Zbrodnie ukraińskie, podczas walk w Donbasie.

S

serwor

Guest
Ukraińcy podczas walk w Donbasie pokazują swoje prawdziwe oblicze, mówią że chcą do europy ale pokazują że są potworami i na pewno europa nie dla nich!.
Powiązana z powstańcami organizacja „Cyberberkut” upubliczniła materiał filmowy jaki miał jej zostać przekazany e-mailem od ukraińskich służb bezpieczeństwa, na którym to filmie udokumentowano fakt zbrodni jakiej mieli się dopuścić ukraińscy żołnierze z pułku gwardii narodowej „Azow”. Zbrodnia ta polega na tym, że wziętego do niewoli ochotnika sił powstańczych przybito do krzyża, który następnie podpalono (film bardzo drastyczny +21):
Film bardzo drastyczny i aby go obejrzec trzeba miec konto na YT i tam potwierdzic że ma sie co najmniej 21 lat.
https://www.youtube.com/watch?v=BAoThaFc9LE&bpctr=1430040114



A tutaj zwłoki torturowanych przez ukrainców ludzi, niektore zwłoki mają obciete nosy ,obciete wargi, język.
Zwłoki znalezione przez powstanców kolo miasta Debalcewo, po wyzwoleniu tej miejscowosci.
Film od 18 lat. Bardzo drastyczny.

https://www.youtube.com/watch?v=QqbddDzfgD8&feature=youtu.be
 
S

serwor

Guest
agniesa napisał:
Zresztą rzadko które z tych zbrodni, są popełniane przez regularne wojska, tylko przez oddziały ochotnicze jednej i drugiej strony, bo chyba nie uważasz że separatyści swojego za uszami nie mają co nie?
Jesli mają to pokaz te zbrodnie. Ja widzialem jedynie jak kazali jesc jencom pagony, w TVN i GW pokazano to jako tortury i bestialstwo.
Ale tych co jedli te pagony dawno juz wypuszczono do domu pomimo że wladze ukrainskie nie zgodzily sie na wymiane jenców, po prostu powstancy zadzwonili do rodzin i rodziny odebrały bohaterskich cyborgow.
Ba jeden z ojców w ramach wdziecznosci zaplacil nawet za leczenie w Rosji dwójki dzieci rannych podczas ostrzeliwania Doniecka przez wojsko ukrainskie.

A co do meritum, AZOV jest pułkiem wojska ukrainskiego, prawie wszystkie ochotnicze odzialy są już pod dowdctwem armi, musiały przejsc bo ich sponsor oligarcha Kolomynski przestal im placic.
Poza armią zostalo pare odzialow prawego sektora ale sa one teraz czesto ostrzeliwane przez armie ukrainską.


A tutaj 02-05-2014 rok Odessa.
Ukrainscy bandyci dobijają pałkami rannych cywili którzy skacza z pieter domu podpalonego przez banderowcow.
Film dla widzow pełnoletnich.
https://www.youtube.com/watch?v=-TG4LkoUD6Y


Wspomnienie z kotła Debalcewo.Polskie napisy,chociaz troche niepoprawne.
https://www.youtube.com/watch?v=9VySLuroKqw


Max Kolonko o zbrodni w Odessie.
https://www.youtube.com/watch?v=y6axip6kYTo


https://www.youtube.com/watch?v=E2GMjIq9w6I
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
To jest wojna. W dodatku domowa. Na wschodzie od zawsze toczyły się najbrutalniejsze wojny. Ze wszystkich jednostek obu stron, zawsze się znajdą te fanatyczne i pełne sadystów. Tego nigdy nie da się uniknąć.
 
S

serwor

Guest
Isen1822 napisał:
To jest wojna. W dodatku domowa. Na wschodzie od zawsze toczyły się najbrutalniejsze wojny. Ze wszystkich jednostek obu stron, zawsze się znajdą te fanatyczne i pełne sadystów. Tego nigdy nie da się uniknąć.
Wojna polega na ukrzyzowaniu?! Jakby to zrobili separatysci to by to bylo na czołowkach wszystkich portali w europie.
Ale jak robią to ukraincy to pisze sie ze to wojna.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
serwor napisał:
Wojna polega na ukrzyzowaniu?! Jakby to zrobili separatysci to by to bylo na czołowkach wszystkich portali w europie. Ale jak robią to ukraincy to pisze sie ze to wojna.
A to nie zauważyłeś jeszcze, że media są stronnicze?

