zdjęcia ślubne

karolyna

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
czym się kierujecie przy wyborze? Jakie ceny za sesje plenerowe? Czy bierzecie dwóch różnych fotografów na sesje plenerowe i reportaż?

arturlll

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja przede wszystkim kieruję się: 1. opiniami moich znajomych i rodziny, 2. ceną a 3. jakością zdjęć, które zostały już wykonane. W moim przypadku z Bydgoszczy fotograf wziął za zdjęcia w plenerze 900 zł ze wszystkim. Zdjęcia trwały dwa dni i na prawdę wyszły nam świetnie. Jak coś możesz zobaczyć jakie zdjęcia robi na jej stronie: monikabunkowska.pl . Pozdrawiam

kbfoto

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Miasto
Łożma
U mnie reportaż kosztuje 3900zł a sesja plenerowa dodatkowe 1000zł. Nie jest to mało i nie dużo. Co wchodzi w skład możecie zobaczyć w zakładce oferta na mojej stronie kbfoto.com.pl

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Punkty reakcji
0
Co do cen to bywa naprawdę bardzo różnie. Jedni biorą 1000 zł za reportaż , inni nawet 11 tysięcy (najwyższa stawka o jakiej słyszałem osobiście w PL).
Z zasady omijałbym szerokim łukiem fotografów ślubnych do 2500 tyś. Kwestia jakości zdjęć to jedno, a drugie to całe zaplecze z tym związane (warsztaty, rozwój, sprzęt, backup). Fotograf, który bierze do 2500 tyś za ślub, albo nie jest profesjonalistą, który zajmuje się tylko fotografią, a jedynie na niej dorabia, a jeżeli żyje tylko z tego to sorry ale nie stać go na zapewnienie odpowiedniego zaplecza ( jeśli chcesz być profesjonalistą w każdym calu to uwierzcie to bardzo dużo kosztuje) A trochę o tym wiem, bo sam działam w tej branży. allmyloving.pl
Najważniejsze to podpisywać umowę, bo często się słyszy, że potem fotograf ślubny nie przyjechał na ślub i wesele ?

I co wtedy ?

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, więc warto zrobić je u profesjonalistów !

Do góry