Zespół na wesele

Trawik

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z Was może polecić ciekawy zespół muzyczny na wesele? Chciałabym, aby koniecznie był to zespół z Pomorza. Mile widziani zespoły powyżej dwóch osób. Co prawda mam już jednego kandydata, ale chętnie posłucham Waszych propozycji. Póki co myślałam nad zespołem Disco Band . Śpiewają nieziemsko, no i też znalazłam dużo pozytywnych opinii. Może na Waszych weselach też grali?
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Akurat tego zespołu nie znam, ale mogę Ci polecić jako alernatywę Damy Radę http://superzespol.pl/- mają szeroki repertuar, w składzie są 3 osoby i mają dużo dobrej energii!
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
A u nas był zespół i zarówno my, jak i goście byliśmy bardzo zadowoleni. Przecież zespół to nie tylko disco polo, jest masa utworów, które mogą pojawić się na weselu, chociażby popularne zagraniczne radiowe utwory. U nas było ich sporo, grał zespół Ekspert- świetna ekipa. Rozruszali gości, zachęcali do tańca :) a co najważniejsze- sprawnie przeprowadzili oczepiny i weselne zabawy :)
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
A może jeśli ciężko się zdecydować między dj'em a zespołem muzycznym to warto wybrać wykonawcę, który zagwarantuje obie opcje? Widziałam takie rozwiązanie oferuje https://helionmusicgroup.pl/ - na weselach oprócz dj'a dodatkowo grają muzycy na żywo, a wokaliści wykonują wybrane utwory. Wydaje mi się to świetnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że zespół z Helion Music Group oferuje naprawdę ciekawe rozwiązania. Oprócz samej muzyki można z nimi ustalić zabawy weselne, oprawę najważniejszych punktów wesela, a także zajmą się koordynacją całej imprezy, żeby wszystko odbyło się o odpowiedniej porze. Wykorzystują sprzęt multimedialny zarówno do tworzenia klimatu na sali, jak i do przeprowadzania weselnych zabaw. Warto sprawdzić dokładną ofertę.
 
Do góry