Zerwała ze mną dziewczyna

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Kr1s, po sposobie w jakim piszesz oraz po tym co zawierają Twoje posty wyciągam wnioski, a po tej odpowiedzi dochodzę do kolejnego przekonania, że jednak miałem racje. Poczytałeś parę e-book'ów, które obiecują cuda i się zajarałeś.

Wbijasz się na forum i zaczynasz swoje przechwałki (godne nie jednego master of PUA :D ), przecztałeś książki i już wszystko wiesz. Ba! Nawet masz jakieś tajne forum. Ty sobie nie zdajesz sprawy z tego na jakiego idiotę wychodzisz. Niestety rzeczywistość jest brutalna, to nie jest tak jak z książką do fizyki. W tych publikacjach jest więcej ściemy (i marketingu) niż rzeczywistej prawdy. A prawda jest taka, że nie możesz być uwodzicielem jeśli nie masz predyspozycji (look, kasa, pozycja społeczna). No i kolejny fakt, żeby podrywać laski nie trzeba niewidomo jakiej "tajemnej wiedzy". Taka po prostu nie istnieje.

No i też czytałem The Game, DavidaX także... co do tego ostatniego smiech na sali. Jego marne wypociny można ująć w dwóch słowach - pewność siebie i szczerość do bólu (a tyle biedak się napisał). Ale on sam nie jest w stanie podrywać najlepszych lasek - bo wygląda jak nie wygląd (może dymac co najwyżej 5ki). Niestety koleś, ale prawda (Uwaga! Tego nie piszą w książkach) jest taka, że ludzie dobierają sie na tych samych poziomach (patrz matching hipotesis). Piszą o tym amerykańscy psychologowie, i chyba nasz prof. Nęcki też o tym wspominał. I z tym akurat mogę się zgodzić.

A to co jest w większości e-book'ów to zwykła mieszanka wiedzy z psychologii ewolucyjnej oraz asertywności ze ściemą w stylu "możesz mieć każdą", "nie ważne jak wyglądasz i czy masz kasę". No faktycznie voodoo magic :) I do tego trzeba tajnego forum... taa :D No niestety, nie można mieć każdej, a kasa czy wygląd ma znaczenie tak samo jak ma znaczenie rozmiar fallusa (wbrew temu co sie ostatnio propaguje).

Co do łysych dresów, ja ostatnio takich nie widuje, naprawdę ładnych lasek jest strasznie mało. Większość jednak to dobre średniawki. Ale Ty "teoretyk wielki" nie możesz tego wiedzieć. Bo skąd? Właśnie tu wychodzi, że tylko poczytałeś e-booki, uwierzyłeś we wszystko co tam piszą i nic więcej. Nie masz w ogóle dystansu do tematu, i kompletny brak praktyki, byłbyś pośród ludzi to byś wiedział to samo co reszta z nas.

No i nie jest tak, że (jak to piszesz) "dresiarze łyse banie i inne koksy maja zazwyczaj z.a.j.e.b.i.s.t.e laski". Bo nie mają. Tu matching hipotesis cały czas działa. To że ktoś pakuje, albo lubi dres to jeszcze żaden determinant, choć takich ja ostatnio nie widuje. Ja widzę, coś zupełnie innego, większość z tych "dresów" i "koksów" ma jednak średnie laski (albo nawet brzydkie). Poza tym, im laska ładniejsza tym mniej mądrzejsza, więc bedzie szukac "równego sobie". Właśnie dlatego jak się pdrywa te ładne laski trzeba ograniczyć gadkę, żeby nie wyjść na zbyt inteligentnego. Poza tym kobiety od zawsze ciągnęły do kasy jak mucha do g.ówna. Tylko wstydzą się do tego przyznać.

A jak na razie stać Ciebie tylko na puste przechwałki i kopiuj-wklej z książek o uwodzeniu.

BTW: to co wkleiłeś pochodzi z Tajemic Uwodzenia, więc zdaje się powinieneś wydłużyć listę która podałeś mistrzu.

Chciałeś być fajny... nie wyszło Ci. Postaraj sie bardziej.

J.B
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Skoro tak tak to wytłumacz mi czemu dresiarze łyse banie i inne koksy maja zazwyczaj z.a.j.e.b.i.s.t.e laski ?

To są za:cenzura:is.te laski?
Jak dla mnie to puste blachary, najwyżej średnie, częściej brzydkie jak noc - w ich mniemaniu są piękne i inteligentne, blond + róż + latex i jest impreza, no nie?
JEDEN JEDYNY RAZ widziałem, ładną dziewczynę w towarzystwie dresa, osoba trzecia mogłaby się nawet zdziwić, ale ja tego faceta znam i mogę powiedzieć, że jest inteligentny (to że nosi dres na to nie wskazuje, ale uwierz mi na słowo), a koleżanki mówiły iż chłopak jest bardzo przystojny, więc nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem.

