Zbieram na dom

Mrlove2k

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zbieram na dom, nie chce się wpier…. w kredyt tym bardziej w tych czasach. Widziałem wiele akcji gdzie ludzie potrafili uzbierać znaczące kwoty na inne dobra jak samochód, rower a nawet iPhone.


Posiadam działkę która dostałem i szkoda aby się marnowała. Możliwe ze będę nagrywał jakieś filmiki z miejsca budowy i wrzucał jak już znajdą się jakieś pieniądze.


Pewnie rzuć się teraz na mnie fala hejtu, rozumiem ale możesz zostawić to dla siebie na mnie to nie działa. A może już masz dom i udało Ci się spełnić marzenie, podziel się poradą itp.

Adres do zbiórki:
Kod:
 https://pomagam.pl/wymarzonydomnawsi
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jaja, normalne jaja.

Za coś takiego powinno się banować. Chętnie wytłumaczę dlaczego.

Zbiórki takie jak ta mogą (po to są przeznaczone) ulżyć komuś w cierpieniu, bądź uratować życie. Jeśli dajmy na to Twój kumpel śmieszek wpłaci Ci stówę na dom, a tydzień później dowie się, że jego sąsiad ma dzieciaka, który przeżyje tylko dzięki operacji za milion zł, to już nie będzie miał stówy na wsparcie zbiórki operacji, bo dał Tobie na jakąś pierdole.

Chcesz wybudować dom? Zakasaj rękawy i do pracy.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja mam w otoczeniu osoby, które same do wszystkiego doszły. Mam Przyjaciela, który chcąc spełnić swoje marzenie, zaryzykował i wziął kredyt, a spłaca go w pojedynkę. A Ty wyciągasz ręce po cudze pieniądze? Radzę jednak zabrać się do pracy.

A co do zbiórek, to bardzo proszę:


Ludzie walczą o życie. Warto wspomóc tych, którzy naprawdę tych pieniędzy potrzebują.
 
Do góry