Dla mnie niezależnie od strony, która by to zrobiła jest to okrutny, chory sadyzm. Ale na wojnie takie rzeczy się dzieją. To nie jest usprawiedliwienie, ale po prostu fakt. Powód opisałem we wcześniejszym poście.
 
S

serwor

Guest
Wojna nie polega na torturowaniu cywili, palenia zywcem ludzi, ukrzyzowywaniu ich, tak może pisac tylko ten ktory pochwala Wołyn 1943, bo przeciez to to samo co wtedy sie działo!




agniesa napisał:
To jest wojna... tym bardziej, że najbrutalniejsza czyli domowa. To czego się spodziewasz, że będą klepać się po tyłkach z przyjemnością.
To i Wołyn 1943 to tez tylko wojna?! Więc w zasadzie ukraincy mają racje ogłaszając UPA za swoich bohaterow, bo to była tylko wojna, domowa zresztą też.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
serwor napisał:
Wojna nie polega na torturowaniu cywili, palenia zywcem ludzi, ukrzyzowywaniu ich, tak może pisac tylko ten ktory pochwala Wołyn 1943, bo przeciez to to samo co wtedy sie działo!
Ale przekręcasz moje wypowiedzi... Oczywiście, że nie polega! To było, jest i będzie barbarzyństwem. Ale obecna wojna na Ukrainie nie jest cywilizowana, o ile jakąkolwiek wojnę można tak nazwać. Żadne konwencje tam nie są przestrzegane. Dochodzi tam do masowych zbrodni i o tym wszyscy wiemy. Ja tego absolutnie nie neguję, ale pokaż mi wojnę na wschodzie, w czasie której do takich rzeczy nie dochodziło? Pragnę Ci tylko wyjaśnić, że tam od zawsze tak było. To jest straszne, niczym nieusprawiedliwione, ale tam po prostu jest taka mentalność, którą stanowczo potępiam i nie toleruję.

Banderowska Ukraina to banda zbrodniarzy i szowinistów. Przykłady podałeś wyżej.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Ehh... za późno już chyba byś zmądrzał i zaczął weryfikować informacje, na które bezmyślnie się powołujesz. Mogę jedynie ubolewać, że przy tak szerokim dostępie do informacji są w Polsce ludzie, którzy nie potrafią/nie chcą doszukiwać się we wszystkim prawdy. Mam nadzieję, że dotyczy to głównie starego pokolenia wychowywanego na propagandzie, które nie potrafi już bez niej żyć.

Film z ukrzyżowanym i podpalonym człowiekiem to w 99% fałszerstwo. Jeżeli już chcesz chcesz pokazywać zbrodnie strony ukraińskiej to przynajmniej wysil się i odszukaj kilka autentycznych przykładów, a takie niestety istnieją.
Odnośnie zbrodni separatystów, których tak chełpisz, to może wyjaśnisz mi dlaczego jeden z jeńców wojennych -Igor Baranowick- wrócił do domu w trumnie z wyraźnymi oznakami tortur na ciele?.

P.S. Twoje oburzenie jest szczytem bezwstydnej hipokryzji!. Sam kilka miesięcy temu usprawiedliwiałeś poniżanie i mordowanie jeńców wojennych!.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Rosjanie przeprowadzili inwazję na niezależny, demokratyczny kraj, zabijają ludzi a Ty piszesz o Ukraincach? Człowieku, gdzie Ty żyjesz? To jest tak jak byś podczas kampanii wrześniowej opisywał brutalność polskiej piechoty w walce z najeźdźcą hitlerowskim.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
niezależny, demokratyczny kraj,
Dobry żart, uśmiałem się



AaronH napisał:
kampanii wrześniowej opisywał brutalność polskiej piechoty w walce z najeźdźcą hitlerowskim.
Polacy nie gloryfikowali zbrodniarzy, tak jak to robią obecnie Banderowcy, więc nawet nie porównuj ich do siebie.
 
