Zestawy ćwiczeń na boczne skrzywienie kręgosłupa.

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Hej mam problema, nie chce mi sie biegać po lekarzach czekac po pół roku w kolejkach dlatego mam do was pytanie czy macie jakieś zestawy cwiczeń na skrzywienie kregosłupa?? Dokładnie to w książeczce mam napisane.. boczne skrzywienie kręgosłupa..http://www.forumowisko.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.gif ale jest lekkie mimo wszstko chciałbym to skoygowac możecie mi pomóc??
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Może zapisz sie na jakąś "gimnastykę korekcyjną" miałem w młodości taki problem, i troche mi pomogło, teraz też mam mały problem z kręgosłupem ale nie chce mi sie ćwiczyć na tej gimnastyce (strasznie mnie nudzi) no ale pomaga :) radze iść do lekarza choć na chwile i spytać się czy to dobry pomysł, jeżeli nie, doradzi Ci jakiś inny :) życze sukcesów :)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Poza tym basen powinien pomóc. Bo basen jest dobry na wszystkie problemy z kręgosłupem ;D Wiec to pewnie też. W googlach może poszperaj, gdzieś coś powinno być na ten temat. No i gimnastyka korekcyjna. (Strasznie tego nie lubiłam xP)
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
O tak, to jest chyba jeszcze lepszy pomysł :) polecam basen bardzo serdecznie, a pozatym, basen jest przyjemny (przynajmniej dla mnie) więc jest to chyba najlepsze rozwiązanie jezeli chcesz sie tym zająć sam :)
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
basen, gimnastyka korekcyjna a jak nie to samodzielne cwiczenia, brzuszki robiłam na rehabilitacji, z takim kij jakies podnoszenia
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Hej mam problema, nie chce mi sie biegać po lekarzach czekac po pół roku w kolejkach ...
...
...
też coś <_<
nie chce ci się biegać po lekarzach?.... :buuu: Nie rozumiem takiego podejścia <_<
zapisujesz się - czekasz - idziesz na wizyte - i dostajesz porade lekarza, jakiś tam zestaw ćwiczen czy coś innego w zależności od rodzaju skrzywienia
W koncu oni (lekarze) od tego są !! :dontgetit:
 
Do góry