zerwane wędzidełko, zapalenie penisa, ból serca

baczek87

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dobry wieczór pisze ten temat Ponieważ mam Problem mam 24 lata obecnie przebywam poza krajem i 5 miesięcy temu uprawiałem seks ze swoją dziewczyną po dwóch dniach odczułem ból przy oddawaniu moczu to był ból tak jak przy przeziębieniu (myślałem że się przeziębiłem) odczekałem 2 tygodnie jednak ból nie minoł więc udałem się do lekarza skórnego do którego skierował mnie mój lekarz rodzinny lekarz skórny po zbadaniu mnie stwierdził u mnie zapalenie penisa i powiedział że przyczyną tego było zerwanie wędzidełka przepisała mi leki ( unidox solutab, maść clotrimazolum hasco i maść detreomecyne) w ten sam dzień kazała zrobić badania moczu i krwi na hiv i na leukocyty kazała przyjść za tydzień. Po tygodniu odebrałem swoje wyniki badań z których wyszło że mam za dużo leukocytów. Pani Doktor przepisała więc furagin i jakieś trzy tabletki w opakowaniu( nie pamiętam ich nazwy) i powiedziała że wszystko wróci do normy, no więc ja przekonany o tym wyjechałem do pracy za granice. Otóż dobrze nie jest ponieważ mój mocz ma nie za ciekawy kolor, raz aż czerwony a niekiedy bardzo żółty, do tego doszły bóle serca i prądy w lewej dłoni, takie cierpnięcie, to cierpnięcie lewej dłoni ustało jednak moje żyły wydają się powiększone na zgięciu i niekiedy w tym miejscu pieką. Dwa dni temu uprawiałem seks z kobietą po seksie odczułem jednak lekki ból serca(mrowienie tak jak i mrowienie w penisie, i żyła główna w penisie była bardzo widoczna,Dziś zaś zobaczyłem że na żołudziu po prawej stronie mam sine miejsce po jednej stronie jest ok ale z drugiej jest sine.Czy z mojego opisu ktoś wie co mi może być? Dodam tylko że jestem za granicą i nie bardzo mam możliwość udać się do lekarza.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Nawet gdy jesteś za granicą to możesz udać się do szpitala na izbę przyjęć
 
Do góry