Zlecę pisanie artykułów,tekstów

Status
Zamknięty.

copywriter.teksty

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zlecę pisanie artkułów,tektów. Artykuły będą zlecane paczkami tematycznie od 10-100 artykółów na jeden temat. Zakres tematów bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. teksty@gmail.com
Cena jaką proponuję za tekst 1000 znakowy to 20.
copywriter.teksty@gmail.com
Możliwość zlecenia ok 600 sztuk miesięcznie. Tylko stała współpraca,i poważne podejście do sprawy. Próbki tekstów proszę słać na adres copywriter.teksty@gmail.com
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
witam serdecznie,jestem zainteresowana współpracą,obecnie nie pracuję więc mam trochę czasu.Nigdy tego nie robviłam,ale chętnie spróbuję,pisanie nigdy nie sprawiało mi większej trudności,może to jest właśnie to,czym powinnam się zając?pozdrawiam,ala
alicja-1980@o2.pl
 

Azazell

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam chętnie zajmę się pisaniem artykułów. Proszę o nadesłanie tematów na adres piotrek_1612@tlen.pl. Postaram się pokazać próbkę moich możliwości.
 

sylwerek

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam,

jestem zainteresowany współpracą, o ile sprawa jest wciąż aktualna. Mam nieco doświadczenia w pisaniu na rozmaite tematy - bawiłem się trochę w pisywania prac na studiach (tzn. dla innych) na różne tematy. Prosze o kontakt na adres E-mail: sylwester.wroblewski@gmail.com
 

Iwaa30

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Proszę o przesłanie próbek na adres iwonka0891@wp.pl.Obecnie jestem na macierzyńskim,więc mam trochę wolnego czasu.Chętnie napiszę jakąś próbkę i pokażę swoje możliwości.Proszę o kontakt,jeśli temat nadal jest aktualny
 
Status
Zamknięty.
Do góry