[Zażalenie] Usuwanie postów

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Pisałem w tej sprawie do Fray'a odpisał, że to jakiś skrypt usuwa mi posty, ale zaczyna się to robić co aż bardziej deprymujące, patrzę na swoje statystyki i ten skrypt usunął mi ponad 130 postów od tak, w samym tym tygodniu poszło z 30, więc jak to jest? Ja rozumiem spamował bym, to niech usuwają, ale nie spamowałem, nie ubliżałem, a jednak moje posty znikają bez słowa wyjaśnienia. Jedne co wiem, że na forum działa bot, który usuwa. Ale dlaczego te a nie tamte? Cholera chciałbym wiedzieć dlaczego moje posty zostały zakwalifikowane jako spam, i dlaczego po tak długim czasie gdy usuwa mi punkty z konta jak za vip, a dawniej posty pisałem jako zwykły user i więc teraz na vipie wychodzę raczej jak zabłocki na mydlę.
 
M

MacaN

Guest
.















Mam dokładnie to samo, Fray jednak wybył, choć i on na to nic nie radził i nawet nie raczył mi odpisać o co chodzi. Angelowi to zwisa widać, bo też nic nie pisze ani nie robi w tym kierunku, a ja wchodzę w zakładkę nagrody i widzę, że znikają mi postu, ba ! wchodzę w jakiś zapomniany temat, który ktoś odświeżył i moich postów rzeczywiście tam nie ma, choć kiedyś było ich sporo, bo mimo tylu postów pamiętam owe dyskusje.

To rzeczywiście zaczyna być irytujące i byłbym wdzięczny, gdyby moderatorzy się tu wypowiedzieli, wymagałbym tego ( tak wymagałbym, uważam, że użytkownicy w tej sytuacji mają do tego prawo ) nawet od Angela. Także Angel, jeśli czytasz ten post - wypowiedz się i napisz nam konkretnie co robisz w tej sprawie. Moderatorów prosiłbym o poinformowanie admina.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Fray mi odpisał, powiedział, że Angel chyba wprowadził bota, który działa jak działa, Fray nie był w stanie mi powiedzieć co kieruje tym bocikiem, w zamierzeniu miał oczyszczać forum ze spamu, a teraz po prostu kasuje posty userów;/
 
M

MacaN

Guest
Więc angel się tym powinien natychmiast zająć, mi znikło naprawdę wiele postów. Ale to nic, mi giną TEMATY, albo tylko tak pisze, bo zabiera mi -25 i -50 punktów za każdym razem i to ze 2 razy w tygodniu od paru miesięcy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
U mnie jest tak samo. Link:

http://www.forumowisko.pl/topic/197652-propozycja-zmiana-punktacji-do-moderatora-pp/page__p__2970313#entry2970313
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ty to widzisz. Ja nie. Mogę jedynie zgadywać. Poza tym takich linków mam bardzo dużo. Podałem pierwszy z brzegu.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
moje ostatnie usunięte:
http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=2969218
http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=2969151
http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=2969153
http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=2965458
http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=2812046
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
No to wszystko jasne :) Wszystkie te tematy są założone przez użytkowników, którzy dostali bana z odrzuceniem postów i tematów. Więc nie jest tak, że posty sobie same znikają.
Chociaż przez to nie powinny chyba usuwać się punkty, także nie wiem, o co z tym chodzi.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Tak tylko, może by jakaś informacja się przydała do ludu? i jakoś nie sądzę że ponad 100postów która zniknęła mi byłą w tematach spamerskich, bo szczerze nie pamiętam bym w temacie spamerskim się rozpisywał.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Mi również znikają. Tak posty jak i zakładane tematy. Szkoda, trochę zaangażowania było z mojej strony a tu pstryk i nie ma.
 
M

MacaN

Guest
okej ilusiu, a co z tym, że usuwane są posty z MOJEGO tematu, w którym było pełno dyskusji ( o breiviku ). Mało tego, kilka razy usunięto mój temat " projekt same mięśnie w jeden rok " ( jak w ogóle można kilka razy usunąc jeden temat ? )

A teraz bomba : otóż ten temat ISTNIEJE I MA SIĘ DOBRZE

Czy ja jestem spamerem i dostałem bana ? ;) Jeśli tak to nic o tym nie wiem...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
No to ja też już nie wiem, o co w tym chodzi... Angel musiałby się wypowiedzieć, albo Fray, obaj wiedzą o problemie, ja tu raczej nic nie poradzę.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Fray wie tylko tyle, że na forum jest jakiś skrypt do usuwania spamu, ale w jaki sposób on działa to nie ma pojęcia, i wiedział on, ze skrypt usuwał nie które posty bez żadnego ale, jednak nie mógł on ingerować w zatrzymanie go czy też w poprawienie go, a Angel jak to angel nie ma czasu;)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
No to ja też już nie wiem, o co w tym chodzi... Angel musiałby się wypowiedzieć, albo Fray, obaj wiedzą o problemie, ja tu raczej nic nie poradzę.


A może ów skrypt czy tam co działa w ten sposób że automatycznie daje bany i dlatego widzisz to jako zbanowanych użytkowników? :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Jeśli Fray nie wie, jak ten skrypt dokładnie działa, to ja tym bardziej tego nie wiem ;)
Tak jak mówiłam, tematy podane przez Mayte są odrzucone i skrypt nie ma z tym nic wspólnego, nie wiem, dlaczego znikają tematy stworzone przez was.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Czasem nie dzieje się tak kiedy pisaliście dużo postów/tematów jednego dnia?
Może niekoniecznie jednego dnia się liczy a możliwe tygodnia lub innego określonego czasu.
Dzieje się raczej głównie u osób które dużo piszą.
Sprawdźcie, policzcie i przeanalizujcie.
 
M

MacaN

Guest
Możliwe, no ale co z tego ? ;) te posty nie są spamem, tylko postami coś wnoszącymi...

no i w sumie diagnoza nietrafna, ostatnio zabrało mi 80 pkt. 11 i 12 stycznia, a w te dni nie pisałem postów.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Żebyście za szybko punktów na Playstation nie nazbierali :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry