Żele opóźniające wytrysk etc.

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Zbyt szabko masz wytrysk?To względne - chodzi tylko o to, by ona też miała orgazm razem z Tobą.
A można to osiągnąć przez dłuższe pieszczenie kobiety przed immision (wprowadzeniem)
 

Rakso Hardik

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
utopia
przedchemiczny sposób dziatków - cytować Pana Tadeusza czy inne badziewie. Inaczej mówiąc buddyjskie puszczenie
 

Szymon Maziar

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pamiętać należy ze jeżeli taki żel bądź gumkę nałożysz na penisa to powoduje ze go nie czujesz, tak jakby znieczulenie :) Ale jeżeli podczas seksu cos rozproszy twoja uwagę i ci się erekcja zmniejszy to .... już ci tak szybko nie stanie :)
Serio, musisz umyć Wacka aby zmyc ta substancje, no i po jakiś 10 minutach znowu go będziesz czuł ...
Jeżeli się stresujesz przy zakładaniu gumki i ci opada wtedy , to lepiej nie stosuj bo lipa z seksu :)
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Przedwczesny wytrysk jest bardzo częstym zjawiskiem u młodych mężczyzn. Jest wiele ćwiczeń, które pomagają ten problem zwalczyć, ale to raczej długotrwały proces. Można też wspomóc się suplementami diety, które pomogą ten wytrysk opóźnić.
Bardzo dobry jest http://www.selectin.pl/, który w przeciwieństwie do innych środków nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczny i można go przyjmować przez długi czas bez żadnej szkody dla zdrowia.
 
N

natulka123

Guest
Coś o nim słyszałam. Jest to podobno dosyć nowy produkt na rynku, a już staje się popularny, głównie ze względu na cenę i szybkie działanie. Sama się zastanawiam czy nie kupić swojemu facetowi tego Selectinu, ponieważ 10 minutowy seks już naprawdę mnie zmęczył
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Można i z drugiej strony - tak rozpieścić dziewczynę, tak ją przygotować, aby tarcie było zmniejszone, a ona prędzej wspinłla się na to drzewo wybuchające u szczytu.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
To jest ból każdego faceta, żaden z nas nie potrafi wyłączyć w sobie pragnienia/zaspokojenia kobiety (chodzi o normalnych, trzeźwo myślących w rzeczy samej). Tu jest psikus, bo kobiety zarzucają nam iż myślimy non stop tylko o jednym (zaspokojeniu potrzeby seksu), gdy jednak do tego dochodzi zależy nam bardziej na zaspokojeniu kobiety i w tym momencie my faceci się gubimy...bo zamiast czerpać przyjemność, to myślimy, rozkminiamy, co źle, czy tak dobrze, za szybko, za wolno, za głębko bla bla bla....przejmujemy się cholera, tylko po to aby zaspokoić partnerkę, wtedy z namiętnego seksu wchodzi pasztet.
Kto powiedział że seks ma trwać tyle i tyle ? Zajebisty seks może trwać 5-10 min. i nikt nie może zaprzeczyć, bo wszyscy jesteśmy inni.
Jednak zazwyczaj gra wstępna ma tu bardzo duże znaczenie, dlatego poświęć na to jak najwięcej czasu, baw się, ale czerp z tego przyjemność, a gwarantuje Ci że partnerka z pragnienia sama Cię przyciągnie do siebie, a wtedy nie ma co się martwić czy seks trwa długo, czy krótko, czy kończę zbyt wcześnie...podniecenie obu stron wtedy gra jak chcę, co jest najlepsze z tego wszystkiego.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Autor zwie się Plzak, a tytuł książki :Jak zaspokoić kobietę". (przekład z czeskiego)

W lupanarze mężczyzna nie dąży do zsapokojenia partnerki, prawda?
Ale jeśli partnerką jest nasza sympatia, albo Ukochana... Wykazać sięchcemy, dać Jej rozkosz itd.

Poradnik Plzaka zaspokaja wszystkie oczekiwania obu stron zbliżenia.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Możliwe, że wędzidełko musi być operowane. Do seksuologa!
A szybki wytrysk? Po sześciu "numerach" każdy następny tej nocy spopwoduje orgazm nawet chłodnej dziewczyny. Poświęćcie pierwszy i drugi raz na przekazanie hormonów do pochwy, a potem będzie ciągła poprawa jej odczuć.
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
JESLI MOGE SIE WTRACIC... MIALEM TEZ PROBLEM ZE STULEJKA I CO DO ZABIEGU USOWANIA NADMIARU NAPLETKA UWAZAJ NA KONOWALOW BO MI SPIERDOLIL ROBOTE...WYCIAL WEDZIDLO I ZLE ZSZYL ...TERAZ MOJ PSTYN ODKRECA SIE O 45 STOPNI W PRAWO I JEST CORAZ GORZEJ. A BEZ WEDZIDLA PODNETY SA 30% TEGO CO BYLO . TAK NA PRZYSZLOSC. TRZYMTA SIE.
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
PAROGEN ALE UWAGA POLECAM ZACZAC OD 1/8 TABLETKI I ZWIEKSZAC BO PO CALYCH NIE STAJE.

