYoung napisał:
Bluesie nie mów ,że nagle reputacja zaczęła Ci przeszkadzać .
Nie mówię i nigdy nie mówiłam. Nawet chciałam oddać Ci wszystko co mam. Minusy za tego typu wypowiedzi stawiają raczej Ci, którym ona przeszkadza, bądź by siać zamęt i podkreślać swoje racje, albo z czystej zazdrości czy braku poczuciu własnej wartości ;)


Co do rangi to musiałby zorganizować kilka i to udanych. Jak dla mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale w dalszym ciągu dobrze życzę i mam nadzieję, ze wszystko się uda :)
 
M

MacaN

Guest
Bluesia napisał:
Jak dla mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Jeszcze nigdy nie udało się zrobić zlotu, więc w tym wypadku chyba czyni ;) Jeśli chodzi o rangę, to nie sądzę aby miało to być potraktowane serio :p

Przypominam, 20 lipca w Krakowie spotkanie Forumowiczów ! Każda osoba mile widziana ;) W końcu nie można się sugerować wpisami na forum, uważam, że w Krakowie poznamy się na nowo, o ile można stwierdzić, że teraz się znamy... W każdym razie - idę o zakład, że nasze poglądy Tutaj nie wpłyną na nasze postrzeganie się nawzajem tam.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ok, nie było mnie przy ustaleniach, ale 20 lipca jako data na chwilę obecną pasuje :)
 
0

03092010

Guest
9macan5 napisał:
Przypominam, 20 lipca w Krakowie spotkanie Forumowiczów ! Każda osoba mile widziana ;) W końcu nie można się sugerować wpisami na forum, uważam, że w Krakowie poznamy się na nowo, o ile można stwierdzić, że teraz się znamy... W każdym razie - idę o zakład, że nasze poglądy Tutaj nie wpłyną na nasze postrzeganie się nawzajem tam.
Ocenie w malo oryginalny sposob, ale prawdziwie: pieknie napisane ;)
 
W

wiki9969

Guest
Ze wzgledu na to, ze Macana nie bedzie na forum ja przejmuje oprganizacje spotkania.

Zbliza sie juz polmetek czerwca, w zwiazku z tym trzeba bedzie mniej wiecej podliczyc chetnych i pomyslec nad organizacja.
Tak jak napisal Macan, wszyscy sa mile widziani. Dlatego tez mam nadzieje, ze liczba chetnych jeszcze wzrosnie. :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeśli wylecze się do tego czasu, to będę. Aktualnie u nas panuje jakaś zaraza różyczka-mononukleoza-szkarlatyna
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
podajcie miejsce jak nie będę na praktykach wpadnę.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
wiki9969 napisał:
Ze wzgledu na to, ze Macana nie bedzie na forum ja przejmuje oprganizacje spotkania
A co z nim?
Mam nadzieję,że wam się uda-tyle lat i tyle prób zlotu-zawsze nic ...może teraz?- powodzenia.Choć jak przyjedzie kilka osób to nazwa -zlot -jest nieco górnolotna :120:
 
W

wiki9969

Guest
Macan wyjechał za graniece i z tego co mi wiadomo wróci dopiero po wakacjach. Tak więc nie będzie go na forum i być może na spotkaniu. Ale pewności nie mam.
A co do zlotu, to przecież można zrobić takie kameralne spotkanie. Grunt żeby w końcu coś zorganizować. :)
 
W

wiki9969

Guest
Z Macanem jestem w kontakcie, tak więc mam nadzieję, że będzie. W każdym bądź razie postaram się Go jakoś namówić. :p
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Już nie dramatyzuj, nie rób histerii, bo jeszcze nic na 100% nie jest pewne. Jeśli pojawiłaś się w tym tamcie tylko po to by wypisywać swoje "mądrości", to lepiej wracaj tam skąd przyszłaś....
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
dobra ma informacje o sobie: do 14/15 lipca mogę wziąć udział w każdej części krk, ale potem mnie nie ma.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wiki9969 napisał:
W każdym bądź razie postaram się Go jakoś namówić.
Tak , błagajmy na kolanach. ^^ organizatora


Isen1822 napisał:
Już nie dramatyzuj, nie rób histerii, bo jeszcze nic na 100% nie jest pewne.
W tym momencie ,to Ty dramatyzujesz.
Powyższy post miał być tylko motywacją , byście się zmobilizowali i jednak dotarli.



Mnie też odliczcie :)
Na pewno się ucieszycie , a ja nie będę musiała się stykać z osobami cierpiącymi na nadwrażliwość.
 
W

wiki9969

Guest
Ale bez kłótni mi tu. Jeżeli macie coś między sobą do załatwienia, to zróbcie to na PW.


ForeverYoung napisał:
Mnie też odliczcie :)
Na pewno się ucieszycie , a ja nie będę musiała się stykać z osobami cierpiącymi na nadwrażliwość.
ForeverYoung nie wiem za bardzo o co Ci chodzi. Jeżeli nie masz ochoty się z nami spotkać to trudno. ja w każdym bądź razie nie mam zamiaru nikogo na siłę namawiać na to spotkanie.
Poza tym nikt z tych osób które się tu wypowiedziały oficjalnie nie potwierdził swojej nieobecności. Więc wychodzi na to, że Ty jesteś pierwsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry