Zła reakcja organizmu na suple

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Witam witam Panów. Pytanie mam odnośnie tego jakie ćwiczenia są bombą jeśli chodzi o rozbudowę powyżej pasa, plecy - pióra głównie mam na myśli. Chciałem się trochę przypompować kreatyną ale efekt mam taki że raz trzeba było wódeczki popić, później drugi piwka bo okazja nie do odmówienia a teraz wątroba stanęła dęba i trzeba było zbastować ze wszystkim. Wiem, że moja własna wina ale teraz chciałbym jakby już rozsądniej do tego podejść.
 

wiktor_z

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
z ćwiczeń to najlepiej tak naprawdę standardowo - wiosłowanie sztangą, drążek. A jak długo ćwiczysz? Co do supla, możesz spróbować czegoś naturalnego zamiast krety, ja się przekonałem już że nie ma się co truć. Coś z l-karnityną i l-argininą. Ja teraz biorę LargoMass, chociaż nie byłem przekonany że mi to coś da, ale przyrost masy jest plus zwiększenie wytrzymałości i wydajności, co akurat na plecy jest bardzo ważne.
 

terminator

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie ma co się truć, ja za łepka próbowałem różnych szemranych specyfików i na dobre mi to nie wyszło, no ale młody byłem i głupi. teraz tylko na naturalnych jadę i LargoMass jest całkiem dobrym wyboremi szybko widać efekty. I jeszcze dodatkowy bonus w postaci tribulusu, czyli nie tylko testosteron rośnie ale i potencja i nie ma mowy o żadnym problemie z libido.
 
Do góry