Zbliżająca się największa afera zleakowana?! (Takefun, Boxdel, Gimper, Filipek)

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mam dwa pytania:

1. Co to znaczy "zleakowana"?
2. Kto to jest Takefun, Boxdel, Gimper, Filipek?
 

brendolf

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2022
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam dwa pytania:

1. Co to znaczy "zleakowana"?
2. Kto to jest Takefun, Boxdel, Gimper, Filipek?
1.Leak to z angielskiego przeciek. Na youtube używają tego określenia, gdy ktoś zdradza jakąś informacje lub wychodzi coś na jaw.
2.To są influencerzy. Nie przytoczę Ci teraz całej twóczości, bo by to za długo trwało. (Boxdel np. jest włodarzem Fame MMA). Ale no ogólnie celebryci lub patocelebryci, jak kto woli
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Pato, pato, nic lepszego do tej rasy nie pasuje, z przykrością zawiadamiam obywateli niegdyś polskich.
A co do językowania, ha, mi już dawno zapomniało się poprawną starą polszczyznę a tej nowej nie ogarniam. Dla mnie to psychopatyzm betonowany! Czemu? A temu że tylko psychol jest na mocy coś wymyśliś, potem rozpowszechnić a następnie w to uwierzyć i tego bronić.
I tak właśnie jest z łamaną pseudo polszczyzną, której normalny człowiek za wuja nie zatrybi.

Influencerem być, dobre, serio. Co to uw ogóle jest? Kto to?
Nowa forma clowna czy jak?
Ci wszyscy influ coś tam to na serio wierzą, że w nich ktoś wierzy, że ktoś ich "czai", "łyka", podziwia może jeszcze?
Psychiatryki polikwidowali a ja nic nie wiem?

Ja youtuba przestałem odwiedzać jakieś 3,4 lata temu, bo to było tak jakby wpraszanie się na oddział zamknięty. Powód główny?
Młodzi ludzie z przedziału wiekowego do lat 25 (a nawet i 30) produkują swoją twórczością instrukcje obsługi do podstawowych czynności życiowych o długości instrukcji naprawy Boeing'ów. Jeśli to będzie dalej szło w te pato stronę za kilka lat instrukcja wieszania papieru w toalecie będzie formatu pełnej ryzy A4. Poziom mentalno/twórczy dziś - w porównaniu z tym co trzeba było wyjmować jeszcze 20-25 lat temu z księgarni, uczelni, bibliotek aby czegoś się nauczyć - upadł moim zdaniem bezpowrotnie na poziom dna i to jeszcze tak minimum ze 100 metrów pod poziom mułu. Błazenada youtobuwa typu PatoStreamy robią hit! Ludzie, to oglądają, cieszy ich to, bawi.

Gdybym ludziom na początku lat 90 wmawiał, że za 30 lat chłopcy w wieku 25-35 będą siedzieć w fotelach gamingowych i napietalać w gierki dla dzieci, że ci ludzie będą singlami, bez rodzin, bez dzieci to by mnie w kaftan zawinęli.
Nikt też nie przewidział choćby 15 lat temu, że smartfon z internetem w roli nauczyciela i tłumacza w przyszłości wejdzie w skład części ciała.
 
Ostatnia edycja:

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Która to już afera na odcinku 20 ostatnich lat? Ja mam te liczbę tylko zera mi wyleciały poza ekran i tylko na domysłach jadę :)
 
Do góry