S

serwor

Guest
Szalony Odys napisał:
Film z ukrzyżowanym i podpalonym człowiekiem to w 99% fałszerstwo. Jeżeli już chcesz chcesz pokazywać zbrodnie strony ukraińskiej to przynajmniej wysil się i odszukaj kilka autentycznych przykładów, a takie niestety istnieją.
Bo ty tak uwazasz? Czlowieku ukraincy lubią okrucienstwo, taki narod. Stworzony z wyrzutów innych spoleczenstw europejskich. To zostaje w genach. A AZOV to ludzie z zachodniej ukrainy, bezposredni potomkowie tych którzy mordowali polskie dzieci na Wołyniu w 1943 roku. Teraz dostali wolną ręke od swoich władz najwyzszych! Jesli UPA to bohaterowie to WSZYSTKO co robili jest bohaterskie.
A więc można mordowac! UPA mordowało i teraz są bohaterami!

Nocne Wilki z Rosji jądą do Polski. Wczesniej odwiedzili Katyn i złożyli hołd pomorodowanym Polakom i Rosjanom! Nocne Wilki, motocyklisci z Rosji co roku wspolnie z Polskimi motocyklistami składają kwiaty w Katyniu na grobach pomordowanych Polakow!
Ale Nocne Wilki to wedlug naszego rzadu to wrogowie!
Prawy Sektor który uwaza ze 30% Polski to ziemie ukrainskie to przyjaciele!
Chroń nas BOże przed takimi przyjaciołmi!
Kiedy będzoie rajd z Prawym Sektorem na Wołyn i skladanie kwiatow w miejscach gdzie ukraincy mordowali polskie dzieci i kobiety!




AaronH napisał:
Rosjanie przeprowadzili inwazję na niezależny, demokratyczny kraj,
Dla mnie ten kraj jest najmniej wazny, powstał z terenow zabranych innym panstwom.
Ziemie ukrainy to twór stworzony z ukradzionych ziem, polskich, węgierskich, rumunskich i rosyjskich.
Bez tych terenow ukraina byla by co najmniej o polowe mniejsza.
Kradzione nie tuczy jak widac.
Szalom.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
AaronH napisał:
Rosjanie przeprowadzili inwazję na niezależny, demokratyczny kraj, zabijają ludzi a Ty piszesz o Ukraincach?
Ukraina nigdy nie była niezależnym i demokratycznym państwem. Bliżej jej niestety do kolonii zarządzanej przez oligarchów, którzy ludzi traktują jak niewolników. Niestety mentalność "Homo Sovietusa" również będzie stanowiła poważnym problem tego kraju.
O zbrodniach i niemoralnych zachowaniach należy mówić oraz je piętnować, ale nie w sposób wybiórczy i stronniczy.
 
S

serwor

Guest
Szalony Odys napisał:
Odnośnie zbrodni separatystów, których tak chełpisz, to może wyjaśnisz mi dlaczego jeden z jeńców wojennych -Igor Baranowick- wrócił do domu w trumnie z wyraźnymi oznakami tortur na ciele?.
Pokaz to. Nie syszalem o nikim takim.
Wiekszosc jencow ktorzy wracaja z niewoli u ukraincow ma slady tortur.




Szalony Odys napisał:
P.S. Twoje oburzenie jest szczytem bezwstydnej hipokryzji!. Sam kilka miesięcy temu usprawiedliwiałeś poniżanie i mordowanie jeńców wojennych!.
Nie widzisz różnicy miedzy postraszeniem a ukrzyżowaniem, odcięciem głowy czy spaleniem żywcem?
Dobijanie pałkami rannych to tez pewnie dla ciebie nic złego, ukraincy zrobili to z dobrego serca?
Pewnie aby ranny nie męczył sie dłużej?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
normalnie można się udławić ze śmiechu o tych nocnych wilkach że tak składają kwiaty w Katyniu. To zwykła pijarowska robota żeby ktoś tak pomyślał jak ty teraz. Mają sygnał z Kremla to składają kwiaty, w gdyby tak jak w 1940r dostali broń do ręki żeby wymordować polskich oficerów to by im ręka nie zadrżała
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Pokaz to. Nie syszalem o nikim takim.
Nie jestem tym faktem zdziwiony, przecież na proseparatystycznych stronach takich informacji nie znajdziesz. Jestem natomiast przerażony tym, że siedząc w wygodnym fotelu tylko bezmyślnie kopiujesz propagandowe slogany!. Nic dziwnego, że później tacy naiwni ludzie chwytają za broń i idą mordować jeńców wojennych!.

MANIPULUJĄ TOBĄ!. A Ty, jak na prawdziwego "Homo Sovietusa" przystało bezkrytycznie wierzysz im we wszystko.

1)Na zdjęciu w niebieskiej bluzie Igor Branowicki schwytany na lotnisku w Doniecku. Brak obrażeń ciała.
Igor.JPG

2)Na kadrze z kolejnego filmiku widoczne ślady bicia i torturowania:
Igor 2.jpg

3)Kolejne zdjęcie niestety już z pogrzebu "cyborga".
Igor 3.jpg


Bo ty tak uwazasz?
Bo wskazują na to fakty, którymi Ty nie zaprzątasz sobie głowy.
Tak jak nie zawracałeś sobie głowy udowodnieniem, że lateksowa "rzeźba człowieka z rożna" rzeczywiście znajdowała się na profilu VK Azowa.
Znalazłeś bzdurną informację na jakimś forum i z lenistwa/głupoty uwierzyłeś w nią bezkrytycznie. Tych głupstw, którymi nas raczyłeś w sprawie konfliktu już się trochę nazbierało.
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
normalnie można się udławić ze śmiechu o tych nocnych wilkach że tak składają kwiaty w Katyniu. To zwykła pijarowska robota żeby ktoś tak pomyślał jak ty teraz. Mają sygnał z Kremla to składają kwiaty, w gdyby tak jak w 1940r dostali broń do ręki żeby wymordować polskich oficerów to by im ręka nie zadrżała
Tak od 10 lat to tylko pijar, nie pij wiecej.
Ty oczywiscie wolisz UPA , wielokrotnie wybielales na forum bydlakow z ukrainy i na przyklad twierdziles ze nie bylo ich podczas mordowania ludnosci cywilnej podczas powstania warszawskiego. Tak ze sorry, albo masz zerowa wiedze albo...... no wlasnie....albo.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Herbatniczek napisał:
Mają sygnał z Kremla to składają kwiaty, w gdyby tak jak w 1940r dostali broń do ręki żeby wymordować polskich oficerów to by im ręka nie zadrżała

Ośmielę się wysnuć tezę, że ludzie pokroju Serwora także nie mieliby z tym żadnego problemu. Góra kazała, pokazała filmik na którym człowiek podający się za polskiego oficera morduje rosyjskiego żołnierza to HEJ!. Śmierć mordercom!.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
PR to nie to samo co picie, przynajmniej tak mi się wydaje

rosyjska propaganda jest bardziej dalekowzroczna niż ci się wydaje, oni planują swoje kroki wiele lat do przodu. Poza tym gloryfikowanie gangu to też chyba niezbyt mądre jest

co do twojej pamiętliwości, to ostatnio nie zaprzeczyłem możliwości udziału szeregowych Ukraińców w oddziałach pacyfikujących Warszawę

nie przesadzaj, serwor to tylko rusofil, to nie bandyta
 
S

serwor

Guest
2)Na kadrze z kolejnego filmiku widoczne ślady bicia i torturowania:
Umarł z przepicia? Naćpał sie czegos? Kto go pobił i kiedy? Zdjecie zrobione gdzie?
Pobic mogli go wszyscy, ukraincy, powstancy, nawet cywile z Donbasu.
Powstancy po ostrzale Doniecka przez artylerie ukrainska wykorzystywali jencow do zbierania zabitych cywili i sprzatania, czasami wtedy dostawalo sie im od cywili.

Jak dla mnie to twoje zdjecia toi przyklad nieudolnej ukrainskiej propagandy. A znana ona jest z tego.....nieudolnosci.
Do tej pory smiac mi sie chce z tego jak dali zdjecia z gry komputerowej jak zdjecia lotnicze i twierdzili ze widac tam sprzet powstanczy.
 
Do góry