Żele opóźniające wytrysk etc.

tototko

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
W moim przypadku skutecznie sprawdziły sie takie pierścienie erekcyjne, delikatnie uciskając członka przedłużają czas trwania stosunku
 

malolat25

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam
mam zamiar zaczac stosowac suplement diety climax control na stronce-..climax-suplement.. ktos moze stosowal i powie mi cos wiecej? daja satysfakconujacy efekt? tak jak jest opisane na stronce?

dzieki pozdrawiam
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Jeśli naciągasz i boli to znaczy, że naciągnąłeś lub naderwałeś wędzidełko. Cóż, prawiczkowie tak mają, jeśli chodzi o zbyt szybki wytrysk. Z czasem złapiesz wprawy. Mój mężczyzna też był prawiczkiem i nasz pierwszy stosunek trwał 2 sekundy. :) Obecnie dociąga do 40 minut.
 

Marsjanin1

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
malolat25 napisał:
witam
mam zamiar zaczac stosowac suplement diety climax control na stronce-..climax-suplement.. ktos moze stosowal i powie mi cos wiecej? daja satysfakconujacy efekt? tak jak jest opisane na stronce?

dzieki pozdrawiam
siema, nie słyszałem w zyciu o żelach opóźniających wytrysk natomiast w sieci jest w cholere wszystkie bez recepty ale w formie tabletek ale też chyba gumy do żucia.. braliście coś kamagry? bo jestem nowy w sumie w tym względzie... :ninja: ale boję się, że może mi zaszkodzić
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
No własnie również czytałem o tych żelach. Zastanawiałem się aby sobie kupić. Nie chodzi o to ze mam jakieś tam duże problemy z zaburzeniami erekcji czy przedwczesnego wytrysku ale czasami fajnie byłoby uprawiać seks dłużej. Jak jestem podniecony to potrafię wystrzelić w kilka ruchów. Za drugim razem oczywiście jest lepiej, ale wiadomo,ze trzeba wtedy trochę poczekać. Tak wieć dobrze byłoby wydłużyć ten pierwszy raz. Siyszałem ogólnie,że L arginina ma dobre działanie. Czy ktoś próbował?
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
L Arginina ma wiele pozytywnych właściwości - w tym to o które pytasz. Na pewno nie zaskodzi. Suplement diety w której jej jest w miarę dużo to chociażby Cum on.
 

piekący

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
A może warto wypróbować taka propozycję leku White Horse.
Jest to naturalny środek, przywraca ochotę na seks. Poprawia erekcję, lepsze ukrwienie penisa i większa wrażliwość. Działa natychmiastowo.
Zapewnia zadowolenie tobie jak i partnerowi.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Miałem i chusteczki Orgasm control i spray orgasm control. I aktualnie używam głównie właśnie sprayu. Moim zdaniem o wiele wygodniejszy od samych chusteczek jak się używa w domu. Po prostu aplikuje się na 10 minut przed stosunkiem ( można ten czas wykorzystać na grę wstępną). Chusteczki fajne ale na wyjeździe bo normalnie jedna chusteczka wychodzi trochę drogo.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Ja mam coś takiego albo nie chce mi stanąć w ogóle , albo się spuszczam po bardzo szybkim czasie , dlaczego ? Praktycznie zawsze tak mam.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Cześć dzbany
A wiecie może gdzie dostać maść ju-ju ?
{od zmarszczek na hu-yu?]


Swoją drogą trzeba mieć nieźle zryty beret i rozdwojenie,albo roztrojenie jaźni.
Żeby tak naqrwiać sam ze sobą z kilku kont/

.
 
Do góry