Zewnętrzna karta grafiki pod USB 2.0

19omi91

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
Witam

Posiadam laptopa Acer 5732 Z.
Procesor Intel Pentium T4300 2x 2.1 GHz , rozdzielczość 1366x768, 4 GB RAM, zintegrowana karta grafiki.

Poczytałem trochę o istnieniu kart graficznych podłączanych poprzez USB.
Moje pytanie to: czy istnieje karta graficzna, która spełniła by wymagania Photoshopa oraz tworzenia modelów i animacji 3D. Więc powinna mieć Open GL, dobry GPU, dawać rade przy renderingu itp.
Krótko: karta graficzna dla grafików.

Wiem, że lepiej poskładać sobie stacjonarny komputer pod moje wymagania ale nie każdego stać (chodź staram się uzbierać na PC do grafiki).

Proszę o jakieś propozycje, ponieważ nie jestem oblatany w tym temacie. Dzięki za odpowiedzi.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Hmm no raczej ci powiem karty nie wmontujesz w laptopa :D

Jeżeli ty chcesz taki typowy komp dla grafika to serio zainwestuj w stacjonarny bo na laptopie daleko nie zajdziesz...

A karte taką super super to GeForce Titan :D ogólnie od 1000zł do 2000zł by wystarczyła... :)
 

19omi91

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
Ja pisałem o podłączeniu poprzez USB, poza tym spodziewałem się takiej odpowiedzi :) No cóż, dzięki za radę.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
OMI napisał:
Ja pisałem o podłączeniu poprzez USB, poza tym spodziewałem się takiej odpowiedzi :) No cóż, dzięki za radę.
Nie no karta graficzna ma trzy wejścia ale na USB szczerze wątpię.. może jeżeli byś posiadał przejściówkę ale wątpi czy owa istnieje :/
Ja o podłączeniu poprzez USB nie słyszałem a po za tym gdzie byś ją trzymał? Na biurku obok? heh :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przy 2.0 obawiam się, że szybkość przesyłania danych może nie byç wystarczająca.
 
Do góry