A u Ciebie kolego widać teorię (i to jaką żenującą), jednak praktyka kuleje, jeśli w ogóle "idzie". Mówisz coś o tym "DawidzieX", kto to jest? wielki PUA? nie, to jest pewny siebie, szczery, brzydki podwórkowy :cenzura:aka. Z tej książki można wziąć "na warsztat", pewność siebie i szczerość, reszta jest mało ważna, bo koleś mówi, że wcale nie trzeba być przystojnym, żeby mieć fajne laski. Super, ale czy On opisał jakieś przygody miłosne z modelkami? nie, jednak o eskimosce bez zębów tam przeczytamy. Pociąga Cię seks z takimi kobietami?

...

no, też tak myślę,
więc DavidX i jego e-book w kosz, a proponuję iść samemu zdobywać doświadczenie, później przyjść i się wykłócać na forum.
 

dziamdziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
38
:cenzura:ista laska, jak dla mnie, raczej nie pokaże się z dresiarzem :D Panny zwracają uwagę na gości przy kasie, to jasne, ale nie ma co się burzyć. Kto by nie chciał mieć wygodnego życia? Gorzej jak się zakocha w jakimś wychudzonym poecie i puści go kantem dla obojętnego jej faceta z hajsem.
 
K

kinga_sc

Guest
dziamdziak znam za:cenzura:iste laski ktore sa z dresiarzami, i sa to inteligentne i ladne dziewczyny, a dresy sa taka elitka inteligencji w swoim gornie wiec top mozliwe... trzeba poznac tez troche realiow

stwierdzenie ze panny zwracaja uwage na facetow z kasa jest dla mnie jako kobiety obrazliwe, twoje twierdzenie nasuwa mi mysl iz wszytskie kobiety uwazasz za puste panienki co leca na szmal i nic pozatym... wybacz, jakos nie przekonujesz mnie

widzisz dla wielu kobiet nie liczy sie ta cala oprawka, a to co facet reprezentuje swoim wnetrzem
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Kinga, Twoje prywatne poglądy nie przekładają się na "cały gatunek kobiecy".

Wnętrze, wnętrzem, ale kasa ma znaczenie tak samo jak look, rozmiar fallusa, czy pozycja społeczna.

J.B
 
K

kinga_sc

Guest
Kinga, Twoje prywatne poglądy nie przekładają się na "cały gatunek kobiecy".

Wnętrze, wnętrzem, ale kasa ma znaczenie tak samo jak look, rozmiar fallusa, czy pozycja społeczna.

J.B
a czy jakas kobieta bedzie sobie szukala meza sprawdzajac wielkosc penisa? albo kierowala sie wygladem, to przeminie a wnetrze zostanie, pozycja pozycja a kasa kasa, wazne by bylo jej tyle by moc egzystowac
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
i znowu kollejna ostra dyskusja co juz nie raz miala miejsce tylko zmienili sie zawodnicy

J.B po co sie tak trudzisz??? i tak ich nie przekonasz, oni swoje a ty swoje, ja wiem jak ty patrzysz na swiat ale ich nie znienisz nie tutaj na forum, napisza ci ze masz racje ale te przekonanai sa tak zakorzenione ze nie zmienia tego od razu

a mamy tu spuer goscia ktory wszystkie laski moze miec

hehehe fajny bajer

po
1- nie mozesz miec wszytkie i sam wiesz dlaczego
2- pierdzielisz cos o nagrodzie i nie widze zebys ten watek gdzies rozwina a bym sie poczytal jak to mozna byc dla kogos nagroda???
3- nie czytalem takich ksiazek chyba te co mi ktos tu polecil ale nie czytalem do konca bo byly nudne
4- nie znam nikogo osobiscie z spolecznosci PUA wiec nie powiem ci co to za ludzie
5- raz widzialem w telewizji jak 2 kobiety zaprosily jakis mistrzow podrywania i co one 5 facetow zgasilo chyba ich tyle bylo i pierdzielili bez sensu
6- wydaje mi sie ze caly ten pua to tylko po to aby biednych facetow na kase naciagac
7- to co oni gadaja to mozna wszytko zaobserwowac, jak sie obserwuje ludzi to sie wie, i dochodzi do swoich wnioskow i doswiadczenie

ale i tak gadka bez sensu bo ty myslisz ze my tylko siedzimy i czytamy twoje wypociny a zas inny mysla to samo o tobie tylko z ta roznica ze ty sie chwalisz tym z tego co wiem to sie tym nie chwali ile sie mialo lasek, z kim sie ostatnio sypialo kogo to obchodzi?
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
5- raz widzialem w telewizji jak 2 kobiety zaprosily jakis mistrzow podrywania i co one 5 facetow zgasilo chyba ich tyle bylo i pierdzielili bez sensu

też to widziałem i było żałosne :) 2 pewne siebie kobitki (prowadzące program) doprowadziły do totalnego blamażu przed kamerami tych niby-speców i samozwańczych artystów oraz ich wielkiego guru.

6- wydaje mi sie ze caly ten pua to tylko po to aby biednych facetow na kase naciagac

no raczej nikt z dobrego serca i zupełnie bezinteresownie tego nie robi. to się już stało takim małym biznesem, który karmi się tymi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. czytałem parę artów, jak wyglądają np. takie kursy, w dużym uproszczeniu gość wmawia nieśmiałym chłopaczkom (a raczej dorosłym facetom, którzy nie potrafią wziąć sprawy w swoje rece) że ważna jest pewność siebie, później zabiera do klubu na łowy - goście obserwują i powtarzają. tylko nie wiem czy mówi im ktoś jak ważna jest kreatywność i spontan, a nie odtwarzanie sztucznych regułek. a później podnieceni kursanci piszą mega pozytywne recenzje, jak wiele zawdzięczają takiemu czy innemu kursowi, jak wiele im dał i ile lasek wyrwali. później tacy guru podrywania umieszczają na swoich stronach opinie takich za przeproszeniem leszczy, jaki ten kurs to jest skuteczny i łowią na to nastepnych. i tak to się kręci.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Uzzo, ja tam nie przekonuje, ja wyrażam swoje zdanie. Lubie się z kimś nie zgadzać, wtedy można podyskutować :)

Co do kasy, no widzisz Kinga, Tobie wystarczy wegetacja... ja mam większe potrzeby ;)

J.B
 
K

kinga_sc

Guest
Uzzo, ja tam nie przekonuje, ja wyrażam swoje zdanie. Lubie się z kimś nie zgadzać, wtedy można podyskutować :)

Co do kasy, no widzisz Kinga, Tobie wystarczy wegetacja... ja mam większe potrzeby ;)

J.B
moze nie typowa wegetacja, ale tyle by moc zyc na poziomie, by nie przymierac z glodu i miec tez na jakies przyjemnosci

ale ja wychodze z zalozenia, ze pioeniadze szczescia nie daja
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No i tu się różnimy bo ja uważam, że pieniądze szczęście dają, problem z nimi jest tylko taki, że są jak mediamarkt nie dla idiotów.

J.B
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
phi, wielkie mi co, ze mną raz prawie zerwała dziewczyna z którą nie byłem, to jest dopiero coś ;]
 

tomashw

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Zaczne zdanie od szkoda slow. Nastepne zdanie bedzie: Szkoda slow. I znowu szkoda slow. Ludziska po co sie klocici w kaciku zlamanych serc ?
I znaczynam zdanie od: Eh szkoda slow !!
A co do tego podrywu to kazdy ma swoja szkole innym wychodzi mniej innym gorzej a innym wcale. Tak to juz jest w tym naszym parszywym zyciu.

Ps. Panowie nie klocic sie miedzy soba kto jest lepszym amantem i twardzielem, bo to ja zawsze bede lepszy od was po kazdym wzgledem ;)
Pozdrwiam Ti
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Chłopak chciał tylko wiedzieć jak sobie poradzić z rozstaniem... A wy zupełnie bez związku dajecie rady jak podrywać... Nie sądzę, żeby dla kogoś kto był prawdziwie zakochany i został zraniony zabijanie klina klinem było dobrym wyjściem. Trzeba przeczekać gorsze dni, zapomnieć i w istocie zacząć "szukać" swojej drugiej połowy ale dopiero jak się będzie gotowym zaangażować, żeby kogoś nie zranić. Przechwalacie się jak dzieci w piaskownicy, który ma więcej doświadczenia, lepiej podrywa, lepiej wygląda i wie więcej... Prawda jest taka, że najczęściej zupełnie nie rozumiecie o co nam chodzi i takie czcze wasze gadanie...

Takie moje zdanie. Nie jest to uogólnienie. Zdaje sobie sprawę, że są wyjątki.
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
kurde koleś ktoś ci zrobił wodę z mózgu przekopiowałeś z neta czy skądś tam te tanie teksty nauczyłeś się schematów i myślisz ze jesteś fajny. Tak naprawdę jesteś zerem, jak spotkasz ta dziewczynę przy której serce bije mocniej ręce się pocą drżą i na samą myśl o niej dostajesz gęsiej skórki to nie wydaje mi się, że jak dowie się ile panienek przeleciałeś ile skrzywdziłeś itd. i nawet jeśli ja zdobędziesz nie wiem czy będziesz miał odwagę popatrzeć jej w oczy. TYLE
 
Do góry