LEK PRZECIWDEPRESYJNY...[PRZY OKAZJI BEDZIESZ RZUCAL ZARTAMI TO SIE TWOJA UCIESZY...TO TAK OD 28 LETNIEGO PRAWICZKA.
 
M

Marysskaonet

Guest
ja widziałam ranking środków dla mężczyzn i tam na 4 miejscu na busby.pl jest taki środek, który opóźnia wytrysk. podobno można współżyć nawet przez dwie godziny.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Nie wystarczy zwolnić trochę w momentach bliżej szczytu, albo nawet przerwać i popieścić się z partnerką w inny sposób na kilka chwil? U mnie przynajmniej to działa :d. Kwestia silnej woli i odpowiedniej koncentracji.
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Wiem że temat już stary ale my np z moim partnerem potrafimy się baaaardzo długo pieścić i nie jest później ważne jak długo trwa stosunek ponieważ oboje jesteśmy zaspokojeni i baaardzo zmęczeni :D
 

PaniAnia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ćwicz więcej z swoją partnerką dojdziesz do perfekcji. Mój pierwszy chłopak miał podobne problemy jak ty. Po 2 miesiącach częstego seksu wyrobił się i było na dobrze.
 
B

bajderman

Guest
Tutaj macie na blogu wszystko opisane - http://rosnijj.blogspot.com/
Większość facetów nie chce niczego zrobić, aby było lepiej, a prawda jest taka, że to nie jest problem, który jakoś trudno rozwiązać, wystarczy chcieć...
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
37
Miasto
Milton Keynes, UK
Na długodystansowość ja polecam :
Regularne bieganie na długi dystans 7-10 km tak co drugi dzień (efekty są niesamowite)
Seks w pozycjach z szeroko rozstawionymi nogami - bardzo skuteczne.
Umiejętne dobieranie pozycji na przemian tych lepszych dla partnera partnerki.
Alkohol i inne środki działają ale też odbierają część przyjemności.
Polecam też zacząć od długiego seksu oralnego na rzecz partnerki. Ile tylko dasz radę ale niech koniecznie ma orgazm. Chyba że partnerka nie lubi tej formy. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność a z Ciebie zejdzie ciśnienie zaspokojenia jej. Wiele kobiet za najlepszych Kochanków uważa takich którzy te sztukę doprowadzili do perfekcji więc warto trenować...
Polecam też próbować seksu w różnym klimacie. Niech raz będzie romantycznie, kiedy indziej zabawnie i spontanicznie (może na zewnątrz? ) innym razem agresywnie i namiętnie.

Wszystko przyjdzie z doświadczeniem a Twoją stulejką niech koniecznie zajmie się lekarz. I nie zgodzę się z opinią że to nie ma wpływu. Miałem ten problem jako nastolatek. Orzesze, które założę czas jest zasłonięte napletkiem siłą rzeczy musi być bardziej wrażliwe na dotyk i tarcie. Ale jak tylko rozwiążesz problem to seks będzie dla Ciebie jeszcze lepszy niż dla większości facetów.

Acha. Poczytaj sobie jeszcze na temat ćwiczenia mięśni Kegla.

Powodzenia. Zobaczysz że wystarczy tak niewiele żeby wzbogacić swoje życie erotyczne.
 

tototko

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja stosuje spray orgasm stopper

działa bardzo dobrze, szybko się wchłania nie powoduje odrętwienia członka no i można go uzywac z prezerwatywami.
 
E

Elen

Guest
Dopasowane pary ze stazem raczej nie maja z tym problemu. Zalezy na ile partnerka zna sie na rzeczy, bo mozna w trakcie nieco spowolnic akcje i po problemie. Zreszta nawet "po" mozna odczekac i zaczac od nowa, na pewno juz nie bedzie takiego tempa jak za pierwszym razem. Lekow na dluzsza mete nie polecam. Od wszystkiego mozna sie uzaleznic. Moze lepiej od ukochanej, jesli juz. :p
 
Do góry