Zennoposter - program dla marketerów internetowych

edek_77

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Chciałbym przedstawić program Zennoposter, który w mojej opinii, jak również wielu innych marketerów internetowych jest najlepszym narzędziem wspomagającym pracę w internecie w zakresie automatyzacji wszelakich czynności. Od razu zaznaczam, że soft nie jest mojego autorstwa, jest to oprogramowanie produkcji rosyjskiej. Moim celem jest tylko i wyłącznie bezinteresowne budowane polskiej społeczności programu.

O samym programie można powiedzieć wiele, jednak ja ograniczę się tylko do stwierdzenia, że można nim zrobić wszystko co fizycznie potrafi zrobić człowiek, a nawet i więcej i zbędnych błędów wynikłych np ze zmęczenia człowieka.

W celu propagacji Zennopostera przygotowaliśmy dość szczegółowy tutorial oraz opis oparty na przykładowych szablonach prezentujące bardzo szerokie zastosowanie. Tutorial znajduje się na stronie http://l4.net.pl/zennoposter-tutorial/

Jako przykład ciekawego zastosowania programu mogę podać zbudowanie własnej sieci społecznościowej w Social Media (Czy fo Facebook, czy Google plus czy cokolwiek innego). O korzyściach wynikających z takiej społeczności chyba nie ma potrzeby mówić.
 
Do góry