Zawroty głowy, mdłości, ból brzucha..

xZwari0wanaMalina

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od paru dni strasznie się czuje. caly czas mnie boli głowa, chce mi się wymiotować [ale nie moge], mdli mnie tak jakby ktoś byłby wypachniony słodkimi perfumami a ja bym jechałą z ta osobą autobusem.strasznie mi sie kreci w głowie, nieraz trace równowage.. często mam skórcze w mięśniach [nóg] śpie zazwyczaj długo [okolo 10h] i odżywiam się b.zdrowo.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Hmm.... może to po prostu bóle kręgosłupa szyjnego ? W tamtym roku też tak miałam. Kręciło mi się w głowie, było niedobrze, bolała mnie głowa... najlepiej zwiń ręcznik w rulon i połóż go na kanapie. Ułóż na nim szyje i poleż tak 10 min. Mnie to pomaga. Jeżeli to naprawde bóle kręgosłupa to skontaktuj się z kręgarzem. Zdrówka i pozdrawiam :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
jeśli ten stan utrzymuje się kilka dni, to nic innego poradzić nie można tylko konsultację z lekarzem rodzinnym, na pewno pomoże zweryfikować co jest przyczyną takiego samopoczucia, ewentualnie skieruje do specjalisty ;)
a póki co pij dużo wody i przebywaj w dobrze wywietrzonych pomieszczeniach, powinno przynieść niewielką ulgę w mdłościach i zawrotach głowy.
 

neil

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
krk
Lekarz rodzinny nie wiem czy zaradzi, ale może da skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Tylko bądź nieugięta bo lekarze rodzinni bagatelizują sprawę jak mój twierdząc że mam tylko lekką skoliozę a okazało się inaczej. Na bóle świetny jest rezonator biofotonowy. I zgadzam się z przedmówcami, wygląda mi to na dolegliwości związane z kręgosłupem szyjnym
 
G

Gumri

Guest
Ja na mocne bóle biorą Pyralginę, zawsze pomaga. Wystarczy wziąć jedną tabletkę, poleżeć chwilę i ból znika. Jednak w Twoim przypadku koniecznie skontaktuj się z lekarzem.
 
N

nianiaSweet

Guest
dla mnie pyralgina to jedyny lek który pomaga mi pozbyć się bólu, żaden inny lek nie może z nią konkurować bo to najsilniejszy lek przeciebólowy na rynku
 
Do góry